Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. hulkon

    hulkon New Member

    Доброго дня друзі!
    Цікавить хто мав справу з будівельною компанією MS BUD.
    В пошуках новобудови в місті Чернівці. Знаю що компанія львівська і має декілька об'єктів у Львові і частина з них уже здана в експлуатацію. В Чернівці зайшли з досить цікавою ціною, і позиціонують себе як елітні новобудови , хорошої високої якості. Цікава думка та висновки людей які безпосередньо мали з ними справу. Особливо ті які вже роблять ремонт чи проживають в їх квартирах.
    Гроші беруть на перед всю сумму, або пропонують короткострокове кредитування на 50% від сумми але з дуже високим не цікавим відсотком. Гроші беруть можна сказати за повітря, але декілька днів спостерігав за початком будівництва Парк Авеню у Чернівцях, дуже інтенсивно праціють, по документах також усе гаразд. В чому підвох. У нас квартири плюс мінус такого ж рівня як вони себе позиціонують, дорожче на 200-250у.е. за квм. Дуже прошу якомога більше відгуків. Купую квартиру для себе , не для комерції, збирав усе життя так сказати, тому дуже важливо не розчаруватися. Конкретно не можуть сказати і ніде в договорі не прописано які вікна двері, котел і т.д., але запевняють що дуже хорошої якості.
    Всім дякую за відповіді і поради наперед
     
  2. bagirik

    bagirik Member

    Доброго дня! В принципі, MS рекомендувати можу, але в кінечному результаті забудовник виявився не таким ідеальним, як я собі думав. Багато чого з обіцяного виконано не було. Зараз люди потиху заселяються, та й вилазять ще всякі проблеми. На носі зима, буде цікаво як себе поведуть великі панорамні вікна, хоча вже чую від тих хто живе, що сильно дує з вікон. Вчора у одного з жильців тріснула труба опалення, виявляється заклали не армовані труби (це взагалі дибілізм). Якщо взяти до уваги інших забудовників, то думаю, що кращих напевно нема, всі приблизно однакові по якості зданого житла (хоча я думав, що МС постарається свій перший будинок в Чернівцях зробити ідеально - не вийшло), хіба що ЖК Водограй можу виділити, але там і ціна набагато вища. По Парку Авеню раджу прозондувати питання по документах, бо чув на ТВ, що там є якісь проблеми (сюжет може "заказуха" конкурентів, а може правда, перевірте). На Вайбері є чат власників квартир Едісона - Edison. Там можна почитати багато всього. Кого ще щось цікавить по MS, питайте.
     
  3. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Знайомі живуть в будинку від Інтергал-Буду, кажуть що це найкращий забудовник зараз . Чула що вони запустили будівництво ще двох нових жекашок, на сайті вже є інформація по ним Про компанію . Новобудова на Cтуса виглядає привабливо, поряд є парк. Може до розмови підтянуться люди які більше цікавилися цими новобудовами, було-б цікаво почути деталі.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Sergiot

    Sergiot миється в бані

    Я маю змогу продати свою квартиру в новобудові у Винниках і хочу до самого Львова переїхати. Хотів поцікавитись, де краще на вашу думку у Львові поселитись, в якому районі?
     
  5. Alisandra

    Alisandra миється в бані

    Мені подобається більше Франківський район. Він досить спокійний на відміну від інших і злочинності там менше. Подивіться взагалі які є варіанти, що продається і що в аренду здається - DOM.RIA - Зняти квартиру в Львові без посередників - довгострокова оренда квартир помісячно. Може вам навіть краще приїхати тимчасово пожити і потім вже остаточно вирішити.
     
  6. Dnepro

    Dnepro New Member

    чи є власники ЖК «Щасливий» по вул. Біговій ( Львів) чи варто купляти квартиру в цьому комплексі?
     
  7. mxame

    mxame New Member

    Здравствуйте, купил квартиру в Парк Авеню, поэтому интересует как все проходило в Эдисоне.
    Сдача 4 квартал 2017, но уже вижу что не успеют.
    Когда вы получили ключи и через сколько был заключен основной договор?
    Штрафными 5% за просрочку я так понимаю никто не заморачивается?
    Сколько намеряли БТИ, доплачивали ли за лишние метры и сколько?
    Как посчитали балкон? (у меня по договору 3.9 метра, но фактически больше 10....).
    Как проходило оформление? За сколько дней предупредили? Я обычно 3000 км от Украины, и на следующий день физически не смогу быть в городе...
    Какие расходы на оформление? 1+1% я плачу, замеры БТИ тоже я, офоромление у нотариуса пополам. Так написано в договоре. Так все и происходило?
     
  8. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  9. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  10. Ferera

    Ferera New Member

    Купили квартиру в ЖК "Веселка". Здачу затримали, будинок по-ходу будівництва перепланували. Квартира з трьох-кімнатної стала двохкімнатна! Договір переписували 3 рази, бо менеджер з продажу постійно допускав в договорі помилки. При виникненні проблем їх не вирішують, а "пояснюють" чому має бути так. Не рекомендую.
     
  11. roklab

    roklab New Member

    Доброго дня) Які про ЖК Парус Львів відгуки можете дати? Я читав багато хорошого про цей житловий комплекс, цікаво почути ще вашу думку)
     
  12. GlashaG

    GlashaG New Member

    особисто я дуже задоволена житлом! Про парус відгуки у мене лише позитивні)) Нещодавно родиною заїхали в нову квартиру, всім все дуже подобається. Якщо хочете купляти там квартиру, то не сумнівайтеся, воно того варте)
     
  13. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    А що про цю жекашку можете сказати Новий житловий комплекс «Відрадний» на Каблукова 23 - Ціни на новобудови Солом'янського району в Києві Це також ще один проект від Інтергалу. Знайомі кажуть, що будинки не погані, от тільки в 4 є перебої з електроенергією та водопостачанням. Хотілось б дізнатися, правда чи брехня?
     
  14. petricinsofia

    petricinsofia миється в бані

  15. sofia s

    sofia s Active Member

а де твій аватар? :)