Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Що можете сказати про ЖК квіти Львова?
     
  2. Igor Vasyunya

    Igor Vasyunya Active Member

    Які якісні матеріали, про що ви говорите...? Ціна - це чиста спекуляція, такий самий по якості будинок в Сокільниках буде мати ціну в два-три меншу ніж в районі Кобилиці-Кн.Ольги... Ціна визначається кількістю "лохів", готових заплатити за район...
     
  3. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Хтось знає хоча щось про ЖК квіти Львова напишіть плз
     
  4. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Про Квіти Львова чув, що за ними стоїть якийсь тернопільський прокурор. Попруть з посади - самі розумієте. Це ж не 1-2 будинки, а комплекс з кількох тися квартир.
     
  5. Igor Vasyunya

    Igor Vasyunya Active Member

    Так за всіма будовами можна сказати, за ними то прокурор, то депутат, то інший злодій... І що...? не купляти нічого...?
     
  6. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Купуйте, довіряючи своїй інтуїції. У разі чого - винити будете лише себе
     
  7. Igor Vasyunya

    Igor Vasyunya Active Member

    Ясно що ваш "чув" розглядати не буду, і іншим не рекомендую...))
     
  8. shelev

    shelev Well-Known Member

    Читала, що Добра Оселя наче непогані,А взагалі (якщо є сумніви) стосовно того або іншого ріелтора, то краще розпитувати людей, які там вже заселились як їм та живеться і т.д. Мені здається, що це буде найбільш оптимальний варіант. У мене так знайома зробила, коли квартири вже були здані, поїхала і розпитувала мешканців і не пожалкувала :)
     
    Останнє редагування: 17 сер 2015
  9. pev

    pev New Member

    Будує тернопільська фірма Креатор-Буд, провідна будівельна фірма Тернополя, виходить на ринок Львова, власне всю інформацію про забудовника можете почитати в них на сайті, де останнім часом додано і ЖК на Стрийській, тепер там така назва, через плутанину людей з юридичною фірмою Квіти-Львова+, бігборди вже замінені.
    Ось посилання - http://www.kreator-bud.com/index.php/mn-lviv
    власне є веб-камера з будівництва (зараз пише ноу конект, але взагальному працює добре:)
    Стіни там широкі, в 2,5 цегли, це ще не враховуючи майбутнє утеплення скловатою.
    Ціна доступна, 11200 грн за м/кв., це з врахуванням повної сплати вартості квартири (враховується знижка 5:wacko:, принаймні так було раніше, десь місяць тому. Можете самі навідатись на будівництво, не відмовлять, все покажуть
     
  10. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Спостерігаю, що 2015 рік - пік будівництва у Львівському регіоні у всіх сферах- комерційна, житлова, інфраструктура, особняки тощо.
    Але щодо новобудов квартир- цікаво от це все набудуюьть - на скільки % ті будинки будуть заселені. Бо в мене складується враження, що набудують явно більше, ніж попит, особлио враховуючи купівельну спроможність в теперішні часи.
     
  11. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    А що там за скандал на рахунок дерев які вирубують,будівельна компанія має всі дозвола?
     
  12. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Ви представник забудовника?
     
  13. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    А може ви щось знаєте,мені дуже подобається комплекс але я майже нічого не знаю,боюсь що не добудують?!
     
  14. pev

    pev New Member

    Я не представник забудовника, а також покупець, який вивчав дане питання також :) ...на рахунок дерев це інша фірма, юридична, жодного відношення до Креатора не має. Тернопільські хлопці хочуть вийти на львівський ринок, думаю, комплекс добудують, нас комплекс також зацікавив, тому і придбали.! Успіху!
     
  15. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Дяку
     
  16. dasha

    dasha Well-Known Member

    Галбуд буде будувати новобудову на Лисинецькій. Вивісили плакат біля офісу. В інтернеті про це поки що нічого нема, на плакаті будинок такого ж типу як і решта їхніх новобудов.
     
  17. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  18. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Ви хоч маєте уявлення як формується ціна будь-якого товару? З Вашої логіки купити житло в Києві і в. смт Ворохта то ціна має бути одинакова, і все одно що в смт Ворохта не має каналізації, і взагалі цивілізації, а Київ то столиця. Різниці між гіпсоблоками і червоною цеглою в ціні не має на вашу думку! Це те саме що порівнювати volkswagen і ладу калину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Igor Vasyunya

    Igor Vasyunya Active Member

    Я писав чітко, такий самий по "якості" будинок в центрі і на околиці має таку саму собівартість... Що тут не зрозуміло...? Тобто, якщо взяти будинок будь-який в центрі і перенести на окраїну, з тими самими комунікаціями, то ціна відразу впаде... Кінцева ціна це - накрутки за район.
     
  20. jewelson

    jewelson Active Member

    тобто і ціна на землю при купівлі чи оренді на вашу думку теж однакова ? адже це також впливає на вартість житла
     
а де твій аватар? :)