Жіночий журнал

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Текіла, 20 січ 2008.

  1. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    так і планцувалось - один діамант, який буде відокремлювати назви розділів одна від одно.
    А чому діамант? тому що навколо назви - Глянець є діаманти.
     
  2. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    [QUOTE Але й нікому не показую... Гггг. :)[/QUOTE]

    Левандівка, боїтесь що вкрадуть? Чи як в російській приказці: "Темна украинская ночь, но сало надо перепрятать":)
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Жіночий журнал

    Не ходжу по глянцевих сайтах, не живу в "рожевому стилі", тому напишу відгуки з погляду далекої від того всього ;)

    1. Дизайн чорно-рожевий подобається, бо я люблю поєднання чорного з буквально будь-яким кольором.

    2. Для меню виділено забагато місця, я то вже казала Текілі в приваті. Я бачу то меню в двох рядках.

    3. Якщо вже і є стільки місця на меню, то туди і лінк на гороскоп можна дати.

    4. Під новинами є реклама інших сайтів. Як на мене не доречно там давати рекламу на інші аналогічні журнали, типу http://www.wmj.ru/parts. Хоча може то так задумано, я в тому не розбираюсь..

    5. Фотоконкурс. Так як у вас ще не має величезної кількості читачів і постійних користувачів сайту, не варто було починати фотоконкурс зараз. Тим більше з таким малим терміном ("Голосование начнется 30 января и продлится 10 дней").

    6. Новини. На яку б новину не клікнула, відкривається розділ з новинами. Тоді хай мені він відкривається на тій новині, на яку я клікнула. Бо вона мене цікавить, а доводиться тепер ще й шукати її.

    7. Зробити лінк під "Новини", щоб повністю розділ відкривався.

    8. Пошук на сайті. В майбутньому там буде купа статтей, пошук буде корисний.

    9. На форумі. Заголовок сторінки "Glianec. Модний женский журнал. Глянец. Форум модного женского журнала ГЛЯНЕЦ". ІМХО, зайвий раз повторювати одні і ті ж слова - ні до чого. Я б залишила, як є "Glianec. Модний женский журнал", а там, де білим написано, то написала б великими буквами "Форум".

    10. Структура форуму. У вас вийшло, що форум поділяється на форуми. Краще назвати їх "розділами".
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    згодна. міняємо.


    так задумано. поки що по-іншому не вийде

    є така штука. ще за то не бралися. але знаю що треба. наляпано забагато.


    так це і є розділи а не форуми...
    а де там пише що це форуми?
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Жіночий журнал

    http://glianec.com.ua/forum -> вгорі: # Журнал ГЛЯНЕЦ # Список форумов

    Додано через 39 секунд
    В розділах є посилання назад "Вернуться в Список форумов"
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Жіночий журнал

    Вважаю, що показувати людям можна готовий кавалок роботи. А ескізи - порадникам. :)
    Та й за "кавалок" той не повинно бути соромно. Приведу до робочого стану - випущу.
    Гугля ж може не на цьому сайті показати, а на джерелі. Ггг... :)
    Джумлянський пошук, доречі, гарно працює, включається легко.
    Буде що шукати - включать. Нє?

    А тепер без жартів.
    Текілло, в мене підозра, що Ви той сайт дивитеся з блискучого ТФТ (з системою "ультра-чорний"). Нє?
     
  7. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал


    немаю поняття...
    це від настройок монітора залежить?
     
  8. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    Не будьте таким скромним, дивіться люди не встидаються, трохи чубляться, але зато весело спостерігати робочий процес. Тай ми тут уже ніби всього набачились, майже експерти:D :D :D . Нє?

    А рейтинг сайту як би зростав, це кожен щоб шось сказати, мусить туди залізти, подивитися, а та штука все рахує, тай рахує. А сайт "думає" - я вже маю свою аудиторію, я став популярним, поки зроблять повністю то вже вийду в люди знаменитим
     
  9. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    народ, що з меню робити?
    є якісь домисли?)))
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Жіночий журнал

    Наповнити... :)
     
  11. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    ))))))))
    дотепно!
    ставти прост очорну стрічку, назви озділів в рядок, розділені діамантиками чи ні?
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Жіночий журнал

    Ви намалюйте пару варіантів і покажіть нам, ми вибиремо ;) А то кожен це бачить по своєму ;)
     
  13. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал


    ок, спробую)
     
  14. Viruss

    Viruss Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    Перше що в голові промайнуло після того як відкрила сторінку - сайт дітей емо - кольорова гама просто асоціюється саме з цією субкультурою.

    Також прикро, що журнал не має української версії - на сьогодні все українське модне та гламурне! З впевненність стверджую вищесказану тезу, бо сама вже другий рік живу та працюю в російськомовному середовищі, яке все українське вважає елітним та модним.

    Розділ зоряні історії - цікавий. Всі решта статті досить простенько і примітивно написані ( не тому, що претендую на інтелектуальність, а тому, що вашому журналу буде досить важко конкурувати з такими акулами як Наталі, Пінк, Єдінственная та ін. електронні версії видавництв Едіпресс Україна, Бурда Україна та ін... Хоча не виключаю, що Ваш роект є під якесь з цих друкованих видань ;) )

    Також не зовсім файно, що коли виходиш на якусь певну новину, то вибиває УСІ новини. З гороскопом те саме.

    Можливо також в самих статтях додавати більше цікавих і неординарних фотографій ( під версію для друку їх можна забрати). До прикладу, стаття про нижню білизну (вибачте точної назви не пригадую) була б цікавішою і кориснішою якби була детальніше проілюстрована.

    Зробіть якісно НОВИЙ продукт. Хоча може ви і не претендуєте на унікальність, залежить від цілей проекту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Жіночий журнал

    Щодо укр. версії сайту. Думаю, що це не так вже і складно перекласти статті, інтерфейс на укр. мову. Таким чином Ви лише збільшите коло своїх читачів.. Гірше ж не буде ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    можливо в майбутньому))



    все буде гуд)
    поки що ми прост онаповнили статтями для того. щоб вони були.
    Теперь починаємо писати\вставляти свої власні статті.
     
  17. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    Всім привіт)
    Трохи змінили дизайн сайту.
    LOOK! www.glianec.com.ua
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Жіночий журнал

    Ггг...
    А без повії [​IMG] - ніяк? :)
    Чи це - інструктор з гімнастики на дивані?

    Але, вже краще. :)
     
  19. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    ніяк))))
     
  20. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий журнал

    кстаті - а як на рахунок копірайту на феміну в рожевому? :) здається я її десь бачив...
     
а де твій аватар? :)