Жінка у різних релігіях

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем SerhijS, 3 тра 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Карочє,зварити їсти,подати,прибрати,навести лад і ....фкойку...
    всьо ясно...:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Гармоні, страшно навіть спитати, а "для чого чоловік???"...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для того, шоб було кому допомагати, нє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Liona

    Liona кавоманка зі стажем

    Ромко, дуже гарно написали, дякую :clapping:

    ну то капєц... Я гадала, що так примітивно мислити вже давно перестали... :crazy: Значить, помилялася... :feminist:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. harmony

    harmony Well-Known Member

    Логічно ! Не було б чоловіка, жінка померла б від ожиріння. Це своєрідний симбіоз, який існує за рахунок різних видів екстриму.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2008
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Угу...сама б прибила б мамонта,сама б його з"їла б і сама б померла від ожиріня...а чоловік би тихенько з"їв, подане перед тим, жінкою "райське яблуко" і гмер би з голоду... друге ж яблуко не буде кому дістати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Гілка поступово сходить на тему війни статей, а все через те, що Гармоні Біблію читає якось дивно, м"яко кажучи. :biggrin:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. harmony

    harmony Well-Known Member

    Навпаки наближається до принципів християнської моралі та любові. Жіночки та дівчата, читайте Біблію і не точіть кігті на мужчин, бо це суперечить Біблії. Про наслідки жіночої агресії не хочу писати, щоб не образити вас. Жінці повинна бути властива жіночість та мягкосердечність, а не відлюдкувата агресивність та озлобленість. Через вашу агресію 20% мужчин щороку стають імпотентами.
    Почитайте, що пише Біблія: " Хочу я, щоб ви знали, що всякому чоловікові голова - Христос, а жінці голова - чоловік, голова ж Христові - Бог "- 1 Павла 11.3. Ось ієрархія, яка властива для християнства.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2008
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Звідки Ви можете знати ЯК Гармоні читає Біблію?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. harmony

    harmony Well-Known Member

    Це в пані Лілі інтуїція, я казав про це. Жінок я люблю і поважаю згідно Біблії.
    " Дружини, коріться своїм чоловікам, як Господеві, - бо чоловік голова дружини, як і Христос - Голова Церкви. Сам Спаситель тіла! І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. Чоловіки - любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе " - Павла 5.22-25.

    Хто проти Слова Божого ? Я ж це не придумав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Гармоні, леді Гамільтон канули в Лету.
    Бал давно править сатана, і фемінізм один з тисяч його засобів. Щедро піддобрюваний телебаченням, рекламою, "Космополітенами", сучасним способом життя і еменсипацією.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Безумовно, Ви праві, але й жінки є різні, а тому кожна зразу ж має свою думку на цю тему, хоча насправді роль жінки добре прописана у Святому Письмі і вона не є принизливою, просто вона є така, яка є - своя і достойна. Правда, декого все-таки задівають феміністичні почуття.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Щось не дуже помітно. Ваше формулювання спрощене до банальності. З такої точки зору, чоловік - банальний заплідник. Чому у вас вийшло так плоско і без глибини?

    Миху, браво!
    Нарешті за довгий час написали мудро, виважено і глибоко. Дякую!

    А щодо теми...

    Буває думка чоловіка, а буває думка мужлая. Останньої ніколи не поважала, і ніколи не буду.
    Це якраз моя ранішня розмова в машині. Ми з чоловіком говорили про те, чи справді емансипація аж так багато зробила, чи справді майже у всьому жінки працюють, не дбають про сім'ю... Ми дійшли висновку, що те, що чоловіки думають, що так дійсно є - лише заслуга суспільства та того, що феміністки пхаються зі своїми 'ідеалами'. Мені довелося довести, що не так воно насправді виглядає, як хочуть нам показати. Так, жінки отримали право працювати, право голосу, але чи перестали бути берегинями? Насправді природа все сама розставляє на місця. Коли є секс, з'являєтся бажання мати дитину, коли зявляється дитина, гормони розставляють пріоритети на свої місця.
    Серед моїх знайомих найважче гарують жінки-одиначки та з аморфними чоловіками (тут говорю про тих чоловіків, які мають право і можуть працювати, але цього не роблять). Інші жінки після народження дітей (принаймні більшість) займаються дітьми, хатою та самоосвітою і поглибленням віри. Вони не працюють і щасливі в тому, ані не чуються утисненими ані пониженими, бо мають мудрих чоловіків, які шанують роботу й покликання своєї жінки. Ці жінки не думають про те, що вони чимось нижчі чи гірші від жінок, котрі працюють. Вони навіть певною мірою вижчі, бо не переймаються тим, що накидає суспільство, не воюють невідомо за що і невідомо з чим. Така жінка довіряє чоловікові, що він нею буде опікуватися, що його не понесе кудись наліво через комплекси чи те ж саме накидання того, ким ми не є.

    У сучасному суспільстві жінка не отримала нової ролі, вона отримала додаткові обов'язки, які невідомо чи роблять її щасливою. Я знаю жінок, які мріють, аби їх чоловіки могли їх утримувати, а вони могли чутися жінками, та жінок, котрі після народженніа дітей були щасливі, що могли залишатися вдома і насолоджуватися опікою дитини...
    Але сім'я не тримається лише на жінці. Якщо у жінки такий чоловік, який робить її нещасною, то в чому їй шукати забуття, як не в речах сторонніх, речах поза домом, бо в домі вона жінкою чутися не може, але й чоловіком також ні. З одного боку вона утримує сім'ю, а з другого - чоловік і далі хоче вважати себе главою сім'ї. От тілки що робить чоловіка главою сім'ї, а жінку - берегинею домашнього вогнища. Чи стать???

    А найчастіше чомусь про місце жінки говорять ті, котрі й свого місця не дуже свідомі. Натомість жінці мудрого чоловіка не треба вказувати на місце, зрештою, чоловік мудрий до того й не домислиться, а його жінка сама інтуїтивно своє місце коло нього знайде. Це теж дуже природньо. Тому й дав Бог жінці розум, покору та вміння йти на компроміси, що цим вона робить щасливою і себе і свого чоловіка. От лиш не кожен чоловік дивиться на свою жінку так, як то написано в Біблії, із захопленням, із усвідомленням, що ось переді мною частина мене самого, не чужа мені особа, а частина мене самого, бо з мене взята й коло мене буде жити.
    Чому деякі чоловіки намагаються вказати жінці її місце, коли не пізнали ще свого? Інакше як способом вивищення не назвеш.

    У Біблії про жінку сказано набагато більше, ніж цитує пан Гармоні. І вона щасливим робить не лише свого чоловіка, її світло осяює й іншиx, кому вона помагає та підтримує...
     
    Останнє редагування: 25 вер 2008
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Гармоні, перечитайте такі вірші в Біблії. Дуже цікаво почути ваші з них висновки.

    Приповідки 31:10-31, 13, 21-24, 20, 27-31
    Iсуса Навина 8:35
    Неемiя 8:2, 3
    Второзаконня 12:12, 18; 16:11, 14
    1 Цар. 1:10
     
  15. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Так зважте про яке суспільство ми говоримо.Знов таки скажу що в країнах що не постраждали від комуноатеїзму це питання не стоїть так гостро.Тим більше в християнських країнах.Там держава не створювала умов для вирощування безвідповідальної біомаси.Безвідповідальної власне у взаєминах чоловіка і жінки.
    Відповідальність чоловіка за сім"ю,дітей і жінку там не була формальною.В комідеологічних державах примусова "уравніловка" по статевому принципу призвела до безвідповідальності,інфантильност,егоїзму.Чоловічий шовінізм скорше притаманний посткомсуспільствам,в яких були зруйновані(підмінені)основні принципи взаємин статей про які тут є дуже багато цитат з Біблії
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Тобто, один мій знайомий, котрий сказав, що в Україні правдивих хлопів майже нема, бо перевелися, таки мав рацію і я з ним даремно сперечалася?
     
  17. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    У вас таки дивні джерела інформації (знайомий ,чоловік,etc.) е їще там всяка статистика різні інституції з гендерних питань.
    ---------------------------------------------------------------------------------

    Ліпше сидіти в пустинній країні, ніж з сварливою та сердитою жінкою.Прип.21:19
     
  18. harmony

    harmony Well-Known Member

    Іноді пишу так, щоб підняти собі настрій і збудити тих, хто дрімає. Для мене не карма головне, хоч з нею цікаво, для мене головне реакція дописувачів. Я хочу, щоб форум кипів від дискусії, а не проходив в монотонному режимі, як під гіпнозом.
    І дуже люблю зачіпати жінок. Деякі, як порохова бочка, тільки запалив сірник, а вона вибухнула... Краще хай вибухає біля компютера, ніж в хаті біля чоловіка і дітей. Як в тому кіні - викликаю вогонь на себе, зате чоловіки і діти спокійно сплять.:aggressive:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Угу...
    а декотрі....
    самозаймаються...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. harmony

    harmony Well-Known Member

    Нічого не маю проти того, що жінка може бути такою, як там пише. Тільки там йде мова про чеснотну жінку, тобто ту, яка дотримується Божих чеснот, а не всіх поголовно жінок. Тільки така жінка є справжньою жінкою, відносно решта жінок під знаком питання...
     
а де твій аватар? :)