Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. FB_IMG_1620422186568.jpg
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    [​IMG]
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

  4. Країною керують російські агенти?

    Після того, як Україна отримала статус особливого партнера НАТО, напрацьованого попередньою владою,
    відбувається щось немислиме.
    Очікувано, Альянс бачить усе, що робить Зеленський і його оточення.

    Позавчора відбулася Північноатлантична рада.
    Єдиний хороший результат – до України надішлють Групу з протидії гібридним загрозам.

    Уперше за багато років Україну НЕ запросять на саміт НАТО, хоч ми беремо участь у кількох важливих операціях Альянсу.

    Про ПДЧ на найближчий час можна забути. Це наслідок відвертого саботажу євроатлантичної інтеграції найвищим керівництвом держави. Зокрема, в МЗС цим напрямком не займається ніхто.

    Інституційну пам`ять на всіх рівнях зруйновано, як і за Януковича. Усе за радянською методичкою для підривної роботи агентів Кремля в ЦРУ за 1944 рік: «…упразднять институт передачи знаний, смену личного состава проводить в кратчайшие строки, максимально исключить время на ввод в курс работы».

    Тепер Зеленський зможе із упевненою міною сказати народу: «Я ж казав, я не ходжу вгості туди, де мене не чекають». Він зробив для цього все можливе.
    Ivanna Klympush-Tsintsadze
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ніхто Чауса не викрадав. Його незаконно вивезли з України люди Порошенка, а зараз спецслужби України, схоже на те, як могли повернули його в Україну.
    Дочекаємося, поки Чаус з"явиться "душею і тілом".
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Бляберусь, Зеленський - законний президент, а от Ви - дурна потвора. Якщо хочете нормальної відповіді, запитайте нормально, я відповім.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ось цей фільм - яскравий приклад того, що за часів СРСР - було щось хороше. Фільм хороший.
    Якщо порохоботи вважають, що нічого хорошого при СРСР не було, то використовуючи цей фільм для створення дурних фотожаб, вони просто брешуть.
    Між іншим, цілком можна було написати:
    "Хто це виє не болоті?" - "Порохоботи, коли побачили, що візит Блінкена виявився для Зеленського вдалим"
    Я вже мовчу про те, що в США немає держсекретарів з прізвищем БЛІНКЕЙН.
    Якщо БЛІНКЕЙН зустрівся з Порохом, то то - їх справи, що не мають жодного стосунку до візиту Держсекретаря США БЛІНКЕНА.

    Після цієї фотожаби порохоботи продовжуватимуть стверджувати, що вони - цимес України.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ви чудово відповіли! Показали низький моральний рівень, схильність до поклоніння вождеві та хамовитість зебілоїдного бидла.
    Ось припустимо Ви назвали мене дурною потворою. Чому? Хіба Вас, мавпу японську, я називав дурною потворою? Ні. Це є реакцією на конструктивну критику Вашого боженькі. Або Ви готові повзати перед будь яким дебілом, якшо він є керівником?
    Подивимось, чи будете Ви стіль хоробрим, коли почнеться Майдан. Чи вийдете Ви бити людей в підтримку Вашого боженькі, або заховаєтесь в гною на городі?
     
    Останнє редагування: 8 тра 2021
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    До речі, повернемось до попереднього питання.
    Ви не маєте права судити про якість радянських фільмів. Чому? Тому що Вам було ні з чим їх порівнювати.
    А якби радянські фільми навіть були гідними уваги, чи привід це простити Совок за гєноцид та черги?
    Всі зебіли неймовірно тупі.
    Блинкен, Энтони — Википедия

    Дойче Велле теж вважає що Блінкен є держсекретатарем:
    Госсекретарь США Блинкен во время визита в Киев заверил Украину в поддержке США | DW | 06.05.2021
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ой не брешіть!

    Справа Чауса: Викрадення Чауса (08.05.21 08:56) « Політика України | Цензор.НЕТ
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А зараз, вельмишановний medwedo berlogsoni, я замість Вас прокоментую слова Зеленського про хороший СРСР.
    Чому я назвав його тупою потворою? Тому що тільки тупа потвора буде розповідати про переваги СРСР представникам Польщі і країн Балтії. Це все одно що в Ізраїлі розповідати про переваги 3-го Рейха. Але вони, на щастя, чудово розуміють що Зеленський є тупою потворою та порожнім місцем.
    Але я чудова розумію, що падлокловуну при СРСР було непогано. Бо його діду дали полковника за розстріл мирних протестувальників:
    Зеленський Семен Іванович — Вікіпедія

    І це не дівно. Я з самого початку помітив якусь генетичну падлючість онука ката, тупої гниди Зеленського.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Як же ж добре видно пропагандонство проплаченої падлокомахи! От же ж гнида антиукраїнська з доброю українською мовою!
    З усіх сил нав'язує образ чогось страшно бридкого, ще нав'язує думку про неминучий Майдан, навіть не заморочуюсь якимись доказами. Тільки найгірші епітети, більш нічого. Зомбування чистої води!
    Йому той Порошенко десь, йому треба дискредитування діючого президента України, що не йде на співпрацю з Хуйлом.
    І десь промайнуло щось дуже проросійське... А. проколовся на том, що Янукович та Азаров були кращими для України. Працює ольгінець, друзі.
    Чому не реагує адміністрація - хто зна.:facepalm: Де MARTINI?
     
    Останнє редагування: 8 тра 2021
    • Подобається Подобається x 1
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Вам подобається моя українська? Дякую!
    А ось мавпа японська, замість відмазувавання падлокловуна, постійно вишукує якись помилки. Напевно воно погано знає українську, чи не так?
    А хіба може бути щось бридкішим за онука ката, злодія і вандала з дуже вірогідною наркозалежністію, тупого падла Зеленського?
    Ви щось маєте проти Майдана? Хіба вам не коритить виженути під три чорти Юзіка, "Анал табу", Зеленського, "Сосну корабєльную", АраХАМію, Дєрмака та іншу погань?
    Де Ви бачіте погані єпітети? Хіба я написав хоч слово брехні про мерзоту Зеленського?
    Чому не йде? Йде!
    Хто просрав обмінний фонд? Хто здає території? Хто віддав Цемаха? Хто допоміг росіянам уникнути Морського трибуналу? Хто бачить мир в очах Хуйла? Хто знищує оборонку? Завдяки кому на Малишева не платять заробітну плату?
    Але тут у Вас промайнула думка про те, що порохоботи насправді не віддані Порошенко. І якшо буде варіант кращій, порохоботи за цей варіант обов"язково проголосують.
    На відміну від зебілів, тупого бидла, яке здатне знищіти країну, аби їх бубачькє було добре жити.
    Читайте вищє.
    Цитату, будь ласка. Невже я Вас знов спіймав на брехні?
    На щастя підступність та брехливість зебілів компенсується їх тупістю.
    Пишіть йому в приват.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Це Ви - тупий, бо не помітили, що на фотожабі написано "БЛІНКЕЙН", а не "БЛІНКЕН".
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Silver bullet, не вступайте з Бляберусем в дискусію.
    Його тут, на форумі, читає півдесятка душ.
    (Із них двоє - психіатри, які пишуть дипломну роботу. Для них Бляберусь - неоціненний екземпляр.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Як це? Хіба я зебіл?
    Всі претензії к автору фотожаби.
    Але ви чомусь не стверджуєте що Блінкен не є держсекретарем. Я чергового разу ткнув Вас в лайно мавпячою пикою. Як воно, бульбашки в гівні пускати?
     
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Що таке? Вам соромно за зебілку?
    Можливо Ви навіть вкажете на цих психіатрів? Або знов збрехали?
     
  18. А я то думаю чого б оце наша прохвессорша ходила зла останні дні. Так от воно що. Її дійну корову-годувальницю під ніж пустили.
    Марк Цукерберг проти ФСБ
    Ще в лютому «Букви» провели розслідування і видали матеріал "Як ботоферми влади підтримують Зеленського та знищують його опонентів" Як ботоферми влади підтримують Зеленського та знищують його опонентів | Новини України - #Букви .

    Служанка Євгенія Кравчук (за методом Кремля) тут же крикнула «держи вора», сказала, що це брехня і за цим усім стоїть Порошенко. Ну і заспівала давню пісню про Ліпєцкую фабрику, брата і щотамще.
    Ну, робота у тьотки така.

    Але, як відомо – американці довго запрягають та швидко їдуть.
    Брати во Фейсбуці провели власне розслідування.
    І о, чудо. Крім підтвердження того, що на Зеленського працювала ціла ботоферма, на яку було витрачено між іншим сотні тисяч баксів (ймовірно «спі жена» з Великого будівництва) було виявлено ще й сторінки Андрія Деркача.
    А Деркач і ФСБ – блізнєци братья.

    Тому Facebook , не роздумуючи – зачистив і ботоферму зелених, і сторінки, пов’язані з Деркачем.

    Всього вони видалили за скоординовану неавтентичну поведінку 105 акаунтів, 24 сторінки та на додачу ще 5 облікових записів у Instagram. Серед них - такі сторінки, як "Про головне", "Політична божевільня", "Геть політику".
    От душа радіє, коли неможливо зайти на такі сторінки:

    Про Україну, Новини України, Ньюз Тайм, Столичний експрес, Україна як є, Українські вісті, Новини країни, Про головне, Київ. Новини, Kyiv news, Тільки правдиві новини, Правдиві новини, Народні вісті, Старі Політики, Час Новин, Резонанс UA, Правда UA, Київ UA, Реалії UA, Український світ.

    А ботоферма, що пов'язана із Андрієм Деркачем, Петром Журавлем та сайтом "Бегемот Медіа" складалася з 477 фейсбук-акаунтів, 363 сторінок, 35 груп і 29 облікових записів у Instagram. На їх рекламу витратили 496 тисяч доларів.
    Причому частина в рускіх рублях, шо ні разу не палєвно.

    Хоча (люби Боже правду) ці акаунти також просували контент, сприятливий для колишнього прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, голови депутатської групи "Довіра" Олега Кулініча.
    Але це мабуть люди заробляли трошки наліво. Не ФСБ ж єдиним їм годуватись.
    І це все теж пішло під ніж.

    Ось, друзі, як потрібно боротися з пропагандою Кремля і пропагандою зелених популістів.
    Хоча, вони настворюють нової фігні, щоб просувати отакі от картинки про Сонцеликого.
    FB_IMG_1620469763834.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хомчин, у мене для вас неприємна новина: мене ніколи не було у Фейсбуці :))).Тут на форумі про це вже хто тільки не знає, а ви, виявилось, в танку. І серед шанувальників Зеленського не було б, якби не ви, придурки, зі своїм "безальтернативним гетьманом").
    Йой, як тошно з тупими мати справу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Але без Міська була би скукатіща:)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)