Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

 1. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

  Зелене падло може лише волонтерів саджати. Проти Порошенко воно порожнє місце.
   
 2. Порошенко в Ростов. Дякую за анекдот.
  Лікбез для кацалапого. У нього сцар в голові і постійно сере йому у штани. Рабську психологію зелейобів виправить тільки могила:
  20210227_214241.jpg
   
 3. С кем останешься Вова. Со смиттям?
  Зеленский в очередной раз показал мелочность, мстительность и то что своя подгорающая задница ему дороже безопасности государства.
  Атака на экс начальника ГУР Бурбу, снятие охраны с носителя важнейших секретов государства. И все из-за того, что генерал не стал покрывать Зеленского в деле вагнеровцев. Теперь его шантажем вынуждают отказаться от показаний.
  Вова как всегда обос@ался на весь мир. Глупый не понимает, что поздно. Фильм документальный с расследованием на Нетфликс выйдет все равно, президентство и иммунитет от уголовного преследования не вечен и за все придется ответить. Возможно не только в Украине, как его спонсору Коломойскому.
  А вот с кем он останется. Ведь Зеленский подрывает основы работы разведки и спецслужб. Если президент всегда готов тебя слить и предать, то нахрена такая служба. Те кто работал не за страх, а за совесть уйдут. Останутся такие как агенты влияния Кремля Ермак и Демченко, который курирует разведку в СНБО. Они же Зелю и подставят в любой момент по приказу с центра.
  Сам себе роет яму.
  Oleg Helgiv
   
 4. Подружжя Зеленських подає приклад порядності і регулярно сплачує окупантам комунальні послуги за свою квартиру в Криму А ви, невдахи, навіть в Києві норовите ухилитися від платежів. Все вам Презедента поганий, а він про народ думає. І не важливо, що не про український.
   
 5. Насправді, позбавлення державної охорони Бурби це не просто злочин. Це акт приниження всім українським розвідникам агентурою ворога в оточенні нікчеми. Вони зробили демонстративний ляпас всім розвідникам, яким показали, як розтоптують їхнього командира. В умовах, коли лише нещодавно СБУ попередила захоплення командира ССО Луньова і вивезення його на територію РФ, командира Головного управління розвідки позбавляють таємного житла і охорони, а фактично створюють можливості для РФ по захопленню. Це не просто дурість. Як хочете, а я бачу удар по морально-психологічному стану спецслужб. Так діяли мотороли в Донецьку, коли демонстративно били і принижували Олега Кузьміних на очах підлеглих.

  Видима причина таких дій влади - незговірливість Бурби, який відмовився схилитися і дав свідчення у справі захоплення вагнерівців, неважлива. Історія набагато глибша.

  Агентура у оточенні клоуна зриває багаторічну операцію ГУР по захопленню вагнерівців і замазує в це клоуна. Після його секундної трусості, коли він дав згоду відкласти операцію через що вона на наступний день зірвалася, клоун став співучасником. Командир ГУР не змовчав, проявив принциповість, вирішив не поступати хитріше, не зачаїтися, показати лояльність, а тим часом образу запам'ятати і чекати моменту для удару у відповідь. Глава ГУР висловив протест і закликав до розслідування. Агентура ж в оточенні нікчеми використала це і досягла у клоуна згоди звільнити ефективного керівника ГУР "за непокірливість".
  І ось Головне управління розвідки замість досвідченого командира очолене вже хоч і героїчним, але молодим керівником, який не пройшов всі кар'єрні щаблі необхідні для елементарного випрацювання стратегічного мислення необхідного главі спецслужби, яка воює з таким монстром, як РФ.
  Тим часом колишнього керівника розвідників намагаються заткнути і перевести послом на Південний полюс, а коли не виходить - показово викидають на вулицю і створюють ворогу можливість його захопити.

  Як подібне сприймуть патріоти у спецслужбах?

  Правильно: це приведе до розколу.
  Ворог ставить патріотів у спецслужбах перед вибором: склонити голови перед клоуном (насправді - агентурою в його оточенні), стати зрадниками, або перейти на нелегальне становище. Почати проводити спецоперації проти агентури вже всередині країни. А СБУ сусіда по під'їзду щоб їх ловила на радість ФСБ.
  Насправді, я б дуже зрадів, якби з новин дізнався, що машина якого-небудь портянки потрапила в аварію, а пасажира хтось добив кастетом у голову імітуючи травми, засланий єрмачок втопився під час риболовлі, а український Іцхак Рабін спіймав свою свинцеву нагороду від спецслужб. Але набагато краще, коли спецслужби працюють єдиним організмом, діють системно і скоординовано сплутують карти потужному ворогу, а не боряться одна проти одної.

  Та деградація, що вразила всі державні структури після приходу до важелів грунів яйцями, не могла не торкнутися найбільш професійної когорти. ГУР, яка проводила сміливі операції проти надпотужного ворога, яка у Крим під час окупації вступала в бій з росіянами, після якого цілі підполковники хваленого вимпела відправлялися до праотців, спецслужба, яка ховала на цій війні побратимів, Героя України Шаповала, зараз отримала ляпас від ворога. Її робота паралізована, а спецслужби на грані війни одна з одною.

  Це все вже було. За януковича розвідники писали відкриті листи до Президента, били на сполох, що агенти РФ розвалюють роботу, а Портнов сидів у адміністрації президента і ржав з цих листів. Зараз відбувається все те саме.
  Джон Сміт
   
 6. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Брешеш, лайно недоофіцерське. БРЕШЕШ!
  І харчування, І забезпечення формою, І 1000 доларів...

  Закрий свій брехливий кульок. Смердить дуже...
   
 7. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

  Михалич, як Ви прокоментуєте слова гніди Зеленського про те що короновірусного фонду не існувало?
  [​IMG]

  Бо дегенерат з мавпою на аві, Буля харквська та інші щось мовчать.
   
 8. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Проте купа регіоналів стало вальцманоїлами... :)))
   
 9. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Ніяк.
   
 10. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

  Чи не тому що нахабне падло бреше?

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Це Ви теж коментувати не будете?
   
 11. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Ну який же він Порохобот?
  Він Пороха розцінює позитивно, але не входить у ЄС, інколи критикує.
   
 12. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Люди сі мінєют в сторону прогресу.
   
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А на себе зі сторони дивилися? Всі погані, а самі крила на спині не виросли?
   
 14. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А чим Зеленський вислужився Росії, щоб забезпечити собі місце у Ростові-на-Дону?
  Як хто трактує. Тут підходить Шевченкове "Славних прадідів великих, правнуки погані", порівнюючи його із Вячеславом Чорноволом.
   
 15. Лікбез для француза Дебіла:
  20210227_214241.jpg
   
 16. Лікбез для француза Дебіла

  За період президентства Зеленського державний борг України збільшився на 13 мільярдів доларів: з 78 млрд до 91 млрд.
   
 17. Good man

  Good man Обычный человек

  Много о себе не думай, мне просто приятно ткнуть тебя в твою собственную ложь.
  Кстати, паря, паря - это введённое мной в обиход на форуме слово, но вам с борщеварочкой оно понравилось. Не забывайте проявлять уважение к автору и упоминать меня при употреблении.

  Кацалапый встал на путь логики?
  Сколько раз я тебя уже опускал с этого пьедестала, но ты снова и снова хочешь быть опущенным в свои собственные слова.

  Я, когда пришел на этот форум, то сразу сказал, что не буду доводить беседу до оскорблений политиков. Потому что достало это на харьковском форуме. Беседуешь о недвижимости, о компьютерах, чудо начинает кричать "Порошенко урод" и считает это аргументом.
  За всё время моего присутствия на форуме, я ни разу не назвал Зеленского бранным словом. Указывал на его ошибки, доказывал очевидность отрицательных последствий его решений, но ни разу не написал "Зеленский чмо", или нечто подобное. Ты знаешь ещё хоть одного такого сторонника Порошенко? Нет. Вот и сиди молча.
  У меня есть много слов и для Путина и для Зеленского и для Трампа и для многих других политиков. Но я принял решение и его придерживаюсь.

  Так что засунь своё мнение в одно место и не смей его доставать, пока не сможешь сказать что-то дельное.
   
 18. Good man

  Good man Обычный человек

  :))):))):)))
  Такого бреда я ещё не слышал ни от одного критика Порошенко. Даже сам Яценюк до подобного не додумался. А ведь ему было бы очень выгодно так считать.
   
 19. Good man

  Good man Обычный человек

  И ты бы первым орал на весь форум о диктатуре Порошенко перед выборами.


  Какой-нибудь борщеварочке твоё объяснение сойдёт, но не мне, "я же не женщина, я человек серьёзный". Это цитата Зеленского в должности президента, если кто-то не знает.
   
 20. Good man

  Good man Обычный человек

  Он начинает хамить, когда его выводишь на чистую воду и грамотно указываешь на ошибки, выставляя идиотом. Если оппонент не представляет для него угрозы, он с ним вежлив и корректен.
   
а де твій аватар? :)