Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Їх треба було будувати одразу після 1991 року. Але до такого собі "проросійського" Зеленського всі загравали з Путіним.
  У Кучми була довбана "многовекторність", проукраїнський з жінкою американкою Ющенко теж їздочився в Москву як в відділ кадрів...Торгівля з Рашею вирішувала все. Ющ свого братика Петра до Петрогазу пристроїв - і все стало як треба..
  Донбас найбільше був зав'язаний на Рашу торгівлею, різними контрактами, договорняками. А Україна зав'язана на пальне для АЕС, газом та нафтою. Ясно, що деякий шлях від Раші ми повинні були пройти, але ж не такий довгий. І загравання з Москвою не могло не привести до крові і втрати територій.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Тупо Тупо x 1
 2. Російські "Ізвєстія" повідомили, що дружина президента України Олена Зеленська регулярно сплачує всі комунальні та інші платежі за нерухомість подружжя Зеленських в окупованому Криму. Тобто платить за нього окупантам.

  Це означає, що свою нерухомість родина Зеленський у Криму перереєструвала за російськими законами - тобто у окупантів! Взагалі-то проти голови КСУ Тупицького за нерухомість в Криму порушена кримінальна справа, а Зеленський його відсторонив від посади, брутально порушивши закон про КСУ.

  Правда цікаво?

  Я згоден з твердженням, що повідомлення "Ізвєстій", ще й з посиланням на Аксьонова, може бути типовим російським фейком. Але. На такі самі посилання з російських джерел спираються ті, хто стверджує, ніби "Рошен платив податки у Росії під час війни".

  ☝Відтак, пропоную шанувальникам ЗЕ визнати щось одне. Або, російські джерела можуть брехати - і про Порошенка в тому числі. Або - Зеленський таки перереєстрував свою нерухомість в Криму за вимогами окупантів і регулярно платить Москві за світло, воду та все інше, що вимагає окупант! ОбирайТе.

  Аксенов рассказал о недвижимости жены Зеленского на южном берегу Крыма
   
 3. Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти Тараса Козака і телеканалів Zik, 112, NewsOne
  Таким чином, сьогодні минуло 7 (сім) днів з моменту введення санкцій проти Медведчука і Марченко.

  В обох випадках санкції вводили за фінансування тероризму, тяжкого злочину проти держави і суспільства.

  Фактично:
  - всі 3 підсанкційні канали спокійно вели мовлення в інтернеті
  - нікого з "журналістів" чи керівників телеканалів за 23 дні не допитали з приводу фінансування їх каналів терористами
  - "журналісти" цих телеканалів від безкарності створили новий телеканал
  - "журналісти" цих телеканалів за гроші Медведчука купили телеканал в патріотичного патріота зі Свободи і тепер відновлять мовлення там і будуть забивати баки людям знову і безперешкодно
  - зі 100 підприємств зазначених в декларації Медведчука санкції введені проти 2 підприємств, які є резидентами росії і на них санкції ніяк не впливають. На жодне з українських підприємств Медведчука і Марченко санкції не накладені. А отже вони працюють в звичному режимі і далі можуть фінансувати тероризм в повному обємі (за це ж вводили санкції)
  - в декларації медведчука не зазначено багато підприємств, якими він володіє і НАЗК в цьому плані абсолютно бездіє. Теж свідомо
  - Зеленський підписав рішення РНБО на наступний день після його прийняття, що дало можливість і Медведчуку і Марченко вивести кошти з рахунків. Хоча, напевне, вони було виведені ще до того, бо:
  - літаки Медведчука перегнали в Швейцарію до введення санкцій
  - за 23 дні жодних обшуків в людей, які фінансують тероризм
  - за 23 дні жодних підозр людям, які фінансують тероризм
  - за 23 дні жодних арештів людей, які фінансують тероризм

  Можна спитати де ті всі прекрасні дякули, лідєри мнєній, політіки і проча мєрзость, яка дякувала патріотові Зеленському за санкції?
  Не хочете зараз вибачитись перед людьми, що ввели їх в оману і за те, що піарили недомірка, який відмазує Медведчука від покарання і робить з нього і його самки переслідувану жертву режиму нічого не змінюючи ні в плані його медійних можливостей, ні в плані фінансових можливостей ні в плані його волі?
   
  • Баян Баян x 1
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Що я вважаю великою помилкою Зеленського, на відміну від того фуфла, що тут пишуть порохоботи, це відставка Рябошапки.
  Досить інформативна бесіда.
   
 5. Зелені чоловічки:
  ЖЕСТЬ
  Зеленський зняв охорону та виселив з будинку ексочільника ГУР МО. Його зараз охороняє посольство США

  Йдеться не просто про носія величезної купи держтаємниць, за яким полюють всі спецслужби Кремля. Бурба - головний свідок по #вагнергейт, щодо зради в ОП.

  Нижче текст Юрія Бутусова:
  Зеленский выселил из дома и снял охрану с экс-начальника ГУР Василия Бурбы, который дал показания о провале операции по захвату российских террористов. Глава Офиса президента Андрей Ермак звонил автору фильма о "Вагнергейте" Христо Грозеву, фильм выйдет в марте

  26 февраля Федеральное бюро расследований США объявило в розыск Евгения Пригожина - владельца российской частной военной компании "Вагнер", которая которая фактически является террористической организацией, ведущей войну в Украине и других странах мира. США усиливают давление на режим Путина, и расследует деятельность "Вагнера".

  А в Украине 22 февраля без предупреждения и оповещения семья генерал-полковника ГУР МО Василия Бурбы была выселена из охраняемого поселка в Конча-Заспе. Бурбу, который обладает информацией особой государственной важности, ГУР МО и СБУ также лишили документов прикрытия. Его единственной защитой является, на данный момент, машина, предоставленная посольством США.

  По данным источников Цензор.Нет, президент Владимир Зеленский приказал заставить замолчать свидетелей провала спецоперации по захвату российских террористов "Вагнера", которую проводило Главное управление разведки Минобороны совместно со спецслужбами США и Турции в июле 2020-го года.

  Это произошло вскоре после того, как экс-начальник ГУР МО, а также ряд других высокопоставленных офицеров военной разведки дали показания в Государственном бюро расследований и в Генеральной прокуратуре, и полностью подтвердили факт предательства и срыва спецоперации против террористов "Вагнера" после совещания в Офисе президента 24 июля.

  По данным Цензор.Нет, накануне выселения из Конча-Заспы, с Бурбой провел встречу сотрудник спецслужб, доверенное лицо президента Зеленского, который предложил Бурбе назначение послом Украины в Австралии, в обмен на публичное опровержение скандала с "вагнеровцами", отказ от интервью и всякого сотрудничества с расследователем "Беллигнкэт" Христо Грозевым. В противном случае Бурба получил прямые угрозы - выселение из охраняемого дома, лишение документов, увольнение с работы в МИД родного брата, открытие уголовных дел. Бурба отказался от такой позорной сделки. И первые угрозы были тотчас осуществлены.

  Президент Зеленский, издав приказ о выселении, таким образом сам задокументировал попытку оказать давление на ключевого свидетеля. То есть Офис президента показал, что несет ответственность за предательство и пытается замести следы преступления.

  По данным источников Цензор.Нет, такой беспрецедентный шантаж связан со скорым выходом первой части расследования Христо Грозева о ЧВК "Вагнера" и, в частности, о провале спецоперации по захвату террористов. По данным наших источников, Грозеву звонил лично глава ОП Андрей Ермак, обсуждал, как можно объяснить свою позицию, узнать, что будет в фильме. Его услышали, но на сроки выхода фильма это никак не повлияет.

  Я общался с Грозевым, и по его словам, первая часть "Вагнергейта" выйдет в марте, а летом будет большой фильм. Выселение Бурбы и попытка скрыть следы предательства, мне кажется, станут тем очевидным фактам, который покажет каждому зрителю "Нетфликс" в США насколько адекватно президент Зеленский руководит вопросами национальной обороны.

  И немного о морали. Бурба жил в том же поселке в Конча-Заспе, где уже 8 месяцев сам Зеленский "временно проживает" в госрезиденции в 2000 метров. Видимо, выселяя Бурбу, Зеленский думал, что Конча-Заспа - это такая привилегия, от которой отказаться невозможно. Какая унизительная мелочность... Вам может не нравится Бурба, но ведь в интересах государства обеспечить ему охрану, он же секретоноситель по многим операциям, которые продолжаются в настоящее время, если не в курсе, так спросите, что там к нам недавно поступило... Парадокс.
   
 6. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Миху, у одного кацалапого є просте питання:
  Чому у Порошенка не знайшлося цих двох-трьох днів, щоб закрити канали Медведчука?
  Ви питали
  Таке враження, що Ви на Господа залишили не лише турботу, але і здатність думати.
  NewsOne — Вікіпедія
  Можна, звичайно, стверджувати і те, що канал не належав Медведчуку. Але фінансування мовлення відбувалося завдяки тому, що українську трубу для нафтопродуктів за часів Порошенка віддали Медведчуку. Звідти і фінансування.

  uk.wikipedia.org/wiki/112_Україна

  Про третій, медведчуківський ZIK
  ZIK (телеканал) — Вікіпедія

  Зеленський став офіційно Президентом
  uk.wikipedia.org/wiki/Інавгурація_Володимира_Зеленського

  Якого саме дня Козак купив ZIK, "історія умалчіваєт". Але ми знаємо, що ZIK увійшов у медіахолдинг через два тижні після інавгурації Зеленського.
  Можете вважати, що цей третій медведчуківський був придбаний за часів Зеленського. І залишити на Господа цю турботу.
  Отже, точно знаємо, що Медведчук через Козака за часів Порошенка придбав мінімум два проросійські пропагандистські канали, які охвачували сто відсотків території України.

  Тепер, Миху, прошу Ваші варіанти: Скільки каналів придбав Медведчук за часів Порошенка, а скільки купив з приходом Зеленського?
  Я із задоволенням почитаю.


  Стосовно Кирюхи... Я - атеїст, тому мені побоку усі конфесії, де попи рвуть один одному бороди за парафії.
  Але я точно знаю, що навіть один танк, відремонтований і модернізований для ЗСУ важить більше (в прямомому і переносному розумінні), ніж Томос.
  А той військовий корвет, що нам будуть будувати "нехристі" із Туреччини, взагалі набагато важливіший, ніж той попівський перерозподіл.
  Турецкие корветы для ВМС Украины будет строить николаевский завод | Новости Одессы
  Про це іудей Зеленський домовився з мусульманами. Правда, прикольно?
  На що тільки не підеш, щоб насолити псевдохристиянину Путіну-Хублу!
   
 7. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Мене дуже тішить, що Ви, паря-інидик, приділяєте стільки уваги моїй скромній особі.
  Ваш новий підпис свідчить про те, що Ви до мене "нерівно дихаєте".
  Я працюю на Москву, кацап і тому кажу "Путін - Хуйло", а Ви працюєте на Порошенко-це-Україну і цього ніколи не скажете.
  Рилися в усіх моїх постах... Це ж треба!
  А те що "люди оцінили"... Чому Ви називаєте одного Миха (в народі його ще кличуть Михуїлом) в множині (во множественном числе).

  пеші ісчо.

  Замість того, щоб щось сказати про турецькі корвети, які з ініціативи Зеленського починають будувати в Миколаєві, Ви займаєтеся моєю скромною персоною. Ну, деблойд я, ну, гіперболойд... Так хай собі і буду. Обговорюйте в політичній темі політичні події, а не деблойлов-гіперболойдов.

  Ви біситеся від люті, що Зеленський з кожним днем віддаляє Україну від Росії все далі і далі. В політичному плані. В економічному, в воєнному...
  Ну і, щоб зробити приємне Миху і Ланктоші, скажу також, що в церковному плані (Томос маю на увазі)
   
 8. Good man

  Good man Обычный человек

  Борщеварочка, я для тебя сейчас открою самую большую истину в твоей жизни. Всё относительно.(с)
  Пророссийскость президента нужно оценивать по очень простому критерию:

  Объем товарооборота с Россией в начале срока и объем товарооборота в конце срока.


  А ещё лучше:

  Доля товарооборота с Россией в общем объеме торговли в начале срока и в конце.  И тогда сразу становится понятным, что Порошенко сделал больше всех президентов вместе взятых.
   
 9. Good man

  Good man Обычный человек

  Ты сам ответил на свой вопрос. Перераспределение каналов в пользу Медведчука случилось ближе к концу каденции Порошенко. Сам понимаешь, у президента страны забот полон рот, поэтому узнать он мог не сразу, а через пару месяцев. Тут уже подготовка к выборам, и закрывать каналы нельзя, потому что это будет выглядеть диктатурой.
  Если ты считаешь Медведчука глупым, то напрасно. Он сначала просчитал эту схему, а только потом купил каналы, а не наоборот, потратился, а потом начал думать, закроют или нет.
  Так что Порошенко вполне оправдывает незакрытие каналов, а вот что делал два года Зеленский, который в самый первый день своего президентства знал о принадлежности каналов, ты ответить не сможешь?
  Рейтинги свои спасает, вот что он делает.
   
 10. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Паря, ти вконєц абарзєл! Проснувся і почав розмовляти не зі мною, а з Сільвер Булліт
  Я вже починаю ревнувати. Ти ето брось!


  А якщо серйозно, скорочення товарообігу Украіни з Росією до Порошенка було об"єктивно зрозумілим з тієї простої причини, що ці країни не воювали. Багато чого залишалося спільним ще з часів СРСР.
  І велика заслуга в зменшенні товарообігу за часів Порошенка належить Яценюку, як главі уряду, а не Порошенку. Саме Яценюк припинив прямі поставки російського газу в Україну. За це Порошенко його і усунув з посади.
  Порівнювати ж зменшення товарообігу з Росією за часів Порошенка і за часів Зеленського будемо через три роки.
  Я думаю, це порівняння буде не на користь Порошенка. Який, можливо, до того часу злиняє в Ростов.
   
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Знову видавання бажаного за дійсне?
  Для початку вибори будуть не сьогодні і не завтра, впав рейтинг Зеленського, але чи настільки? І далі 73% не було у жодного українського президента, вийняток - диктатоори-фальсифікатори Путін чи Лукашенко. Хто розчарувався у Зеленському - побіг до Порошенка? Ха-ха, чому додається прихильників у ЗаЖОП?
  Стикався з людьми, хто не особливо задоволений таким президентом, але побачив, що Зеленський не такий страшний, як його малювали порохоботи.
   
 12. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ліпіть в сотий раз за пирижіок "Євіангеліє" від чорноволохів?
  Ущемлений Порошенко, Зеленський у нього все відібрав?
  [​IMG]
   
 13. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Порохоботи ніколи не малювали Зеленського страшним. Недоумком - так, але страшним - ніколи.
   
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  А тепер поясніть, що прихильники Зеленського не дебіли.:))) Порохобот ніколи не перейде до ОПЗЖ.
   
  Останнє редагування: 28 лют 2021
  • Смішно Смішно x 1
 15. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Ой, боже мій! Який Ви, паря, примітивус!
  Мова йде про два-три дні. Каденція Порошенка закінчувалася скоріше? Ні. Узнав, з Ваших слів - "чєрєз пару мєсяцєв".
  Пара місяців після дєкабря 18 - це максимум кінець фєвраля 19. (Пишу назви місяців на російський манер,
  бо Ви - в українській дуб з жолудем. (До речі, німецькою жолудь буде Eichel. І так називають німці ще один чоловічий орган, дуже схожий на жолудь, Так от, Ви - дуб із жолудем).
  Уже в февралі 19 Порошенко міг закрити ці канали, але він всіляко відбрикувався.
  І, до речі, про які пару місяців Ви співаєте? Коли була постанова ВР і коли це питання розглядалося на РНБО при безпосередній участі Порошенка (він тоді же "відправляв" на доопрацювання).
  В цьому плані видно, як Ви тулите горбатого до стіни.
  Далі: Ви кажете, що у президента країни - забот полон рот. Але Зеленський - також президент, але йому вистачило, Карле, години часу (час времени), щоб закрити новий канал Медведчука, щойно той вилупився і залупився.

  Як Ви, дубе, думаєте: який президент більше подобається українцям: той, до якого новина, що на всю Україну працює ворожа пропаганда, доходить на третій місяць, чи той, який реагує на це неподобство протягом години?
   
 16. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

  Сам факт існування бидла, яке обрало тупу паскуду Зеленського, це взагалі помилка природи.
  Але це лірика. Стосовно Вашої тези: чи не пов"язана відставка Рябошапки з тим, що він назвав спроби репресій відносно Порошенко "юрідичним трешем"?
  Відповісте, або запитання занадто складне для Вас?
   
 17. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ще питання спірне, ось затятий порохобот зараз, Тарасю Чорновіл у минулому активіст ПР і агітатор за Януковича, та і сам Порошенко був у ПР та СДПУ (о).
  Загальна картина, як я писав, був вибір "меншого зла", тому виборцями Зеленського були, як виборці Бойка, так і виборці Кошулинського.
   
 18. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

  Не хаміть поважним форумчатам.
  Краще скажіть, де "цунамі оманских інвестицій"? Можливо падлокловун чергового разу надурив бидло, яке його обрало?
   
 19. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

  А Лаутаро працював на Вальдівію. І що?
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

  Все бидло за зелену шмарклю.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)