Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Було у минулому, на те воно і минуле. Неправиль дії Зеленського і він не вічний, але у минулому ці дії Порошенка. як і "стабільність" Януковича чи низькі ціни за Брєєжнєва.
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Порохоботы странные, как обычно - не понимают элементарных вещей - кто помешал МОЗу напрямую получать вакцины от поставщика - ну вероятно поставщик, который выставляет в данном случае условия, об этом как раз и говорит имя Кумар Пранаав. Когда вакцин станет больше, чем желающих их приобрести, тогда условия будет выставлять МОЗ и можно будет предъявить претензии - где как у кого и по какой цене. А сейчас - берите что дают и через кого предлагают.

  Нет конечно, не всегда, но я даже не сомневаюсь, что что бы не сделало государство, у нас толпы недовольных сделанным и толпы активистов в поисках коррупции будут начеку. Вы хоть пофантазируйте, что должно было сделать МОЗ, что бы все были довольны, а то у меня не такая богатая фантазия.
   
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Отстаивать условия можно, если вакцина производится на наших мощностях, у нас в стране и идеально разработана была бы у нас. Тогда да, а когда все пытаются выцепить где что можно, то думаю, все, на что они были способны, они сделали. Я бы не искала в такой тупой схеме интересов Степанова, Шмыгаля или Зеленского, очевидно что это интересы "наших индийских партнеров", иначе мы бы получили ноль.

  Это простая SPVишка, которую назначили, чтоб быстрее пройти все административные процедуры, получить разрешения и прочее.
  По-любому, власти сейчас палиться нет абсолютно никакого резона.
  Порохоботы и без того орут небылицы. Даже не хочу слушать.

  Комунарец притянул инфу с заголовком, что купили в 2.5 раза дороже, чем стоит, я читаю под зоголовком - нифига такого нет...Пошла по его ссылкам - и цитат таких, как у него, нет.
  Брешите побольше, кто кого переврет.
   
  Останнє редагування: 26 лют 2021
 4. Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти Тараса Козака і телеканалів Zik, 112, NewsOne
  Таким чином, сьогодні минуло 7 (сім) днів з моменту введення санкцій проти Медведчука і Марченко.

  В обох випадках санкції вводили за фінансування тероризму, тяжкого злочину проти держави і суспільства.

  Фактично:
  - всі 3 підсанкційні канали спокійно вели мовлення в інтернеті
  - нікого з "журналістів" чи керівників телеканалів за 23 дні не допитали з приводу фінансування їх каналів терористами
  - "журналісти" цих телеканалів від безкарності створили новий телеканал
  - "журналісти" цих телеканалів за гроші Медведчука купили телеканал в патріотичного патріота зі Свободи і тепер відновлять мовлення там і будуть забивати баки людям знову і безперешкодно
  - зі 100 підприємств зазначених в декларації Медведчука санкції введені проти 2 підприємств, які є резидентами росії і на них санкції ніяк не впливають. На жодне з українських підприємств Медведчука і Марченко санкції не накладені. А отже вони працюють в звичному режимі і далі можуть фінансувати тероризм в повному обємі (за це ж вводили санкції)
  - в декларації медведчука не зазначено багато підприємств, якими він володіє і НАЗК в цьому плані абсолютно бездіє. Теж свідомо
  - Зеленський підписав рішення РНБО на наступний день після його прийняття, що дало можливість і Медведчуку і Марченко вивести кошти з рахунків. Хоча, напевне, вони було виведені ще до того, бо:
  - літаки Медведчука перегнали в Швейцарію до введення санкцій
  - за 23 дні жодних обшуків в людей, які фінансують тероризм
  - за 23 дні жодних підозр людям, які фінансують тероризм
  - за 23 дні жодних арештів людей, які фінансують тероризм

  Можна спитати де ті всі прекрасні дякули, лідєри мнєній, політіки і проча мєрзость, яка дякувала патріотові Зеленському за санкції?
  Не хочете зараз вибачитись перед людьми, що ввели їх в оману і за те, що піарили недомірка, який відмазує Медведчука від покарання і робить з нього і його самки переслідувану жертву режиму нічого не змінюючи ні в плані його медійних можливостей, ні в плані фінансових можливостей ні в плані його волі?
   
  • Баян Баян x 1
 5. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Дехто просить, що має вакцини багато, візьміть мою ( російський "Спутник" ), як і коли багато перевізників, просять їхати їх автобусом.
  Вакцини розробляяються нові, але чи вакцина є панацеєю, іспанський грип, чорну віспу, чуму... подолали не так вакцинацією, як ефективними ліками.
   
 6. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

   
 7. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Та нет, оспу и чуму как раз вакцинацией. Но сейчас такая гадость мутирующая, что к вакцинам у меня лично доверия особого нет...Нужны таки лекарства.
   
 8. Пресловуті 63% ефективності "Ковішилда" (насправді - ні, бо 63% стосуються AZ, а стосовно жижи серуньського інституту навіть ці цифри невідомі) - це як ймовірність зустріти динозавра. 50:50 - або зустріну, або ні.
  Але цікавим є інше питання: якщо ти не потрапив до цих 63 відсотків, то маєш вакцинуватися ще і ще, і ще? Аж доки крізь дірку від ін’єкції мозок не випаде? Чи штамп 73% на лобі правитиме за діагноз "медицина тут безсила"?
   
  • Тупо Тупо x 1

 9. View: https://www.facebook.com/100013930632694/posts/1084007658740245/

  Сьогодні о 18-00 депутати Козак і Медведчук покажуть велику дулю офісу президента України. В ефір вийде канал "Перший незалежний" з усіма до болі знайомими діячами з каналів Newsone, ZIK та 112, і явно не надто відмінним контентом - на каналі, люб'язно проданому Медведчуку депутатом-свободівцем. Можливо - переданим за борги, не суть важливо.

  Цікаво виходить. За Порошенка заблокували в Україні 86 російських каналів, "вКонтакте" та "Однокласники", так що не працюють досі - це була зрада зрадна. За Зеленського три заблоковані телеканали Медведчука починають працювати вже через місяць під новим брендом - це перемога і "а що і так можна було".

  ☝Чому так? Думаю, на цю тему варто провести засідання РНБО.
   
 10. Так ту прокладку Степанова-Зеленського називають "Милість Божа", чи все ж "Господи, помилуй"?
   
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А при Зеленському щось розблокували?
  Були вже у 2019 такі "прогнози" від різних чорноволохів, хтось визнав, що помилився?

  Йде піар "Хто платить - той замовляє музику", про благодійні фонди та їх діяльність Пінчука і Ахметова завжди трублять на їх каналах, так і сьогодні про Порошенка на "Прямому", з одного боку - допомога хворим, потрібна річ, але його поява із ящиком ліків та язикатою Маруською не агітація за неї на довиборах? Таке саме було при появі на людях Синютки, люди на це не клюнули і Синютка програв, невідомо, як буде там.
   
 12. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Але літаки встиг Медведчук перегнати, не сплять спец.служби та стукачі.
   
 14. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Справа в тому, що санкції не передбачають конфіскації ніякого майна.
  Як, наприклад, з телеканалами. Все обладнання до останнього штепселя як належало Козаку чи Медведчуку, так і належить.
  просто вони не мають права користуватися ними за призначенням. Що сьогоднішні події і показали.
  Через годину після того, як куплений у якогось там свободівця телеканал (право працювати на куплених частотах) здумав вийти в ефір, його за годинку прикрили.
  Хочу сказати, що той свободівець непогано заробив. Продав дохлу корову, причому - вигідно. Точніше, продав живу, а вона через годину віддала цапові душу.

  Повертаючись до літаків. Що толку в тих літаках, якщо Медведчук не зможе на них літати? Їх просто не пустять на злітно-посадочну смугу.
  Краще б перегнав в Росію. І катав там Гудмана із Пензи в Мухосранськ.
   
  • Смішно Смішно x 1
 15. Good man

  Good man Обычный человек

 16. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хомчине, вітаю Вас, обісравшогося (граматично це не відповідає українському правопису, але суть Вашого стану передає повінстю).
  Канал закрили через годину після того, як він з"явився в ефірі.
  Ви хоча б не поспішали з цим перепостом, що якась "добра душа" Вам підсунула. Тепер, бачу вночі штани прали, бо нічого не перепостили за цілу ніч.
   
 17. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Данілов сказав, про що говоритимуть на наступному засіданні РНБО
   
 18. Good man

  Good man Обычный человек

  Рейтинг падает, экономика падает, вакцина левая. Лохам впаривают горячие новости.
   
 19. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А порохоботам "Чем хуже - тем лучше!".
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 20. Good man

  Good man Обычный человек

  Наоборот. Зрадоботы готовы насолить стране, лишь бы насолить Порошенко. Или ты думаешь, плёнки Байдена Порошенко добавили Байдену желания помогать Украине?
   
а де твій аватар? :)