Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. А все ж думалось - ну вот зачем Зеленский назначил Абромавичуса в УкрОборонПром. Все ж не было полной ясности.

    Так да, там масла дохуя!

    То есть, сначала Укроборонпром переписывает на себя имущественные комплексы своих предприятий. Делая это с кучей нарушений законодтальства, не информируя само предприятие о том, что они больше не владельцы своей територии и зданий.

    Цитата: "... І якщо станом на початок 2019 року у власності самого концерну перебувало лише 1,5 поверхи у Києві на Дегтярівській 36, то тепер на нього записано понад 200 комплексних об’єктів, загальна вартість яких, лише у вигляді землі, сягає мільярдів гривень.... " (Укроборонпром потайки відібрав нерухомість заводів по всій країні: під ударом "Антонов", ХКБМ, Завод ім Малишева та інші (документ) | Defense Express)

    И тут же объявляется о планах ликвидации Укроборонпрома. Причем это все происходило параллельно во времени - весной этого года.

    Прямая речь Найема: "...Пора сказать об этом открыто: государственный концерн "Укроборонпром" в нынешнем виде должен быть ликвидирован..."

    Сначала на себя набираем имущество, потом, конечно ОООООООЧЕНЬ прозрачно, ликвидируем. И обрастаем всякими приятностями.

    А потом концы в воду. Зачем Абромавичуса уволили, да?
    Юрій Бірюков
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Підкиньте своїх грибочків!
    Хто із влади з освітою медика чи хто кому ставив неправильний діагноз?
    Комусь відмовлено у госпіталізації, бо місце було зайняте Зеленським?
    Та і Поорошенко лікувався в таких умовах, що вам такі не світять.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Планктоша, брехло рідкісне, читай про доступність лікування у Львові:
    Зранку перше, що попалося на очі у твіттері:
    Mason Lemberg
    Про коронавірус:
    1. Поки ви тут не спите, запиляю я вам тред про те як я хворів ковідкою

    Не про симптоми, не про мій стан, а про особливості протікання хвороби, проблеми на стику хворий/система охорони здоров'я і взагалі про той піздєц який відбувається і ще буде відбуватись
    2. Заразились ми всією родиною від одної людини, яка стверджувала що "то хронічний бронхіт"
    Оскільки заразились разом, то двоє почали майже одночасно кашляти і зрозуміли, що то був ніхя не бронхіт

    На наступний день я пішов здавати тест і обрадував всіх позитивним результатом
    3. До речі, тест я здавав не ПЛР, а якийсь інший.
    Ну знаю як воно там називається, але є тепер миттєві тести, які показують результат відразу.
    Не плутати з експрес-тестами.
    4. Тут так само беруть мазок з горла, наносять на таку фігню як в тесту на вагітність і бах, в тебе на очах дві смужечки, вітаю!
    Перевагою того тесту є не тільки те що він робиться миттєво, а й те що він достатньо точний і значно дешевший за ПЛР
    Я заплатив 800грн, а є то саме 570
    5. Але той тест з приватної лабораторії, звісно, не входить в офіційну статистику
    В результаті в нас захворіли четверо, офіційно хворим був тільки один
    Той ПЛР тест здавали тільки для того щоб отримати лікарняне (не по моєму ж його отримувати всім)
    6. Щоб ви розуміли яка ситуація з тестами у Львові:
    В нас прекрасний сімейний лікар, чудові відносини, дружні.
    Він (як своїх) записував на державний безкоштовний ПЛР-тест, який був зданий на 6-й день після звернення, а результати отримано на 9-й
    7. Причому одразу попередив що тільки 1 тест на сім'ю і більше безкоштовно зробити їм не дозволяють
    А кожен сімейний лікар може в день записати на тестування не більше 10 хворих

    Тобто, можете собі уявити реальні масштаби хвороби, зважаючи на те що багато не тестуються взагалі
    8. Та й тестуватись більшості нема де. Це жителі великих міст можуть вибігти в лабораторію приватну. А з села їм куди бігти?
    9. Здавалось би: а що ті тести дають?
    А без позитивного теста ти можеш забути про безкоштовне КТ і у разі ускладнень попасти в лікарню набагато складніше.
    В моєму випадку ми не розраховували на безкоштовне КТ чи щось інше, але це все коштує шалених грошей.
    А якщо їх нема?
    10. В тому контексті нагадаю, що безкоштовний лікарняний тест від сімейного, який записував нас як своїх прийшов на 9-й день від моменту звернення. Тобто, на 10-й чи 11-й день хвороби.
    А до того моменту ти не маючи грошей не можеш зробити нічого
    Тобто, хоч помирай
    Так і помирають
    11. І ще про масштаби хвороби.
    Я був на КТ 4 рази, в тому числі один раз вночі (КТ цілодобове) і весь час 3-4 людей чекають.
    КТ платне, по попередньому запису, у Львові воно далеко не єдине

    Ну і знову нагадаю, що значна частина навіть не тестуються, не те щоб КТ робити
    12. Про лікарні: піздєц
    У Львові в лікарню без криші, або без передсмертного стану попасти не можливо.
    Бо, по-перше: там реально все забито
    По-друге: нема приватних лікарень які лікують ковід
    13. Тобто якщо хтось хворіє не просто, настає той блядський момент коли ти маєш вирішувати чи задіювати гроші і зв'язки і везти рідну людину в лікарню, тим самим позбавляючи когось гіршого (в плані стану) права на лікування і життя... А з іншого боку...
    14. А з іншого боку ти не знаєш чи зволікання з госпіталізацією не зробить з твого рідного такого ж передсмертного пацієнта
    І це піздєц який вибір, в який поставили тебе уйобки, які проспали 8 місяців "чемпіонства по боротьбі з короною"

    В лікарні ми не були, якщо що
    15. Ще одна особливість лікування під час ковідки в тому що ти залишаєшся сам.

    Була страхівка, спроба знайти медсестру по страхівці на ковід виявилась безуспішною. Хоч страхова реально шукала
    16. Страхова змогла запропонувати хіба що терапевта, який послухає, хоч нам він нах не був потрібен (якщо вже ковід слухається, то це ппц)

    То саме стосується швидкої, яка тобі нічим не допоможе, крім укола вдома... І то в крайніх випадках
    17. В нас не було проблем з їжею, покупками, доставкою.
    А хто ще в такому стані не має на кого покластися - це окремий піздєц
    Ти тоді тупо залишаєшся сам на сам
    18. Навіть в елементарних питаннях ти не можеш ні на кого покластися, бо не хочеш заразити ту людину
    Наприклад, треба було забирати результати КТ, я мусив за ними їздити кожен раз, бо послати гонца - це заразити гонца
    І це не претензії до КТ, а до оленів, що чекають в черзі
    19. З розмов з лікарями, смертність теж теж занижена значно.
    Часто привозять вже таких, кого вже не врятувати. А тести якщо й беруть, то на той день хвороби вони нічого не показують
    20. До речі, про лікарів: радив би знайти двох лікарів, які будуть вести вас на дому.

    Чому двох: бо враховуючи ситуацію лікарі зараз працюють на ізнос. А інколи їм треба ще й спати? Якщо вам в той час хреново, вам просто нікому навіть подзвонити
    21. При тому переконатися що лікарі адекватні
    Бо мені дали телефон світила.
    Світило виявилося довбойобом по суті. Але розмова починалася з грошей на карточку за телефонну консультацію
    І це теж окремий піздєц
    22. На якийсь день не змогли знайти антибіотик в аптеках біля дому. Треба було їхати в інший район міста.
    Потім антибіотик з'явився, але це тривожні дзвіночки
    23. По можливості не слухайте ролики клоуна під час хвороби.
    В нас піки були тоді, коли ця свинота без симптомів записувала веселі ролики з Феофанії, а у Львові в лікарні беруть тільки тих що майже при смерті
    Ви собі не уявляєте який то стан і що хочеться з ним зробити
    24. В результаті: 3 з 4 перенесли легко, з підтримуючими лікарствами, один випадок по класифікації лікарів легко-середній, без особливих лікарств теж

    Мінус 30 тис з бюджету
    25. Підсумовуючи:
    Центральна влада (допустивши такі неконтрольовані масштаби епідемії) і місцева влада (не забезпечивши умови лікування) просрали ситуацію з ковідом.
    Думаю, піки попереду і пздц теж попереду

    Бережіть себе, рідних.
    Допомагайте. Я готовий допогти в міру можливостей
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чого сам придумав? На кожній проповіді в церкві кажуть, що Бог попускає страждання людей, які їм надають нечисті злі сили)
    Це якось дивно і підозріло, не правда лі? Бог єдиний і один на всьому світі, і хто що має робити чи не робити - все з волі Його, бо і листя і волосся має лік у Бога... а ви отак з сумнівом до Його волі( І Путін зробитт те, що має зробити, і Зеленський, і навіть тут про них писати різне, за що і постраждають писаки, щоб знали своє місце на драбині) Бо Бог (Аллах) знає краще, що кому треба і що кому дати.
     
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    І до чого тут Порошенко? Президент не він, президент падлокловун.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Як завжди всенезнайки-чорноволохи все про всіх знають, а боти, як мавпи копіпастять.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. З наступного тижня уряд Зеленського піднімає ціни на електроенергію для населення.

    Ахахахаха....(диявольський регіт)...

    Тарифний геноцид - кричали вони...

    Яких тобі, блдь, реформ ще не хватає - катилася луна над країною.

    Відмінили наказ Гройсмана на підвищення зарплат вчителям.

    Ахахаха... (диявольський регіт)

    Кожен вчитель має жити, як президент - говорив президент.

    4000 долларів зарплати.

    Ахахаха.

    Оборонне замовлення не виконано.

    Де наші Нептуни, де танки Оплот на фронті? - запитав мене замкомбріг.

    Запусть флешмоб у підтримку ресторанів та кафе - сказав Зеленський у новому відосику.

    Чого ж ніхто не сміється більше?

    Давайте сміятися разом.

    Він же такий милий, такий хороший....

    Ахахаха...(регіт лунає над країною).
     
  8. Щожо фотки сімейки адамс ... пардон, вазеленскіх, що гуляє по мержі, згадалася дивна фраза графа Честерфілда з "Листів до сина" (сформульовано майже три століття тому):

    "Подивишся на нинішніх дітей - і думаєш, що не так уже й погано залишитися бездітним.
    Подивишся на сьогоднішніх батьків - і здається, що не так уже й погано бути сиротою. "
    По-моєму, краще не скажеш. Судячи з фізіономій тата з мамою, вони до сих пір так і не в'їхали, яку непоправну х ... ню сотворили сорок три роки тому .........
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Добре і скільки нити?
    Невічний Зеленський і ймовірно, що піде він достроково, як Черновецький.
    Думаєте знову Порошенко? Недоліки Зеленського видно і без виття порохоботів та криків язикатої Маруськи чи Федини.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Яке ниття? Ми радіємо за нарід, що насолоджується приколами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А Ви читали в Біблії про грішників, які будуть засуджені?
    Якщо все, як ви тут кажете, від Бога, тоді за що судитимуть грішників?

    Тут, головне не плутати праведних людей, які кажуть: все в Божих руках, бо в даному випадку праведний свою волю повністю підчиняє Божій волі, тоді - так. Але люди є грішні, а грішні тому, що живуть не за Божими законами, а за своїм власним "хочу".

    Бог хоче, щоб ми маючи вільну волю вибору, добровільно повністю поклалися на Його волю. Тому що людина не робот, щоб діяти згідно прописаних інструкцій. Вона повинна САМА добровільно зробити вибір.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У нас не одна країна, чи вже існує Порохоботська Народна Республіка?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А ви пробували копнути глибше?
    Пекло - спокута кожним своїх гріхів.
    Індивідуальний котел, індивідуальні муки, індивідуальна спокута...
    Є купа деталей, описаних різними авторами. Від Данте до...

    Рай.
    Всім добре. Всі ситі, вдіті і взути, в теплі... Пташки, музика, одна на всіх, аромат і амброзія...
    Що там ще? Істина одна. Правда одна. Суть одна.
    Що треба, то бери. Грошей же ж нема. Але думки у всіх одні. Бо правда ж одна!?
    Життя по потребі.
    Кожному по потребі.
    Від кожного по здібностях, кожному по потребі...
    Гм... Щось знайоме...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :facepalm:ви хворий
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кодекс строителей коммунизма :)
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Де він таке говорить? о_О:scratch_one-s_head:
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це каже іспанська пословиця) а про неї де тільки не говорять. У Агати Крісті є, а від неї весь світ знає))
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так вже ж заплачено.
    Фсьо, ви в раю...
    Музика Арфова, одна на всіх. Запах амброзії один на всіх. Сонце світить всім однаково.
    Дискутувати нема з ким, бо всі пізнали Істину і знають Правду.
    Нема в кого чого повчитись, бо всі пізнали Суть...
    Жінок нема. Сексу нема. Горілки нема. Азартних ігор нема. Кабанчика смаженого нема. САЛА нема...
    Всі вдіті в однакову форму. Всі когось славлять, при цьому всі когось одного. У всіх одні думки і одні слова.
    Однако (с)...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ясно...

    А я вже подумав, що і справді він таке казав )
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То шо ж получається - всі жінки в пеклі, чи шо? о_Оо_О
     
    • Смішно Смішно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)