Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, то наша така карма - у нас ще не перевелися брехливі президенти.

    Он, Даля дрючила Порошенка в хвіст і гриву, а він її не слухав і брехав всім запорідком. Добрехався на свою сиву голову, тепер бігає як пєс. І дальше бреше:)))
     
  2. То яке циганська радіо тобі таке повідомило: З Лубянки чи з Фрунзенської набережної?
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, я слухаю або Львівську хвилю, або НВ, або р/станцію з Долини /забув, як називається/
     
  4. І ці радіостанції розказували як Порошенко надурив Далю?

    Циган, у нас тут тільки один планктоша в наявності, який повірить в твої казочки "Віденського лісу"
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, ти шо пі-пі-пі? (с) :)

    Ці дві радіостанції крутять музику і трошки місцевих новин.
    А на НВ Казарін та Мацарський в "Подвійних стандартах" цікаво подають інфу для роздумів /правда, на язікє/. Також інколи можна послухати Жадана. Ще там є "Дикі мандри", цікаво.

    Міську, а якщо ти хочеш, то поцікався за Далю і Порошенка у вуйків. Там все не так просто.
     
  6. "Он, Даля дрючила Порошенка в хвіст і гриву, а він її не слухав і брехав всім запорідком." - так де такі фейки придумують, циган: на площі Дзержинського, вона Лубянка чи на Фрунзенській набережній все в тій же кацапскій москві
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чудак ти, Міську :)))
    Я не цікавлюся, що там є на площі Дзержинського, вона Лубянка чи на Фрунзенській набережній все в тій же кацапскій москві. І всяких "скабєєвих" я практично не дивлюся /хіба при дуже-дуже-дуже великій потребі переглядаю потрібне в ютюбі/

    Якщо я не даю лінків на джерела, то це значить, що в дописі я озвучив свою думку.

    зі

    Міську, прикинь - у мене навіть 1+1 нема у всій хаті, не те що кацапських каналів. А телевізор я дивлюся хіба що на кухні, а там постійно включений петькін 5 канал)
     
    Останнє редагування: 25 лип 2021
  8. Якщо я не даю лінків на джерела, то це значить, що в дописі я озвучив свою ***брехню***.
    Француз ДеБіл, приймайте.. У вашому полку брехунів поповнення
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, не тужся )))

    Чуєш, Міську, а чому ти в Самогонній темі мовчиш? Ти взагалі щось "для душі" своїми руками робиш? Може вишиваєш, чи в"яжеш хрестиком?
    Розкажи, цікаво ж...
     
    Останнє редагування: 25 лип 2021
  10. Ну от і нафіга ви добиваєтесь - куди подівся президент?
    Хочете, шоб об'явився і знову шось упоров?
    Так воно якось навіть спокійніше...
     
  11. "Нам нужен труп в одежде короля, а не живой придурок у руля"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зелебыдло начало "шотаподозревать".Бггггггг:

    [​IMG]

    Тю, а чого вони не хочуть дать єму єщьо сто днєй?

    В камментах у Бигдана огонь. "Пусть в учителя идут, им бубачька по 4000 доляров платит"."Эти сменили место работы.Готовятся принимать в любом количестве и со всех сторон".Бггггггг
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Протести по зарплатах були чи не при всіх президентах. Причиною для майдану може бути тільки зміна геополітичного курсу.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    [​IMG]

    Лучший камент: Та шо вы сразу о плохом? Может он сдох...
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже було, що ніде не появляється і пропало Пуйло, де там.
    Можливий тут аналогічний сценарій з Черновецьким, ні до чого фальстар та і безвладдя піде не на користь. Про тимчасову владу Порошенка не думайте, такий варіант був у 2014, посаду спікера, одночасно і в.о. президента спихнули Турчинову.
     
  17. "Нам нужен труп в одежде короля, а не живой придурок у руля"?
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))):))) Ага, Зеленский Валковской больницей заниматься должен, ведомости составлять вместо главрача.
    "Огонь" - это говнюки гавном кидаются. И наши не отстают, а как же!

    Там моя родственница работает. Главврач должен быть менеджером, а не таким лопухом, который статьи перепутал и теперь не знает - ему вначале налоги отдать государству или зарплату людям? Что интересно, у него самого задержки зарплаты нет. Там и плакат с требованием убрать этого главрача есть.
     
  19. Віслюк не відноватьій.Він ні защо не відповідає. Ето всьо ваш Порошєнко, он за всьо отвєчал. А фофотча не такой, он дурачьок. Он нє можєт за всьо отвєчать
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Окупанти нанесли артудар з важкої арти на 16 км у тил ЗСУ - багато постраждалих



    [​IMG]

    Буквально вчора, волонтер Роман Донік писав про те, що Хомчак мало того, що нічого не зробили за два роки для модернізації та поліпшення ППО на фронті, та до того ж не дають дозволу збивати модифіковані "Орлан-10" російських окупантів (Начальник Генштаба ВСУ Хомчак не разрешает сбивать БПЛА российских оккупантов). Наслідки таких дії генералів Зеленського спостерігаємо сьогодні.

    Завдяки безперешкодним польотам БПЛА окупантів, росіяни завдали удару з важкої 152-мм артилерії на 16 кілометрів у тил ЗСУ та знищили командно-спостережний пункт батальйону. Офіційна статистика зелених, як завжди, дає занижені цифри втрат.

    Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

    Сьогодні, 26 липня, збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" із забороненого Мінськими угодами важкого артилерійського озброєння.

    В результаті обстрілу чотири військовослужбовці отримали осколкові поранення, ще троє – бойові травмування. Після надання першої медичної допомоги поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військовослужбовця – важкий, одного – середнього ступеню важкості, п’ятьох - задовільний.

    На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкрили вогонь у відповідь.

    Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)