Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Однак порохоботи з одного боку заперечують те, що за радянських часів було щось хороше, а з іншого - використовують у своїх фотожабах популярні кіно- і телефільми.

    Глупо було б заперечувати, що "Кавказская пленница" - чудовий фільм, лише тому, що він був знятий за радянських часів.
    З матеріального - також було багато чого хорошого. Дитяча білизна, всякі там колготки коштували копійки. В коморі до цих пір валяються черевички моїх хлопців, які вони носили, коли їм було років чотири-п"ять. Із натуральної шкіри, з твердої яловичої шкікри, твердими як камінь передками. Ними можна було цеглиною в футбол грати. І також були за доступну ціну.
    Я ніскільки не шкодую, що Союз розпався, але хороші речі тоді були.
    Художня класика була перекладена на українську, на російську. В сільській бібліотеці був майже весь Жуль Верн, Стівенсон...

    Порохоботи, пересмикуючи слова Зеленського про "дещо хороше за радянських часів", просто ведуть себе по-свинськи.
    До речі, вони не чули самого виступу Зеленського, як не чув його і я, але перепощують те, що їм прийшло циркуляром від високооплачуваних порохоботів, на яких Порошенко грошей не жаліє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У перевод на середні теперішні зарплати, всі у будь-який момент на зарплату інженера-початківця могли купити найпростіший костюм за 60 руб, примітивний диван за 120 руб, кольоровий телевізор за 600 руб?
    Краще довговічніше взуття у той час, дефіцитне югославське та чехословацьке.
     
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Во шизує примахана Буля! Напевне відчуває наближення 9 травня, коли вся нечість активізується.
    Я Вам вже відповів. А зараз чекаю відповіді на моє запитання: чим Муженко і Полторак гірші за нинішнє бидло?
    А національність ні до чого: не так страшні московські воші як українські гниди.(С)
    Ну що, Буля, яка впала в істерику від бесіди зі мною, з розумною людиною, будете відповідати? Або я ткнув Вас пикою в лайно і Вам подобається колір, аромат та смак?
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    До речі, Буля харківська, я Вас дуже прошу мені не тикати. Ми з- Вами гусей не пасли і я, на щастя, не дрючив Вас на горищі.
    До того ж порівняйте нас: я інтелектуал що критично відноситься до суспільної думки; ви слабкорозвинена зебуїка. Знайте своє скромне місце.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мартин - расОвий оранжоїд = вальцманоїд.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А це чиї слова, що Ви їх позначили як цитату?
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не станемо зафлуджувати тему. Деякі речі були дорогі, деякі - дешеві. Зошити були дешеві. Підручники - дешеві, югославські туфлі коштували двадцять з чимось рублів, інша справа, що їх купити було неможливо. Дешеві були також натуральні болгарські соки. І доступні, між іншим.
    Всякий Хомчин міг закінчити військове училище і стати недоофіцером. Комуністом.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Де вона Вам тикає?
    Вона Вам не тикає. Вона називає Вас "воно". Третя особа однини, займенник середнього роду.
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ось:
    Яке нахабне бидло!
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Гугль допоможе: жебраки не мають слуг.
    Ні, я помилився, мають. Михалич, зверніться до отари слуг наріду. Вони Ваші слуги, нехай допомогають.
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дякую. Приємно коли мене ненавидять зебіли.
    Я теж можу перепустити що Вас згвалтували деегенерати - пєдофіли, які "служілі в КВНє" і вам це настільки сподобалось, що Ви проголосували за це бидло, коли постаріли.
     
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Вкрадено.

    [​IMG]
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Що таке? Вказувати на дебільну та бидлячу поведінку ворога, це вести себе по-свинськи?
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, а Ви служили в війську у радянські часи?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Народ, кажіть шо хочете , але за совітів ...... через голову аж до побічниці летіла, а тепер йно до пупця... :blush::cry:
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Який файний срач)))
    Шкода, що руки закороткі, аби побилися і може скоріше втихли б)
    Але нічого, не розслабляйтеся, зло таки просто так не минає, сьогодні образа, а завтра різня, і навіть не свого ворога, а ближнього свого.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Гугл нічого не каже. Дає посилання на паркани і стіни вокзальних туалетів.
    Будьте ласкаві, скажіть науку, чиї це слова. Наперед вдячний.
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А чому би вам не примусити працювати замість Вас слуг? Тим більше що Ви президент, а не якійсь там лох.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    У нищих слуг нету. (С)
    Оце цитата, і я можу назвати автора. А Ви.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    [​IMG]

    Реальне фото.

     
    • Інформативно Інформативно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)