Зелена нижня Городоцька

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 6 січ 2014.

 1. Яська Березнева

  Яська Березнева Well-Known Member

  А великі виростають ті сакури? Через кілька років гілки не порвуть дроти ліній електропередач?
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  На халяву

  [​IMG]
  Це перемога! На озеленення Городоцької звернувла увагу монстр зубр львівської журналістики - газета Високий Замок. Щоправда новина у їхньому викладі трохи нагадала бородатий анекдот про Рабіновіча, який нібито виграв мільйон у лотерею.
  Ще, до речі цікаво - "на халяву" це власні слова Чишинського чи журналістська знахідка автора матеріалу?  Оригінал публікації...
   
 3. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Підв'язані дерева

  [​IMG]
  Зроблені вчора фотки дерев на Городоцькій, які ми вчора підв'язали.

  2.
  [​IMG]

  3.
  [​IMG]

  4.
  [​IMG]

  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  В ФБ-обговореннях читала, що сакури низькорослі і не доростуть до ліній електропередач.
   
 5. Яська Березнева

  Яська Березнева Well-Known Member

  а, ну тоді файно)
   
 6. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  Такі схожі дерева-сакури вже ростуть на площі Петрушевича, вони дійсно не є високі, тільки круглішими стають. Весною виглядають просто бомбезно, буде в нас ще одна алея сакур. Ми їхали на днях по Городоцькій, сподобалося, не те слово, одним словом, огранізатори справжні молодці!
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  А цвітуть як красиво!:) Як на мене, то з тими дерева вулиця зовсім інша стала - яскравіша, ефектніша.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Озеленення Городоцької. Що далі?

  [​IMG]
  Дерева на довгій смузі на Городоцькій висаджені, невдовзі будуть ставитися захисні стовпці навколо них. Якраз час зробити паузу та подумати про те, що робити далі. На тому тижні зустрічалися для обговорення з іншими учасниками проекту, малювали у блокнотах, сперечалися. Потім розказували про результати цих сперечань у міській раді.
  1. Від заповнення проміжків між деревами на довгій смузі кущами у бетонних тумбах вирішили відмовитися. Було сподівання, що це вийде дешевше та простіше, ніж орендувати екскаватор та рити довгу траншею для кущів, але виявилося, що лише виготовлення таких тумб потягне на понад 40 тис. грн. Зважаючи на ризик промерзання грунту у них, цей варіант перестав здаватися таким вже і вдалим. Тому поки вирішили у проміжках нічого не робити, лишивши там плитку - так буде і простіше, і практичніше.
  [​IMG]

  2. Дальню коротку смугу вирішили за аналогією з довгою (і задля економії на земельних роботах) розділити на квадрати, але висадити в них не дерева, а кущі.
  [​IMG]

  3. Орієнтовна вартість реалізації такого варіанту становить близько 15 тис. грн. (32 стовпці х 160 грн = 5120 грн, монтаж стовпців = 1000 грн. 63 кущі х 60 грн = 3780 грн, робота екскаватора - 1800 грн., докласти бруківку - 1000 грн., кора (камінці) 21 мішок х 40 грн = 840 грн, транспортні та інші витрати).
  [​IMG]

  4. Але в міській раді, побачивши цей варіант, сказали - "А чому б нам і тут теж не посадити дерева? І на трикутній клумбі також?". А справді, чому б не посадити? Без зменшення кількості квадратів вийшло ось так - 7 дерев з інтервалом у 6 метрів (на довгій інтервал 8). Основні статті витрат виходять такі - (32 стовпці х 160 грн = 5120 грн, монтаж стовпців = 1000 грн. 7 дерев х 580 грн = 4060 грн, робота екскаватора - 1800 грн., докласти бруківку - 1000 грн., металеві решітки 7 шт. х 420 грн = 2940 грн., транспортні та інші витрати). Отже загальна сума виходить близько 18 тис. грн.
  [​IMG]

  5.
  [​IMG]

  6. Якщо ж трохи збільшити інтервал між деревами, наблизивши його, до 7-8 метрів, то дерев стане вже 5. (20 стовпці х 160 грн = 3200 грн, монтаж стовпців = 1000 грн. 5 дерев х 580 грн = 2900 грн, робота екскаватора - 1800 грн., докласти бруківку - 1000 грн., решітки захисні 5 шт. х 420 грн. = 2100 грн., транспортні та інші витрати). Загальна сума - близько 14 тис. грн.
  [​IMG]

  7.
  [​IMG]

  8. А так могли б виглядати дерева на трикутній клумбі. 9 дерев х 580 грн. = 5220 грн. решіток не треба, бруківки не треба, екскаватор вже врахований в кошторисі короткої смуги. Ще варто додати на матеріали для підв'язки, в 7 тис. грн. мали б вкластися. (йдеться лише про дерева на трикутнику). Звісно, що все це можна доопрацьовувати та ускладнювати, але це потягне за собою збільшення вартості реалізації.
  [​IMG]

  9.
  [​IMG]

  10.
  [​IMG]

  11.
  [​IMG]

  12.
  [​IMG]

  13. Варто також окремо добре подумати над площею безпосередньо біля ц. Анни. Є деякі ідеї стосовно цього, але про це не зараз.
  [​IMG]

  14. І ось така загальна панорама вулиці. А тепер чекаю на вашу критику та зауваження :)
  [​IMG]

  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 3
 9. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Стовпчики

  [​IMG]
  В суботу почали встановлювати стовпчики на Городоцькій. На жаль за один день встигнути не вдалося, тому сьогодні продовжуємо.

  1.
  [​IMG]

  2. Також полили дерева.
  [​IMG]

  3. З встановленими стовпцями вулиця виглядає так (фото звідси).
  [​IMG]

  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 2
 10. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Городоцька згори

  [​IMG]
  Ось з такого ракурсу вдалося побачити озеленену Городоцьку днями. Добре видно, що тінь від будинків вже досягає центральної смуги та захищає землю від перегріву. Довше на сонці лишаються лише дальні дерева, до яких тінь ще не дістає.
  Стосовно подальших етапів реалізації - ми ще порадилися з іншими активними учасниками та прийшли до думки, що поки краще зосередитися на догляді та спостереженні за наявними деревами та не конкурувати нашим спільнокоштом з численними зборами грошей на бронежилети, приціли та інші військові потреби. Всьому свій час.  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Поточне по Городоцькій

  [​IMG]
  Перезакріпив вчора дальнє від ц. Анни дерево - вбив нові кілки на заміну поламаним, перев'язав по-новому. Вийшло ось так. Потім помітив поламані планки біля ще одного дерева, але нових планок на нього вже не було.

  Ще такий момент. Вчорашній огляд дерев виявив таку закономірність - чим гірший стан листя на кроні, тим більше таких молодих пагонів на стовбурах. Треба з ними зараз щось робити чи хай поки ростуть?
  [​IMG]

  А загалом вигляд зараз ось такий.
  [​IMG]


  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)