Зелена нижня Городоцька

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 6 січ 2014.

  1. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    [​IMG]
    Отож, як вчора і обіцяв, показую зроблені вчора рендери нижньої частини вул. Городоцької з озелененням. Наразі зробив два варіанти - лише кущі та кущі + невеликі дерева.

    1. Варіант 1. Лише кущі на розділювальній смузі. Вид від початку вул. Наливайка в сторону ц. Анни. Для тих, хто не в курсі - ці роздільчі острівці вже є, пропонується лише додати на них озеленення.
    [​IMG]

    2.
    [​IMG]

    3. Кущі заввишки 80-85 см дозволяють нормально бачити пішоходів.
    [​IMG]

    4. Навіть з одними лише кущами вулиця виглядає значно приємніше та затишніше.
    [​IMG]

    5. Один з важливих елементів - кам'яні брили по краєх смуги. Вони по-перше додають ландшафтності, а по-друге - захищають смугу від заїзду машин на неї.
    [​IMG]

    6.
    [​IMG]

    7. Вид з дзвінниці ц. Анни. В якості бонуса - кільцеві лавочки біля церкви.
    [​IMG]

    8.
    [​IMG]

    9.
    [​IMG]

    10. Кущі могли б бути як кулястими, як тут, так і суцільною смугою.
    [​IMG]

    11. Щодо цієї короткої смужки біля СІЗО, то думаю, що дерева саме на ній планувати не варто. По-перше, вулиця тут повертає і краще лишити максимальний огляд. А по-друге - все одно туди влізе максимум 2-3 дерева, які виглядатимуть досить одиноко.
    [​IMG]

    12. Варіант 2. Кущі + невеликі дерева, які висаджуються на довгій смузі ближе до розвилки Городоцька-Шевченка. Звучали застереження, що дерева закриють перспективу вулиці в сторону ц. Анни. Ну як, закривають?
    [​IMG]

    13. Дерева мали б бути такі, щоб куляста крона достатньо високо піднімалася на стовбурі та лишала нормальний огляд для водіїв.
    [​IMG]

    14.
    [​IMG]

    15.
    [​IMG]

    16.
    [​IMG]

    17. Водій зеленого Рено Кенгу з попереднього ракурсу бачить вулицю ось такою.
    [​IMG]

    18. Вид від ц. Анни в сторону центру. Як на мене, дерева не закривають жодних перспективних виглядів і лише доповнюють та пракрашають вигляд вулиці.
    [​IMG]

    19.
    [​IMG]

    20.
    [​IMG]

    21. Ось така картина.
    [​IMG]






    Оригінал публікації...
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :good:Чудово,ящетаю. Нижня Городоцька без озеленення виглядає сіро і нецікаво. Було б прекрасно, якби цей проект втілили у життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Прикольно. Навіть намалювали, як я їду машиною :)

    galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Max_

    Max_ кл. москаль

    Классно. Правда светофоры слишком изящные, либо консоль уменьшить, либо сечение увеличить.
     
  5. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Зелена Городоцька

    [​IMG]
    [​IMG]silvan1 зробив ось такий колаж Городоцької з деревами на основі моїх фотки та візуалізації. Велика подяка, тепер все максимально наочно :)

    Оригінал публікації...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Супер. Класно !
    Вулиця зразу стала "живою"
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нажаль, зараз - це просто кам"яний жолоб для руху транспорту :sad: Тротуари вузенькі, відгороджені турнікетами, велодоріжки непридатні для їзди, ні лавочок, ні дерев, ні газонів... І це центральна вулиця європейського міста
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    А какая улица официально считается центральной во Львове?
    Я полагал, что проспект Свободы. Нет?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Центральні вулиці, в моєму розумінні - це головні вулиці центральної, історичної частини міста

    Пр.Свободи і пл.Ринок це найцентральніший центр. Але нижня Городоцька, нижня Личаківська, нижня Зелена, Франка, Коперніка, Вітовського - це центральні вулиці, які просто злочинно робити виключно автомобілеорієнтованими
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Зелена нижня Городоцька: збір коштів

    [​IMG]
    Увага! Це не першоквітневий жарт! :)
    Ділюся приємною новиною. Станом на зараз є дозвіл від комісії з безпеки руху та ДАІ на озеленення вул. Городоцької на ділянці від церкви Анни до Магнуса. Вчора було відкрито рахунок, на який кожен бажаючий підтримати реалізацію цього проекту може перерахувати кошти. Рахунок відкрито на громадську організацію "Кластер", яка зголосилися допомогти у цьому питанні, за що їй велика подяка (своєї зареєстрованої громадської організації в нас немає, тому доводиться так). Ось реквізити:

    Громадська організація "Кластер"
    79008, вул. Лесі Укранки 16/11
    м. Львів
    код ЄДРПОУ 38852840

    Відділення №25 у м.Львів Центральної філії ПАТ
    "Кредобанк" ПАТ "Кредобанк"
    м. Львів, вул. Коперника, 18
    код банку 325365
    код ЄДРПОУ 22360822
    номер рахунку 2600702493522

    Також в процесі обговорень проекту прозвучали деякі зауваження, на основі яких були зроблені нові візуалізації, які можна переглянути, розгорнувши пост.
    1. По периметру смуги додався технічний тротуар. Від огороджуючих каменів, які викликали чимало суперечок, наразі відмовилися.
    [​IMG]

    2. Дерева висаджені з інтервалом у 8 метрів, з відступом від поздовжніх країв смуги по 15 метрів. Всього на смузі має бути 11 дерев.
    [​IMG]

    3. На дальній від ц. Анни ділянці, окрім появи технічного тротуару, змін немає.
    [​IMG]

    4. Між групами кущів будуть зроблені розриви, довкола стовбурів дерев встановлено захисні решітки.
    [​IMG]

    5.
    [​IMG]

    6.
    [​IMG]

    7.
    [​IMG]

    8. Ще одна корекція - невелика зміна малюнку трикутної клумби. Мені здається, що новий варіант симпатичніший за старий.
    [​IMG]

    9. Те, що жовте, це однорічні квіти, колір яких можна буде щороку змінювати.
    [​IMG]

    10.
    [​IMG]

    11. Ось така ситуація. Тепер все залежить від того, як швидко будуть зібрані кошти.
    До речі є ще одне питання - є ідея поставити ось на цьому місці біля церкви Анни інформаційний стенд з візуалізаціями та реквізитами, Гадаю це могло б бути корисним. Можливо хтось порадить, де такі штуки виготовляють?
    [​IMG]







    Оригінал публікації...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  12. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Поточне про Городоцьку

    За останні два дні надходжень на рахунки не було.
    Сьогодні разом з Мирославом Голяком ходили на Городоцьку до Фокстроту та у готель Асторія, лишили там інформацію про проект з проханням підтримати. У Асторії пообіцяли передати керівництву. У Фокстроті сказали, що зараз криза і не до того.

    Оригінал публікації...
     
  13. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Банер на Городоцьку

    [​IMG]
    Накинув ось такий інформаційний банер для встановлення на місці. Можете покритикувати, тільки майте на увазі, що я все-таки не поліграфіст)



    Оригінал публікації...
     
  14. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

  15. Forest

    Forest Moderator

    Мені це не дуже подобається, з огляду на такі причини (якщо не правий, контраргументуйте будь-ласка):

    1. Вологість від дерев розрушатиме фасади старих будинків
    2. Земля від дерев змиватиметься дощами і робитиме брудні калюжі, які вимазуватимуть машини, хляпатимуть людей тощо.
    3. Клумба позбавить паркувальних місць, яких у Львові обмаль, вже зараз водії які мусять їздити містом лізуть у розпачі на тротуари
    3. Клумба звузить проїжджу частину дороги, чим допоможе ефекту "пляшкового горлечка" - основної причини заторів а відтак загазованості міста. Логічно зо порівнювати кисень від цих дерев і кількість газів, яка від них зросте буде просто не логічним.
     
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я не думаю, що таке відбуватиметься, адже в проекті передбачені певні захисні елементи:
    А відколи це роздільна смуга - місце для паркування?:) В Дайте Пройти можна знайти купу-купезну фото водіїв, які там паркуються зараз. Краще хай там ростуть дерева і кущі, які оживлятимуть той кам"яний мішок.
    Форесте, вилазьте зі своїх Дорогожичів:) Там тепер транспорт трохи по-інакшому їздить (хай автомобілісти пояснять, бо я в тім не петраю:) - я наразі корків не спостерігала:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  18. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Банер на Городоцьку. Версія для роздруку

    [​IMG]
    Остаточна версія інформаційного банеру, присвяченого проекту озеленення Городоцької. Великий файл для роздруку кожен бажаючий може скачати тут.



    Оригінал публікації...
     
  19. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

  20. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

а де твій аватар? :)