Здоровий спосіб життя

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irka, 13 бер 2010.

  1. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Для мене, до речі, здоровий спосіб життя – це правильний баланс усього в житті. Візьмемо, наприклад, алкоголь… його багато хто не вважає корисним для організму, але якщо ми маємо на увазі щось дороге та смачне із якісною закускою – то чому б ні? Це краще, ніж взагалі не пити і постійно шпиняти себе з цього приводу. А коли вже й перебрав трошки… Є засоби, АЛКО СОРБ наприклад. Жодних наслідків, головного болю і т.п. а головне – що внутрішню гармонію збережено. На мій погляд це корисніше, ніж жити в остраху «перебрати».
     
  2. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    а як переїв, то мезим?
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. AlonaStar

    AlonaStar New Member

    Ви знаете, завжди з цього починається... Спочатку друзі та закуска під дорогий кон'ячок, а потім уже ходят і техніку з дому продають. Це просто жах і з цим дійсно важко боротися. У мене тато пив останнім часом, особливо після смерті мамі. А вони ж прожили 32 роки разом... Потім його і понесло, не слухався зовсім, не хотів до лікарні щоб ампулу вшити. Та якось я натрапила на інформацію про соціально-реабілітаційний центр "Путь в Творцу" Лечение наркомании в Одессе, центр реабилитации наркозависимой и алкозависимой молодежи | Путь к Творцу , вмовила баться туди поїхати хоча б на консультацію. Йому там пояснили як треба з собою боротися, адже там зовсім інші принципи лікування без втручання "хімії" та медикаментів, а лише спорт, трудова терапія та молитва. Я не знаю, що їм там розповідали психологи, але приїхав він додому зовсім іншою людиною... І зараз вже почав зустрічатися з нормально. одинокою жінкою, та веде здоровий спосіб життя, допомагаючи нам... Ось є я и назіваю роботою над собою та дійсним результатом... А ві як вважаете?
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Мі? Напєвна, пагоджуємася......
     
  5. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Denys Druz

    Denys Druz New Member

    30.10.2016 відбудеться майстер-класс у кафе "Green". Навчатимемося робити сироїдні суші-роли. Також будуть обговорення здорового способу життя і усього що із цим пов'язано. Це чудова нагода задати питання в живу людині, яка багато подорожувала і веде здоровий спосіб життя, знає з власного досвіду що такє сироїдіння та вегитаріанство. Щиро запрошуємо. Прошу адмінів дозволити посилання на деталі заходу у Facebook :)
    View: https://www.facebook.com/events/1178978288826280/
     
  7. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    На сьогоднішній день модно бути спортивним, здоровим і сильним. І це дуже правильно. Стало більше фітнес центрів, спорт-залів, басейнів. У парках встановлюють спортивні майданчики, тренажери і т.д. Мені це дуже подобається треба себе тримати у формі)
     
  8. mailme

    mailme Well-Known Member

    Я ось теж не люблю коли люди впадають у крайнощі. У всьому має бути здоровий баланс. І коли людина відмовляє собі у всьому, тому що п'є тільки талу воду вдома, то хіба це здорово? Я маю на увазі в кафе він не піде, там же все на поганий воді (на прикладі мого знайомого). І це тільки один приклад крайнощів.
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    оскільки я завжди зранку прокидався і вставав в один і той самий час, а тут ббаабааац і тепер я прокидаюсь на 1 годину раніше,
    - і що робити ?
    -ворочатися в ліжку ?
    -ні !
    - грати когось ?
    - ще спить шкода будити !

    - зрозуміло що, робити !
    - по темі ! Спортом займатися
     
  10. Martaarta

    Martaarta миється в бані

    Для мене здоровий спосіб життя полягає у прийомі якісної їжі, правильне харчування + спорт. Так, буває можу з"їсти МакДОнальдс, раз в пів року, але не бачу в тому критичної проблеми. Особливо правильним вважаю прийом вітамінів і харчових добавок - організму варто допомагати, він потім віддячить за це. Моїми фаворитами є Витамины и диетические добавки - Body Series – комплексный уход за телом | Amway Ukraines, спробуйте і ви побачитие результат.
     
  11. Bleuzer

    Bleuzer New Member

  12. nagaday

    nagaday New Member

    Согласен, есть сорты, которые можно применять и в добавку, и как прикормку, но лучше всего юзать это все после приема у врача, который лучше диагностирует, как и чем лучше лечить.
     
  13. malkolm

    malkolm Member

    ахха добре з ним!
     
  14. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Треба їсти в міру, а не наїстися, а потім помирати, та їсти хімію.
     
  15. Zenitsa

    Zenitsa миється в бані

    Для мене здоровий спосіб життя, це правильну їжу їсти, не курити, не пити, достатньо спати, займатися спортом. Ось я таких правил придержуюсь. З приводу поганих звочок: можу інколи кальян покурити, чи випити хорошого вина, але небагато. До речі, що ви думаєте з приводу таких електронних кальянів? чи можна взагалі їх курити? Хто пробував щось подібне?
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    А Ваш процент який?;)
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ОБЕРЕЖНО МАТ ! ! !
     
  18. katkat

    katkat Member

    Повністю підтримую!
     
  19. wink

    wink миється в бані

  20. Diiana

    Diiana Member

    треба все роботи в міру) а головне для здоровья це позитивний настрій у всьому:)
     
а де твій аватар? :)