зцілення

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем plastic, 9 лют 2014.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не хваляться, бо або не мають напевне чим хвалитися, або не знають що вони є храмом Духа Святого.
    Перші віруючі в Коринті, Римі, Колосах також не знали того, аж Павлові прийшлося їм нагадувати хто вони і Хто в них живе:

    1Кор.6:19 Хіба ви не знаєте, що ваше тіло
    то храм Духа Святого, що живе Він у вас
    ,
    якого від Бога ви маєте, і ви не свої?

    Рим.8:10 А коли Христос у вас, то хоч тіло
    мертве через гріх, але дух живий через
    праведність.

    Кол.1:27 що їм Бог захотів показати, яке
    багатство слави цієї таємниці між поганами,
    а вона Христос у вас, надія слави!
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вони не хваляться, бо немають чим хвалитися - це ви правильно сказали. Бо вони знають і розуміють, що зцілення йде від Бога. У вас - хваляться і піаряться по ютубах, рахують "зцілення", возносячись серед людей, хоча говорять те саме - то все Бог, але через наші супер благословенні руки.
     
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    О!
    Мих вернувся!:)
     
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    ДВЕ БОЛЬШИЕ ОПУХОЛИ ИСЧЕЗЛИ В СЧИТАННЫЕ СЕКУНДЫ!!!
    У мальчика в подмышках на протяжении полутора лет были две твердые опухоли размером с куриное яйцо. После молитвы левая опухоль ушла сразу, а правая стала уменьшатся прямо на наших глазах! Иисус не изменился!
    Это было очень интересное служение - присутствующие хорошо принимали наставление в вере, было очень легко проповедовать. Мы стали свидетелями нескольких десятков исцелений.
    24.09.2016 г Кент, США

    View: https://youtu.be/vZJ_7um6LdM
     
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

  6. Levko

    Levko Well-Known Member

  7. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Я все хочу запитати Вас, Левку, - для чого всі ці відеозаписи потрібні? Чому Ви просто не йдете і не зцілюєте людей, якщо справді маєте такий дар від Бога? Бо коли б Ви ходили і справді зцілювали, проповідуючи Слово Боже, люди б Вас самі знайшли... без всякої реклами. І Ви б, навпаки, як колись Апостоли, шукали відлюдного місця, щоб побути насамоті і відпочити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Левко на фірмі має функцію менеджера, який просуває продукт у маси, піарити - це так по-сучасному.

    А може просто мало хто ходить на "лікування", криза жанру, тому потрібна реклама.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    Як для чого потрібні?!!!о_О
    Я знаю, ви думаєте, що я нібито рекламую тих хто молиться за зцілення.
    Але я уже багато разів писав, що це не так, я рекламую живого нашого з вами Бога Ісуса Христа!
    Ці свідчення я виставляю для того щоб підняти віру в людях на те, що Ісус не тільки колись, коли був на землі зціляв, а і зараз так само зціляє.
    От, наприклад, людина в котрої болить, скажімо, хребет дивиться відео, де показано як Бог чудесним чином звільнив когось від болів в хребті і в неї запалюється віра, що якщо когось іншого Бог зцілив, то Він може і її зцілити, вона починає просити Бога про своє зцілення, молитися за це...
    Тому я не розумію зовсім чому вас дратують свідчення людей, котрі отримують зцілення?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Показуючи на відео якогось лисуватого чоловіка, який не звертаєється до Ісуса за зціленням.

    Фантастика!:)))
     
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Миху, ви ж не хотіли зі мною спілкуватися- обізвали, фиркнули і пішли...
    Що, уже знову хочете?!:)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я просто прокоментував ваш допис.
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ви просто нахамили...
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А незручна правда у вас межує з хамством. ?
    Образив ваше Я ?
     
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    Хамство і в Африці хамство, як би ви то не називали...
    Якщо я, наприклад скажу вам - "Миху, ви тупе написали"- то це буде коментар на допис.
    А коли я скажу- "Миху, ви тупий"- то це вже хамство...
    Зрештою, що я пояснюю, ви ж не тупі, Миху...;)
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я так не писав.
     
  17. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    Взагалі вперше про зцілення через покладання рук віруючими християнами. Але тепер буде цікаво дізнатися докладніше. передивлятися таку кількість сторінок у пошуках відповідей нема сили, тому підкажіть: це можно розуміти так, наче зцілити може будь-хто, якщо він є безумовно віруючим, чи як?
     
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Мар.16:17-18
    Тих, хто вірить, супроводжуватимуть
    чудесні знамення
    : Моїм ім'ям вони
    виганятимуть нечистого, вони заговорять
    невідомими їм раніше мовами,
    вони гадюк братимуть голими руками, а
    якщо вип'ють отруту, вона не візьме їх.
    Вони покладатимуть руки свої на хворих, і
    ті зцілюватимуться
    ».
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ти Би Джошуа


    View: https://www.youtube.com/watch?v=Gjxmh5me9fg



    Хто цей чоловік - можна прочитати у Вікіпедії.

    Пророкує, що президентом США стане жінка. Позиціонує себе пророком. Не хочу робити жодних висновків. Кожен може їх зробити сам і для себе.
    Як на мене, не можна вірити кожному, хто каже правильні слова. Не кожен, хто говорить Господи-Господи ввійде в Царство Боже.

    Але що цікаво? Цікаво те, що людина має схильність вірити і довіряти, навіть якщо чує відверту неправду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

а де твій аватар? :)