зцілення

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем plastic, 9 лют 2014.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не критикували, просто ігнорували...
    А на кого пропонуєте мені рівнятися?
    На Ісуса не можна, на апостолів не можна...
    З кого мені брати приклад?
    Я писав, чи хтось з УЧНІВ молився за зцілення так як ви пропонуєте?
    Нє, ну ми ж погодились з вами, що класти руки- це добре, це по Писанню, це те що Бог каже робити.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ви недобре розумієте Писання. Нема такого, де Бог саме так каже. Це вам внушили.
     
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Як нема?!
    Хіба Ісус не каже, що віруючі в Нього будуть класти руки на хворих і хворі будуть ставати здорові?
    Що мені внушили?
    Як ще по-іншому можна зрозуміти це місце?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Левко, я вже не раз пояснював чому і що.

    От дивіться. Ваші слова: Бог хоче, щоб усі були здорові. Фраза правильна - нема сумніву. Але от ваше трактування є далеке від істини.

    Наприклад, я скажу таку фразу: Бог хоче, щоб усі спаслися. Спробуйте заперечити. А чи всі спасуться? Не всі і це легко довести по Письму.
    От вам ще фраза: Бог спас на хресті все людство. Всі ж перед Богом рівні. Спробуйте заперечити. А всі будуть спасенні? Не всі.
    На запитання: Бог страждав на хресті за твої гріхи? І кожен, хто вважає себе віруючим, скаже - так. А кожен буде спасенний з тих, хто так вважає? Ні. (це навіть видно з притчі про чоловіка, який був запрошений на весілля і, головне, прийшов, бо сам вважав себе достойним, але одежа у нього була брудна і він був кинутий в темницю).

    Так що бачимо, що людина якщо сама себе вважає достойною ще нічого не значить. Але я не про це навіть хотів сказати.

    У вас спосіб мислення справа наліво, а не як нормально: зліва - направо.


    Щоб ви то зрозуміли, поясню.
    Припустимо, хтось звернулися до мене, щоб я знайшов вам лікаря, а я йому кажу:
    - лікарі є у місті,
    а він:
    - як я їх впізнаю?
    - пізнаєш їх по тОму, що вони у білих халатах і матимуть слухавки на шиї.

    От Ви, Левко, прочитавши це кажете: Мих сказав: хто є лікарем, має бути в халаті та зі слухавками. Ну що ж... одягну я білий халат і слухавки, щоб бути лікарем.

    При цьому ви не маєте поняття у медицині, але ж Мих сказав: лікарів пізнаєте по халаті та слухавках - все, цього достатньо! А далі запитуєте: що я роблю не так? Я хочу робити те саме, що лікар! З кого мені приклад брати, як не з лікаря?

    Ось так воно виглядає зі сторони.

    Захотів стати гітаристом - купив собі гітару.
    Захотів лікарем - придбав білого халата.
    Захотів зцілювати - поклав руки.

    Все "просто".
     
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

    Вибачайте, нічого не зрозумів з того, що ви написали...

    Ви писали вище, що нема такого де Бог каже, що віруючі будуть класти руки на хворих і що я неправильно розумію Писання і що мені щось внушили.
    Я вам привів місце і запитав як по-іншому можна зрозуміти це місце і що саме мені внушили.
    А ви замість відповісти конкретно на запитання, розвели філософію про якісь білі халати, лікарів...

    Є чітко написано, що віруючі будуть зціляти хворих.
    Я вірючий.
    Що мені заважає виконувати це слово?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    бачите, як легко ви піддаєте себе самообманству. Я такого ніде не писав, але ви йдете на поводку власних уявлень, які вам навіяно, тому й не дивно, що

    все вірно.
     
  7. Levko

    Levko Well-Known Member

    Як ніде не писали?!!!!!

    Я писав- "Класти руки- це добре, це по Писанню, це те що Бог каже робити"

    Ви відписали- "ви недобре розумієте Писання. Нема такого, де Бог саме так каже. Це вам внушили.

    Чого тепер кажете, що не писали?
    Не розумію вас...
    Чому я недобре розумію Писання?
    Що саме мені внушили?
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не піддаю себе ніякому самообманству.
    Ісуса як цілителя я пізнав ще задовго до того як почав читати Писання і відвідувати церкву. І ніхто мені нічого не внушав.
    Частіше, навпаки, в церкві (євангельській) внушають, що руки не треба класти на хворих...:)
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вчення про руки - то не християнство, то хиромантія.
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Хіромантія- то, здається, гадання по лініях на долонях...:)
    Ми з вами ніби говоримо про покладання рук на хворих згідно того що сказав Ісус перед своїм вознесенням на небо. Мр.16...
    Чи то також не християнство, а хіромантія, Миху?;)
     
  11. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Миху, бачу ви не припиняєте полеміки з Левком. Це виглядає як суперечка сліпого з глухим. Ви не переконаєте Левка, БО ЦЕ ЙОГО РЕЛІГІЯ!
    І тут на перше місце виходить не Євангеліє, не віра, а... руки Левка. Ось він кладе на когось руки (може якась інша секта кладе ноги) і хворий здоровий!
    А що ж Біблія каже про руки?
    25. і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все.
    (Дії Апостолів 17:25)
    Чому саме руки? Адже більше ніде нічого ні про які руки написано. На думку багатьох теологів, Євангеліє від Марка починаючи від 16:9 було додано значно пізніше. Про це кажуть мої всі переклади Біблій (я користуюсь англійськими Бібліями). Так що Марка 16:9 і дальше може бути апокрифом. Але, припустимо, це слова Христа. А якщо взяти інші місця? В одному Він говорить - з молитвою і постом. В іншому "чого не попросите в Отця в імя Моє і по волі Його, буде вам". Руки - це МОЛИТВА!!!
    Досить докладно про це говориться в листі від Якова.

    14 Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім'я,
    15 і молитва віри вздоровить недужого, і Господь його підійме, а коли він гріхи був учинив, то вони йому простяться.


    Молитва віри, а не Левкові руки!
    І ще... В Марка 16 говориться і про укуси змій і отрути. Левко пробував одне чи друге? Чогось це він ігнорує.
    Я колись Левкові навів приклад Кароля Войтилу, Біллі Ґреєма які хворіли. Були хворі і Джон Буньян і найбільший англійський проповідник Сперджент. Вони не мали віри? Чи ап Павло не мав віри?
    І де написано, що християни не повинні хворіти тілом?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Прошу дуже, вже з цього видно, що й віруючі хворіють, бо Невіруючий не піде до пресвітерів.
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Серйозне відкриття зробили для себе...:)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Знову викрутаси. А хто доводив, щоПавло не міг хворіти? Тепер вже міг?
     
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ніякі не викрутаси, Миху.
    Я завжди говорив про те що Павло не хворів... Просто ніде не написано, що Павло хворів.
    А хворіти міг, чого ж не міг, якби не вірив Божому Слову, котре каже, що в Ісусі Христі ми завжди маємо перемогу...
     
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖІННЯ ЗЦІЛЕННЯ 21 серпня 2016р.
    м. Львів, вул. Коперника, 42, (Дім учителя) поч. 11-00 та 18-00
    Приводьте сліпих, приводьте глухих, приводьте невиліковних!
    ІСУС НЕ ЗМІНИВСЯ!

    Добрая Весть - служение исцеления| школа исцеления| чудеса исцеления| комнаты исцеления |молитва за исцеление
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    АРТРИТ, РЕВМАТИЗМ, АРТРОЗ, ОСТЕОХОНДРОЗ... І ПРОРОЧИЙ СОН.
    Жінка з великою складністю пройшла 20 метрів від машини до місця служіння. Вона не могла пересуватися без палиць. За неї не один раз молилися, але змін не було. І тут їй сниться сон, що треба їхати в Тернопіль, за кілька днів, брат з її церкви запропонував їй поїхати на служіння в Тернопіль. Після молитви довгий час вона не могла повірити, що уже зцілена. Вона була дуже здивована, і не могла говорити. Коли я попросив її сісти і встати, вона нарешті зрозуміла, що щось сталося, біль пройшла і на її обличчі з"явилася посмішка..


    View: https://youtu.be/5pDjFUSF_9o
     
  18. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Позавчора вернувся з Франції, де пробув майже 2 тижні. Звичайно, побував і в Лурді. Чудове місце, гарна природа, чудова катедра. Було якесь католицьке свято і процесії, співи... Як завжди багато людей, хворих, інвалідів. Наш гід розповіла, що дуже часто буває зцілення. І не просто людина знаходить чудом в роті повно золотих коронок, а справжнє зцілення. Підтверджене на самих високих медичних рівнях (католицька церква дуже скрупульозно ставиться до цього, щоб не заплямити себе шахрайством). Чого я не побачив? Диких ритуальних танців на фоні поштовхів людей в голову щоб людина впала. Ні один священник не хвалився, що божество влізло в нього і лише треба покласти руки. Без молитви, без прохання в Бога оздоровлення. Навпаки, всі тихо моляться з довірою що Бог вилікує. І виліковує...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    Слава Богу за таких католиків, котрі моляться за хворих, а не займаються критиканством, як ви з Михом!
     
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Benny Hinn $42 Million
    The American Evangelist has been spreading the word since 1983 when he established the Orlando Christian Center. Hinn’s popularity has continued to soar through the years, which has seen him become one of the richest pastors with a net worth of $42 Million. His ability to “cure” terminal illnesses such as cancer has, however, been a source of controversy.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)