Зброя.

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Hyligan, 23 січ 2014.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да это само сэбэу и положило, даже дите новосоское догадалось бы как использовать эти 6 кг (и 6 ли ?) с гораздо большим успехом
     
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Тому що під час війни бюрократія стосовно військ повинна бути зведена до мінімуму. І армія повинна мати пріоритет по всій країні. І це не беззаконня. Є військова поліція. Її за 1.5 року точно можна було розширити. Танків для цього не потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Найефективніше було б рванути ООН зі всіма президентами. Було б відчутнє покращення ситуації в світі.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не, пришли бы новые, ничем не лучше .. а под эту марку, какую нить Джамахерию разбомбили бы ... (не то что б сильно жалко, но все же ... )
     
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Тоді на цей раз підкинемо візитки Кадирова...
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Об'явилися винуватці вибуху в Одесі
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    та, здипеть - не мешки ворочать ...
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не автоматы, а личное оружие, ПМ-ы или Форты, и не по всей стране, а вне службы. По необходимости. В остальное же время дома, в сейфе.
     
  9. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Так я Ворона спрашивал , он же говорит "везде и всегда". :)
    А по необходимости военным и так в оружейке выдадут, или у Вас свои личные необходимости? :)

     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще краще рванути тебе на сортирі. Тільки пір'я буде багато.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вы знаете что такое личное оружие? Не гранатометы и ЗУ-шки, а личное оружие. Для офицеров это пистолет. Странная логика: человеку, призванному защищать Родину не разрешают пользоваться его же личным оружием... Нонсенс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Заснеш на лавці і вкрадуть. Воно тобі треба?
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я був за введення військового стану і відповідно військові патрулі ще з початку кримських подій. На час війни це доцільно. І нічого в цьому страшного немає. Не страшніше чим озброєна поліція. Я зрештою закон про військовий стан в Україні досконало не знаю. ВасМТ або інші знають його краще. Я його колись читав але напам'ять не знаю. Не знаю чи він у всьому досконалий. Але з того що пригадую він дає низку потрібних інструментів і державі і армії. Армія в такій ситуації повинна бути незалежною від цивільної адміністрації а в деяких випадках її заміняти. Якби війна йшла десь в Сирії це б не було необхідним. Але вона іде в Україні і зачіпає усю країну.

    Щодо ношення власної зброї для офіцерів в мирний час це трохи інша тема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    якщо є потреба то добре що її хтось може вирішити
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мер Єрусалиму закликав усіх власників зброї постійно носити її з собою
    09.10.2015 | За кордоном, Самооборона, Політики та зброя | Автор: Web admin
    По-русски

    [​IMG]

    Мер Єрусалиму закликав усіх власників зброї постійно носити її з собою

    Слідом за начальником поліції Ашдода, котрий закликав мешканців ізраїльської столиці носити із собою зброю, те ж саме зробив мер міста Нір Баркат.

    Баркат заявив, що в нинішній ситуації всі власники дозволів на зброю, що вміють з нею поводитись, просто зобов'язані носити її з собою – «це наче резервістські збори».

    Мер Єрусалиму закликав до «загального озброєння народу» через нещодавній випадок у Старому місті, коли 36-річний чоловік вистрілив у 18-річну жительку кварталу Цур-Бахир, що напала на нього з ножем, та інші подібні випадки «нейтралізації» терористів простими громадянами до прибуття поліції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Нє неможна,а то михрютки і різні свинарі почнуть ПДР не порушувати
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чого так змінились те думку дядьку Василю?


    [/QUOTE]
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Часи, Хулігане, змінилися. Дурнів розвелось багато. Мінімум 54 відсотки. І це тільки наших...
     
а де твій аватар? :)