Зброя

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Dzeko, 25 лют 2013.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це станкові кулемети, тобто стаціонарного базування. Їх не знімали, хіба стволи міняли... Від перегріву...
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так от, до чого я веду, тепер ізраїльський ствол мобільний, як хочеш - так і стріляєш. Ще одна модифікація - гранатомет по ідеї.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    винт или пистолет? если винт то ссыльните ...

    ---------- Додано в 16:08 ---------- Попередній допис був написаний в 16:06 ----------

    в моих углах ей будет не одиноко

    ---------- Додано в 16:10 ---------- Попередній допис був написаний в 16:08 ----------

    в описании - одновременно ... и какой смысл? проще сделать магазин длиннее, или вообще дисковый ...
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Гоп-район? А нунчаки є?
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не они, первые придумали фошысты, израильтяне придумали приблуду с экраном на или в которую лепился пистолет и таким образом да .. а чего не плохая весч .. куда как осмысленней этого даблшота
    ...
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Маю "бейзбольну" біту під ліжком, самі колись точили на самопальному станку...тушшю красили...

    Був такий час, гарадские ходили картоплю красти, то ми їх ганяли з тими патиками...:mocking: Прям аж ностальгія нахлинула.
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вы опять ниспадаете или шутите? ставьте смайлики а то я вас понимать перестаю ... не, подводные ружья, спининги, гитары, ножи и по мелочам
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я був колись в школі кастет відлив з олова, трохи не розрахував, вагою вийшов 1,5 кг, якщо покласти в кишеню - штани спадали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну але зато з кАстЄтом :cools:

    :)))

    Цікаво, чого хлопців завжди тягне до таких іграшок...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, просто з кастЕтом.


    Бо не дівчата.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    тільки ці іграшки дорогі.ось остання до колекції-перша рушниця для точної стрільби-[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    мені тово троха краще
    [​IMG]

    але
     
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    итить ... так у вас есть СВД ? или это просто мнение об оружии?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    якби в мене було СВД, я б напевно зараз десь відпочивав, мож в Егіпті...
    а так стріляв...сподобалось
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    та ладно, СВД не так и дорого стоит ...
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та ладно, прямо йшов по хліб, і заодно СВД купив по дорозі. "Ворошиловський стрілець" недавно показували?
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    прекращайте тупить я вас прошу, я не могу вообще определится как с вами общаться вы иногда как 5-ти классик рассуждаете для 30-ти с лишним надо поглубже мыслить, вы когда последний раз были в оружейном магазине? так отож,
    http://www.uahunter.com.ua/forum/prodam-karabin-svd-dlya-t43411.html
    Вы вполне легально можете купить СВД, АК-47, СКС, у меня (у отца) есть СКС-ОП его ОПасть заключается в отсутствии штыка а так тот самый СКС, АК-47 - продается как карабин "Вулкан" по сути боевой АК в котором не возможна стрельба очередями ... так что как грится впИред и с песней ..

    ---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:21 ----------

    впрочем с ценой я наверно погорячился, но в принципе осуществимо, можно за штуцер приобрести ... кстати продлевал разрешение на гладкоствол, разрешитель предлагал по дешевке калаш купить, разумеется охотничий вариант ....

    ---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    так в формате рассуждений, почему я заговорил о пневмате, стрелять даже на 50 метров прицельно - крайне приятно, увы, СКС в этом случае полная ж, потому как куда его 7,62 летит - хрен победиш, очень не хотелось бы какому нить гражданину в 2х км в глаз попасть, и как следствие - ограничение в применении, мелкашка - лучший вариант (может когда и прикуплю), но опять же гемор с разрешениями, отстрелом в НДЕКЦ и т.д. ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Обіцяю:empathy:
    Правда тут товариш з міста на Неві навпаки радив попростіше жити. Так що я краще вже як народився - так і буду далі.



    І шо? Як це "вполне легально"? "Вполне легально" - це в Штатах, а в нас я не уявляю шо можна робити з СВД. Це якшо ножика знайдуть, то всю душу виймуть, а шо СВД? Кинув в багажника і на природу поїхав популяти? Чи можна без багажника, на ровері, а гвинтівку за плечі. Ніколи такого не бачив.


    На фіга? Для самооборони? Так в Харкові мусора когось застрелили при арешті - і то по судам тягають.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    приходишь в магазин, смотришь - О! нравится, дальше в УВД - заявление просю мол разрешить для самообороны, спортивной стрельбы, охоты , потом гос оббираловка на мед справку, какой то налог, на заявление резолюция - "хрен с ним - разрешаю" , с заявлением приходите в магазин там - показали, дали бабулосики - получили ствол, далее с ним в УВД получаете разрешение на хранение, отстреливаете в НДЕКЦ, и все - владеете,

    не совсем так, во первых хранение, транспортировка оружия вопрос четко регламентированный соответствующими правилами, на ровере за спиной - не можно, про пулять на природе врать не буду, но сам пулял не единожды ...

    первоначальная концепция была для охоты на гусей перелетных, ( а потом встал вопрос "на фига" и теперь пытаемся продать) что касается самообороны - да у нас с этим не законы а издевательства, но лучше маяться по судам чем в морге лежать ...
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Скільки разів кляв усе на світі коли доводилось робити документи в держустановах.


    Ну от в тому й прикол. Знайдуть в машині - мало не покажеться, навіть з дозволами.


    З СКС? Круто. Ще з СВД можна спробувати.

    Ну та сама історія, шо з тим СКС, через поле відстрілюватись? Треба дрободан якийсь, в Штатах так і роблять, гості на порозі - бабах, в принципі є патрони несмертельної дії, або й дробом не сильно покалічить, але ходити не скоро почне. Зброя - це ж така річ, якщо вона є - треба стріляти, а просто примітивний мілітаризм для самоствердження (таємного) - нецікаво.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)