Збоченці в громадському транспорті!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Rusla, 16 лют 2012.

  1. Rusla

    Rusla Member

    Допоможіть будьте ласкаві. Вчора 15 лютого, у трамваї №3, на зупинці площа Івана Франка зайшов чоловік у синіх спортивних штанах і демисезонній курточці з чорно-жовтими смужками,рукава і плечі світлокоричневого кольору. Чоловік у приблизно 50 років, волосся темно русе з сивиною. Він вчинив статевий акт у трамваї, набитолму людьми перед очима моєї 10річної донечки. Дитина в шоці і в плачі прийшла додому, близько години була в істериці. я дала їй заспокійливе і викликала міліцію. Слідчий дав мені власний номер телефону. Сказав, якщо я побачу зловмисника, щоб телефонувала. Моя дитина перелякана, юоїться їздити в трнамваї. Допоможіть мені чим зможете. Я думаю,що це не перший випадок. У львівських трамваях стає небезпечно їздити. Порадьте як повідомити людей, Що далі мені робити!!!???
     
  2. Forest

    Forest Moderator

    А відпускати 10 річну донечку саму у місто кататись на трамваях це нормально? Особисто я своїй дитині таке забороняю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    відпустила дитину в селеще людоїдів , зїли дитини. рятуйте - дітей їдять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Взагалі-то, Форесте, ми б не мали боятись відпускати дитину у місто. Тим більше, вона могла просто їхати зі школи.

    Мені не дуже зрозумілий вираз "вчинив статевий акт" і цікаво, чому не реагувала решта пасажирів, особливо якщо трамвай був "набитий людьми".
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не удивлюсь, если скоро тут появится пост от чоловіка у синіх спортивних штанах і демисезонній курточці з чорно-жовтими смужками, который опровергнет слова бабушки по поводу № трамвая и даты совершения статевого акту.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    + Теж шось не зрозуміла
     
  7. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Погоджуюсь з Форестом, і одночасно не погоджуюсь.
    Ну дитині треба до самостійності привчатися. Не в 10 років самій в трамваї їхати звичайно.. але ж, Форесте, Ви будете водити за руку до заміжжя? то абсурд...
    Інша розмова про "хворих" пасажирів. Цікаво почути авторку звернення. Чи хтось з пасажирів зупинив того збочинця? Бо в нас такі люди, що тупо відвернуться і будуть робити вигляд, що нічого не відбувається. А занадто сучасна молодь може ще й на мобільний то все знімати і хіхікати...
     
  8. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    зі своєю рукою) ексгібіціоністи ...

    через 2-4 роки буде дочка ВКонтакті сидіти і не таке побачить
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Rusla

    Rusla Member



    ---------- Додано в 13:18 ---------- Попередній допис був написаний в 13:16 ----------

    Шановні львівяни. Почитавши відгуки на мій лист, я прийшла до висновку, що більшість тих львівян, котрі читали моє повідомлення не усвідомлюють тієї проблеми насииля, яка сталася з моєю дитиною. Для тих, у кого совість ще не зовсім спалена відповідаю, що дитина їхала зі школи додому звичним маршрутом, який налічує 5 зупинок. Дитина боялась кричати, бо думала, що дядько її вбє, він був з сердитим обличчям і весь почервонів. Дитина перелякалась. Чоловік звершив статевий акт у поручню трамваю. Це жах і це не жарти, як видається декотрим з вас. А для кого це жарти, то ви б напевне самі з цього видовища ще й задавалення отримали. Якщо усі Львівяни такі, то не дивно, що ніхто не прореагував. Сподіваюсь, що міліція виявиться порядною і займеться пошуком збоченця.
     
    Останнє редагування: 16 лют 2012
    • Подобається Подобається x 4
  10. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Я нічого не розумію! Дитина була свідком, чи то з нею вчинили????

    ---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

    Як Ви то собі уявляєте???
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rusla

    Rusla Member

    Дякую за розуміння

    ---------- Додано в 13:29 ---------- Попередній допис був написаний в 13:27 ----------

    Уявляю, що будуть розпитувати водія трамваю, контролерів, може хтось щось бачив. Можливо по одягу якось упізнають. Дитина добре запамятала зловмисника

    ---------- Додано в 13:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------



    На форум звернулась по допомогу, а не по оцінку і осуд, шановні.

    ---------- Додано в 13:33 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ----------

    Якщо перед дитиною таке чинять, то ви не вважаєте, що вчинили моральне насильство? Як на її психіку це вплине? Тепер я маю купу страхів
     
    Останнє редагування: 16 лют 2012
    • Подобається Подобається x 3
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    та ніхто Вас не оцінює і не осуджає...
    Я просто не уявляю, що має зробити міліція у даному випадку... Дитина не ушкоджена? Фізично, я маю на увазі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Треба вимагати від "Львівелектротрансу" провести повну дизінфекцію поручнів у всьому рухомому складі
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Звичайно, що дитина постраждала. Про це і не має розмови...
    Просто за таких обставин що можуть зробити правоохоронці? і взагалі, де жертва того "атку"? З ким він то вчинив? Чому та жертва не противилася?
     
  15. Forest

    Forest Moderator

    У нас завжди вистачало придурків навколо. Як не з одним так з іншим заскоком. Тому для батьків є завжди два варіанти - або виховувати дитину в високих традиціях і утримувати її від соцмереж, Інтернету, фільмів і чужих людей (але це потребує багато уваги батьків, хоч і має позитивні наслідки) або поговорити і пояснити їй що таке справжній навколишній світ і як потрібно діяти в інтернеті, на вулиці чи у трамваї в нештатних випадках. Як на мене, тут батькам захотілося побігти за двома зайцями, ось вони і попеклися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Совершенно безотносительно.
    Половой акт разве не предполагает минимум двух участников?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Форесте, не розумію, за якими зайцями батьки бігали?

    Я будучи школярем нормально їздив трамваєм на Погулянку в будинок піонерів на всякі гуртки.

    Правда, часи, звісно, були інші...
     
  18. Кохана

    Кохана LuBimaya

    +
    Не дай Бог такого нікому, але я теж за те, що дитину треба готувати до таких ситуацій. Тобто пояснити, що якщо щось відбувається не зрозуміле, або страшне, треба звернутися по допомогу до людей... Або навіть до того ж водія трамваю.. тощо
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rusla

    Rusla Member

    Ви що не розумієте. З самим собою перед очима маленької переляканої дівчинки
     
а де твій аватар? :)