Збір та використання грошей релігійними громадами.

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 16 вер 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Збір та використання грошей релігійними громадами.

    Священик в Україні не має права займатися діяльністю не пов"язаною з пастирською чи богословською діяльністю. Як не має права на власний бізнес та політику. Це не з законів України.
    Ну, але наші знаходять способи то обійти. Але те, що неофіційно - вже нечисто.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Збір та використання грошей релігійними громадами.

    Гм....
    Мій знайомий спокійнесенько офіційно працював доктором у медінституті.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Збір та використання грошей релігійними громадами.

    Єпископ може дати дозвіл.
     
  4. harmony

    harmony Well-Known Member

    Перше питання. Коли десь появляється, чи іноді ніби-то появляється Матір Божа, люди несуть хустини, вносять грошову добровільну пожертву, дорогоцінності. Чому ще ніхто не сказав скільки було пожертвовано коштів і коштовностей, і куди їх було потрачено ? І друге питання. Вчора чув по радіо, як один священник казав, що коли жертвуєш, то твоя ліва рука не повинна знати, шо робить права, а Отець твій побачить таємне, віддасть тобі явно. В мене зразу виникло питання, а яка користь Отцеві від цього таємного, щоб Він віддав мені явно, якщо ті гроші тільки Бог знає де пішли. Чи не простіше пожертву зразу віддавати адресату, який дійсно потребує її, так як робить Ліля ?
     
    Останнє редагування: 21 вер 2008
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ну, ви вже так дуже не пересмикуйте. Ліля знає імена організацій, церков, але на що вони гроші тратять, не знає. І мене то не дуже цікавить. Суть у даванні власне така, віддав і забув.

    А щодо пожертв, де є об'явлення, а найчастіше псевдо-об'явлення... На таке їздить основний відсоток мисливців за чудом. І частиною їхнього полювання є видавання грошей. Чи знають вони нащо і на що дають ці гроші? Ні. Ну то яка різниця, на що воно пішло потім? Вони свою виставу отримали, свою плату вклали... (вибачайте за таке приземлене порівнянн)

    Тут є поруч гілка про милостиню та жебраків. Давати чи не давати.
    Я даю тим, кому маю відчуття, аби дати. Вірю, що дає його Бог. А крім того, довіряю Богові, що Він є над тим всім і гроші намарне не викинулися...

    Пожертва, милостиня - то не хабар Богові чи якійсь церкві, чи ще кому... Це акт, який допомагає бути нечерствим, бути співчутливим, а що найголовніше - бути вільним від "ідолів світу".

    докину вам кілька лінків. обов'язково подівиться.
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=27756
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=23645
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=28118
     
    Останнє редагування: 22 вер 2008
    • Подобається Подобається x 1
  6. harmony

    harmony Well-Known Member

    І так, і не так. Більше подібне на самообман і черезмірну надію на Бога. Бог грішми не керує, це парафія інших - протилежних сил. Бог лише оцінює сам поступок, що стосувався грошей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Та ні. Я ж писала, що за десятину. А чому? Бо це вчить не бути залежним від "мамони". І не лише це.
    І ви мої слова не перекручуйте. Я не сказала, що Бог грішми керує, я написала, що Він є НАД тим всім, чи ви у це не вірите?

    А от оцінює, то правда. Яка ж користь із того, що ви дали на щось гроші, а вас потім у списках надрукували? Ніякої, ви вже свою славу отримали. А яка користь із того, що ви дали, а далі вас хробачки гризуть, а нащо я дав, а на що воно піде, і нащо я тоді це давав? Теж ніякої. Якщо ви даєте, то користь у першу чергу для вас. Якщо ви даєте і тоді починаєте аналізувати та фактично шкодувати, то користі ви з того ніякої не отримали і новому нічому не навчилися.
     
    Останнє редагування: 22 вер 2008
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)