Збір коштів для львівського військового шпиталю

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Alexander Shutyuck, 18 лип 2014.

  1. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    [​IMG]

    Пише людина, яку я знаю особисто і якій можна довіряти. Регулярні оновлення інформації тут та тут.

    ЛЬВІВ! ТЕРМІНОВО КОНДИЦІОНЕРИ ТА ВОЛОНТЕРИ В ВІЙСЬКОВИЙ ШПИТАЛЬ

    Друзі, війна дійшла до нашого затишного міста. Сьогодні мені зателефонували лікарі, яким я допомагала під час Майдану. Зараз ситуація набагато складніша.

    У військовому шпиталі (Личаківська, 26) зараз перебуває 56 важкопоранених військових, 8 з них без двох ніг. Виявилося, що в шпиталі в операційних (2-х) немає кондиціонерів, сьогодні зламався кондиціонер в кімнаті з томографом. Томограф без кондиціонера не працює. Не кажу вже про палати, в яких на спеці з ранами знаєте що відбувається.

    Казали також, що на відміну від Києва, у Львові волонтерів майже немає. Поранені дуже важкі, потребують принаймні щоб з ними постійно хтось був і покликав на допомогу якшо шо, погодував, розважив, якщо є моральні сили - зробив перев'язку.

    Друзі, я не знаю як це зробити, звідки знайти гроші та волонтерів, допоможіть, я буду намагатись якнайефективніше все організувати. Будь ласка, журналісти, я пам'ятаю, як ми зібрали за пів дня 40 000 грн на дефібрілятор.

    мій телефон 063 89 33 920

    Оригінал публікації...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)