Зауваження від людини яка розмовляє мєждомєтіями.

Тема у розділі 'ГРАНД vs', створена користувачем ГРАНД, 25 чер 2012.

  1. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Возможно.
    Но также возможно процитировать и "милые" сообщения тех, кто сегодня такой обидчиво-обидчивый, а...
    Вобщем - мне лично сегодняшний этот разбор полетов и пилота утомил.
     
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Власне від дня відкриття теми відповіді на поставлене питання так і не прозвучало. А я і не дивуюсь. московство воно і в Україні московство.І байдуже які паспорти вони носять в кишенях. Це зборище лицемірів та флюгерів. Всі ці Еліки, Баярди, Танни, Мінні і ще кого не назвав.

    Відповіді на це просте питання вони не дадуть ніколи. Чесної відповіді. Бо як що вона буде чесною, то всі їхні горлання про любов та співпереживання до України луснуть як мильна бульбашка. Але на це сподіватись марно. А базікання а"ля Фора від них і нахрін нікому не треба.
     
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    ...... самі плюєте в своє право бути ним. Тому приречені бути постійно в стані роздратування. На це приречені ті хто перебуває в стані роздвоєння свідомості.
    Вихід?
    Або ставати українцем цілком,.......
    Або нести свій тягар роздвоєння особистості весь залишоу життя. а головне приректи дітей своїх на те ж саме.
     
  4. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    [CENZ]Гранде, можу говорити тільки за себе: так, я перебуваю в стані роздвоєння свідомості в тому розумінні, про що ви говорите, і це залишиться зі мною до кінця, тому що я ніколи не стану українкою цілком, але жодного роздратування з цього приводу я в собі я не відчуваю - не можна зміните те, що не можна.
    Але чи обов'язково це приводить до роздвоєння особистості? В сьогоденному світі, де змішались раси, народи і етноси, щасливо живуть мільйони тих, кого ви називаєте роздвоєними, вони ні накого не плюють, а живуть своє життя.
    І в чому я не згодна з вами - в тому, що ви відмовляєте роздвоєним у праві бути такими, які вони є. Даремно - ви не Бог і не Суддя.
    [/CENZ]
     
  5. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Не маю часу відповісти на ваші красномовні сінтенції, які не відповідають дійсності і є насправді примарою, але може Ви зможете відповісти за москвоязікіх, які принципово ігнорують державну мову, чому вони не поважають навіть лояльних до них україномовних дописувачів?
     
  6. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Я відповідаю тільки за себе, це по-перше, по-друге - лояльні україномовні цим не переймаються, по-третє - незмога керувати тим, що вам не підконтрольно, вас дратує.
     
  7. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Значить не можете. Чи боїтесь їхнього гніву?
    Думаю боїтесь.

    Переймаються і ще й як. Як що вони вам цього не кажуть відкрито, як я, то це не значить що не переймаються. Я знаю Українців, переймаються. Ви не праві.

    Звичайно ж дратує. Навіть сперичатись не буду. Я шукаю тих хто таки візьме все це під український контроль і надам цій людині (людям) всю можливу підтримку.
     
  8. Orthodox

    Orthodox Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Були і у Маркса непогані думки...
     
  9. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Нонсенс. Ви занадто багато думаєте за інших.
    Моє "не переймаються" потребує уточнення. В мене не було сумнівів, що українці переймаються, якщо їх мову принципово ігнорують - і чи може бути по-іншому? Ні.
    Але я сподівалась, що лояльні українці не вважають мову основним і єдиним критерієм порядності людини чи її відданності рідній країні. Ви ж своїм "Еліка = Коновалюк + Колєсніченко" спонукали мене задуматись, чи не занадто я самовпевнена... І я вам за це вдячна - від ілюзій треба позбавлятись.
    Ваш український контроль - це той, що з колючим дротом?:rolleyes:
    А українською в Україні заговорять усі (крім відвертих україножерів, звісно), коли її народ побудує вільну і демократичну країну (без теріторій, обнесених колючим дротом). Заговорять з вдячності до її народу.
    І хочу я бачити, як ви впораєтесь з цим будівництвом без лояльних російськомовних українців...
     
  10. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    ;):))о_О:rolleyes::rose:
    Що саме із двух тверджень щире?

    Як вам буде не дивно, але саме мову і вважають. І я своїм "Еліка=Коловонюк+Кролєсніченков" змусив замислитись і врешті решт таки зробити остаточний вибір чимало людей.
    Були і такі що вибрали московство. то для України баласт.
    Зрештою ваша замисленість теж до чогось таки приведе. Вам не набридло бути флюгером? Еліка флюгер однозначно.

    І він також.

    Боже як красиво сказано. Зараз розплачусь.
    "Росіськомовний українець", "фрнакомовний швед", італомовний німець" ..... продовжувати рядок цих ідіотизмів немає сенсу, бо вони ідіотизми. Якщо українець якийсь там мовний крім української мови він просто не українець. Коли ви нарешті припинете цими ідіотизмами оплутувати нещасну, багатостраждальну виморену Українську націю?
     
  11. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Ну і яка це сволота почистила мій допис?:ireful:
     
  12. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Гранде, якби ви менше гралися в доморощеного психоаналітика, а більше звертали увагу на зміст написаного, то напевно би зрозуміли мій "месідж, він дуже простий: дякуючи вашому "Е= К+К" я зрозуміла, що мені (як і мільйонам інших російськомовних) немає місця у вашій (ВО Свобода) Україні. Не більше, і не менше.
     
  13. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    А я не граюсь. Я і є психоаналітик (як що хочете мене так називати, хоча мені така трактовка не подобається)
    Інше питання який із мене психоаналітик. Поганий (скоріш за все), або не поганий (малоймовірно). але практик я не поганий точно. Вибачаюсь за нескромність.

    А чим ви відрізняєтесь від мільонів язікатих по той бік кордону? Принаймні це стосується Е=К+К, які як і ті що по той бік поля битви люблять лише українську природу. Тобто, банально паразитують на ній, але напроч відкридають наші базові цінності, серед яких наша мова на першому місці. Вони це перше місце ігнорують, але мають нахабство претендувати на вищість. Мені байдуже які ви самі собі висновки зробили. Вам з цими висновками жити. І запевняю прийдеться трудно жити, і з кожним роком все трудніше і трудніше, тому що час працює саме на нас і зрештою проти вас москвоязікіх. Хоча вихід здавалось ось він, перед вашим носом. Просто перестати ігнорувати наші автохтонні цінності і жити в унісон з автохтонним народом. Але щось принципове заважає. І я знаю що саме. Можете сміятись, але це генетика. Так-так саме московська генетика. Так само як і те що заважає Уллу бути німцем, а Олегу П канадійцем. Тому вони отираються не на німецьких чи канадських форумах, а на промосковських форумах. На німецьких та канадійських форумах їм заважає німецька та англійська мови відповідно. Бо скільки к..цапа не напудрюй брудна шия все рівно видна. Вони відщепенці і зробили такі ж самі висновким як і ви.
    Зробили висноки - от з ними і живіть. Але ваш стан значно гірший від стану напрклад того ж Чалдона чи Форестера. вони москвини цілісні, а ви тут роздвоєні. Ви ущербні. А ущербні бо боїтесь зробити чесний вибір. Як що ви язікаті, то і перебрались до язікатих автохтонів і не мучались би самі і українцям би кров не пили. тому ви приречені із-за власної трусості на муки.
     
  14. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    :good: Шекспир отдыхает...

    Пошла вешаться, а завтра с утречка еще и утоплюсь в Днепре, потому что роздвоєна.
     
  15. Norton

    Norton камышовый кот

    не вибачайтесь будь ласка, але іноді, ви не походите на психоаналітика- практика....не знаю чому, думка одна, то є провокація...))))хоча це теж одне з тих власних припущень...
     
  16. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Не хочу вас лякати, але це не ваша перспектива.
    Це перспектива яку ви ретельно готуєте для своїх нащадків. Ну може не ви особисто. Але Еліка точно.

    От бачите як у вашій особі легко та невимушено розкривається флюгерство?:)))
     
  17. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Як що я не походжу то значить ви знаєте багато психоаналітиків-практиків з якими можете рівняти мене?
    Ну і як вони? схожі один на одного як дві краплі води? Чи все ж таки чимось відрізняються? вони працюють за протоколами написаними іншими психоаналітиками -практиками? Чи мають власні методики та практики?
     
  18. Norton

    Norton камышовый кот

    пане Гранд я ні в чому і ні с ким вас не порівнюю, то є чисто моя точка зору..
    але дійсно є власні методи, то є факт...але чомусь на мою думку метода у вас одна, впродовж якогось часу....це теж моя особиста думка...
     
  19. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Не беріть дурного в голову. У мене свої таргани в голові.

    п.с. Але вони (таргани) мною видресеровані і повністю мені підпорядковуються.;):))
     
  20. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Нортоне. Як що перед вами лежить якийсь невідомий предмет(фізичне тіло) і ви хочете дізнатись про його суть, одушевлений він чи неодушевлений, що Ви з ним будете робити?;)
     
а де твій аватар? :)