Застереження від звільнення з роботи за згодою сторін

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Максим Великий, 14 січ 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я звичайно не толковий юрист:) але думаю спочатку треба все вияснити в Центрі зайнятості... може там вже розроблений механізм повернення коштів (сумніваюсь звичайно, але:) ) якщо нема ради, то в суд.. тим більше, що в скорім часі зявиться судова практика по цих справах - то вже можна буде щось сказати...
    якщо є пряма норма закону, а им більше рішення КСУ, то вроді проблем не мало би бути.. так, в нашій державі все верх ногами і мудріше би було не перегружати суди, а просто зробити все по закону... але як так, то так...
     
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    В центрі зайнятості питав - там поки що нічого не знають. Сказали що гроші малоймовірно що віддадуть. Думаю справді почекати тиждень - другий і все з"ясується. А в суд подавати, на мою думку марна справа.
    Мав практику з судом районним і потім вищої інстанції, які винесли рішення про оплату послуг жекові які він фактично не надавав і з жеком жодного договору не було заключено. Спирались щось там на правонаступництво після СССР що будинок десь в них там на балансі. Я тоді не зрозумів взагалі: без послуг, без договору винесли рішення про сплату боргу за кілька років. Брєд. Отакі от суди.
    А цент зайнятості теж добрий мордують бухгалтера по мому колишньому місцю роботи, перевіряють чи дійсно я там працював і все таке. Хоча всі необхідні документи центру зайнятості я надав. В них(ЦЗ) там нова фішка появилась, якщо ти маєш якусь земельну ділянку, то позбавляєшся виплат по безробіттю. Купу селян позбавили виплат - ЗДОРОВО. Подяка цій дибільній владі.
     
  3. fuxx

    fuxx Member

    Потрібно ж якось стримувати цифри по кількості безробітних, от і вигадують щораз щось оригінальне.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    жах, щось типу "Їж землю!":bad::ireful1::ireful1:
     
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Типу, навіщо тобі гроші, ти ж землю маєш, сади бульбу, а держава тобі нічого не винна. Хоча коли ти працюєш то всеодно платиш податок у фонд по безробіттю, незалежно від того маєш ти землю чи ні. Фактично страхуєшся від безробіття платячи податок, а виплат всеодно не получиш. Подяка нашій владі.
     
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Марія Маркуш - Суддя Конституційного суду.
     
а де твій аватар? :)