Засоби активної самооборони

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем ABDURAKHMAN, 26 лют 2011.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Така "готовність" - тільки у тих, хто має постійну загрозу. Наприклад, едсестра психдиспансера. Так ось - вони звикають до загрози, уникають її, а якщо загроза сталася - вміють відповідно діяти. Ключові слова - "уникати" і "вміти діяти".
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Кася

    Кася Well-Known Member

    неа, я б сказала навпакм - спокійнішим стаєш. бо знаєш, що зможеш себе захистити.

    ---------- Додано в 12:27 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

    та ну. в пах стопою - це найлегший і найшвидший удар. як там можна промахнутися?
    Та й нападник, думаю, очікує на застрашену жертву, а не кубіту яка зразу в пах гатить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Від беззахисної тендітної панянки із заклопотаним виразом обличчя?:girl_flirt:Якщо серйозно - в небезпечній ситуації зазвичай нема часу на роздуми.Тож найчастіше перед застосуванням якогось прийому людина лупить навмання.І добре, коли лупить сильно.В кого яка реакція:в мене - "манікюри", в когось - кулаки, ще в когось - ліктем в морду чи вдарити торбою.НЕ ХОДІТЬ З ДОРОГИМИ РЕЧАМИ "НА ВИСТАВКУ" І НЕ ГУЛЯЙТЕ ВЕЧОРАМИ САМІ!(мінімум)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Кася

    Кася Well-Known Member

    ось, може комусь цікаво на курси самооборони піти
    http://ces.lviv.ua/
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    У психології я 0.
    Як тренер самозванець скоріше навпаки вселяв невпевненість. Завжди пам'ятайте про блискучего лицаря на коні і з списом якого по дорозі на "фронт" закусають оси.
    Удар між ніг вибачте пфе, рекомендується досвідченим футболісткам ,м'ячик занадто маленький і знаходиться в незручному положеніі.Простiще бити по гомілці підловивши противника на зустрічному русі.
    Кулаками теж не раджу махати ,відкритою долонею безпечніше не залишите слідів на собі , вбити з одного ляпаса можна.Але рука повинна бути не обов'язково велика але як кажуть у народі важка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Не думаю. Вашій стопі треба летіти більше метра, щоб попасти куди треба. Причому удар чудово видно. А нападнику достатньо ворухнутися на 10 см в сторону, блокувати коліном чи навіть просто стиснути ноги разом. І все. Шанси втрачено.

    Зазвичай нападник хапає за одежу або за шию ззаду. Негайно треба різко вдарити щосили чимсь нетупим (той же ключ) по кисті його руки, з тильної її сторони. Попробуйте на собі, тільки обережно, це страшенно боляче. :)

    Після цього він обов"язково випустить вас і інстинктивно гляне на свою руку, яка просто несамовито заболить. Ось тут уже бийте щосили по очах, або в пах. Він зігнеться. Якщо третій удар буде в коліно, найкраще з внутрішньої сторони - він ніколи вас не наздожене. І бігти не захоче. І не зможе. :))) Якщо ще різко вдарити ключем в щоку чи під вухо - він зазнає тривалого больового шоку, а ще потім по цій "мітці" його розшукає міліція. :) Якщо ви звернетесь. Звичайно, нинішня міліція... Але звертатись треба, хоча б спробувати. Щоб він більше ні на кого не нападав.

    ---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

    Точно - написали ми обидва про це паралельно. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Кася

    Кася Well-Known Member

    повірте мені, удар дієвий. звісно тоді, коли для нього потрібний момент. Це секундний удар, і удар доволі сильний. Для цього удару не треба ніяких особливих стійок чи ще чогось. Прямо з місця, спина пряма, коліно підтягнути трошки в гору і стопою мах!

    Якщо ж нападник ззаду - давити йому ногу. Якщо каблуки носите - взагалі супер. Далі удар ліктем в голову, теж особливих навичок не треба.
     
  8. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Вірю що якщо потрапить гол зарахують.
    Проблема та ж що і футболіста вибрати точний момент для удару .У футболіста мішень рухливіша у кікбоксера м'ячик менше, обом важко.
    Футболісти так і пояснюють (свою ганьбу) на тренуванні завжди з цього положення потрапляю.:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Кася

    Кася Well-Known Member

    при чім тут футбол до самооборони?
    ех, не буде з того нормальної дискусії..
    удар в пах - це не мавашо в нирки чи прямий ногою в сонячне сплетіння. Це простий і цілком дієвий удар.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Здогадуюсь. :))) Колись рідна жінка м"ячиком тенісним вцілила... Пам"ятаю... :)))

    Краще мати в арсеналі кілька відпрацьованих прийомів, і вміти їх миттєво комбінувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Чупага

    Чупага Well-Known Member

     
  12. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    [​IMG]

    класна річ,,,,
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Kardan

    Kardan Member

    один мій знайомий, правда він рокер, носить у портфелі молоток з написом "АнтиГопнік")):tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. StasLviv

    StasLviv миється в бані

    пробував читати флуд флудом ... кольчуги рицары балончики викрутки ...і ні слова по темі

    1) газовий балончик - то хороший засіб травити мандавошок, на більше він не здатний, він знервує нападника ще більше і він з більшою агресією кинеться на вас ... + малий радіус дії, і коли нападників два то не те, дівчинці він шкільної шпани до 10 класу включно може допоможе якщо попасти прямо в очі і потім швидко дьору ... на оце є дьору у вас буде 2 хв поки нападники оговтаються і почнуть доганяти ...далеко ви втечете на шпильках за 2 хв ?
    2) пневматична збороя - ... всі ті ж недоліки що й балончик , особливо якщо пневматика газобалонна :) ,або однозарядна так взагалі сміх... хоча якщо пістолет важкий а так зазвичай є то десь від 800 грамів і більше а переважно 1 кг то відбиватися ним значно ефективніше
    3) пістолет з гумовими кулями - двома руками ЗА ! якщо вам вдасться те чудо купити і отримати дозвіл , можна але не коже захоче викласти купу грошей за таку цяцьку , я так думаю під ключ з пістолем до 1к зелені дійде ;) ну і тягати з собою той 1 кг ...уявляю соіб дівчинка літом йде в топіку шортиках сандалях і з кобурою під пахвою :)
    4) викрутка ? навики треба ! як і у всьому вище переліченому ... тренуватися треба багато :)
    5) молоток то взаглі сміхота та ще й в портфелі ...чекайте любі друзі зараз я відкрию портфель і сам дам вам з портфеля грошей :)
    вважаючи що ті ж самі гопніки читають деколи форуми може таке статися то я б не став тут казати що й до чого але всетаки скажу коротко - ніж у законі, який ? та будь-який який ви можете купити у спорт товарах ;) але тренуватися тренуватися і е раз тренуватися користуватися - бо інакше у вас його просто заберуть і вас же на нього ;) , або ще краще песик ! але справжній песик , таксу і болонку не розгялдаєм ;)
     
  15. StasLviv

    StasLviv миється в бані

    щодо дівчта то тут є анкедот - якщо вас гвалтують - розслабтесь !!!! і отримуйте задоволення ;) то найефективніше
     
  16. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Раніше теж поважав ніж краще два або три що б ворог не втік далеко і ні чого не розповів.
    Н. поганий тим що опонент може скінчиться від крововтрати навіть від неглибоких порізів що в завдання самозахисту не входить.
    Ножем аж надто активна оборона .
     
  17. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    ПСШ-790 як варіант цілком нормально...
    Раз стрельнув, втікне...

    Залежно як, якщо прямо в коліно, зламаєте, якщо з боку (треба сильно вдарити) зробите інвалідом 100%, а це вже інша стаття....
    Мій вибір ПСШ-790...
    А то надоїло кулаками махати
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Треба просто стати незручною жертвою...Звичайно що шо з собою не носи, хоть кулемет, і як не тренуйся, завжди знайдеться крутіший і сильніший,але якщо здалеку видно що мужчина впевнений в собі і так просто його не візьмеш, може в нього і ніж в кишені, ніхто на вас нападати не буде. Кругом повно значно зручніших об'єктів.

    Особисто зі мною якісь неприємності траплялись тільки в стані алкогольного сп'яніння;)...думаю шо 90% жертв нічних гоп-стопів теж лика не в'язали....
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Цікаво, чи зробили б Ви це, якби вечером в безлюдному місці Вас гвалтували голубі?
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. StasLviv

    StasLviv миється в бані

    мені важко таке уявити ...тому нічого не можу сказати :blush: а що такі випадки описані у криміналістиці ? :scratch_one-s_head:
    стараюся не ходити ( особливо без ножа) вночі по безлюдних місцях сам
     
а де твій аватар? :)