Зарплатня у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем SerP, 7 тра 2007.

  1. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Та ну, мій же ж признали ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. jozya

    jozya Active Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Ну наскільки я знаю - все залежить від спеціальності і від професії, але найчастіше дипломи признають частково. Наприклад, лікар в нас (самий простий і звичайний з поліклініки), навіть якщо має стаж може розраховувати на визнання 4-ох курсів медичного університету, а з таким дипломом - то тільки в санітари/ки і то, якщо візьмуть. Я вже не говорю про питання мови,бо не в тім річ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Лікарю треба здати кваліфікаційний екзамен. Якщо здав - може шукати роботу запросто.
     
  4. jozya

    jozya Active Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Все не так просто... Візьмем до уваги, що Ви захистили свій диплом 2 роки назад. Захистили і забули. Вас тепер хвилює тільки практика. Лікарю знову треба сідати, готуватись до іспитів, ще й на англійській і зі своїми вимогами. А ще можливо він здавав письмово, а там тести, або навпаки. А ще лікарю вже може бути 35-40 років, коли пап"ять не та. Тяжко. Я зі своєї економіки знаю тільки те, чим користуюсь, а чим не користуюсь - знаю де можна знайти. А на іспиті так не вийде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Львівскої конци
     
  6. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Shrek, фільтруйте базар, бдлк. За спеціальністю - я математик, кандидат фізико-математичних наук. Дипломи про вищу освіту і про надання вченого ступеня визнали без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Так би зразу сказали,маючи атестат кандидата ,диплом вузу признають автоматом.А диплом Львівської конци єдиний який признають в штатах,ну ше може Київської. Чим то Вам так не приємні спогади про консерваторію
     
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Не у всіх штатах. :) Моя двоюрідна сестра мусіла то робити в Каліфорнії і туди переїжджати жити, бо у Вашінгтоні ще до цього перездання треба було добирати класи у Вищій Дентистській Школі. І я думаю, що то правильно. Виїхавши зі Здолбунова Рівенської області, що, вона була на рівні такої стоматології, як в Америці? :eek:
     
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    А що, вас відразу в професори візьмуть? :eek: На початках , без знання англійської, ми навіть не могли знайти роботи на прибирання. Добре, що приїхали сюди легально і мали змогу ходити до школи, вчити ще мову, призвичаюватися помало до тутешніх правил і порядків.
    За 10 дол, то Ви ж неуважео прочитали. Я говорила спеціально, що то про простих людей, не з ВУЗами. ;) Хоча запитайте будь-якого єврея тут, то кожен Вам скаже, що він починав з миття туалетів. А тепер вже й має свій бізнес, чи так десь на добрій роботі.


    Не знаю, як зараз в Україні, але в Америці ті, що встановлюють самі собі зарплату, чи вказують роботодавцю, за яку суму вони будуть працювати, частіше всього працюють самі на себе....;)
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Парадокс якийсь, прошу пані! :eek: Щойно дала Вам емоційну відовідь про "нашу діаспору", а тепер от побачила, що Ви ще й в іноземній компанії працюєте! А вони не знають, що Ви так "лестно" називаєте іноземні нації - отупівшими?! :rolleyes:
     
  11. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    здря, здря, Пане Шреку! Про хедхантерів чули?
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    вуйка через нет юдеї вполювали ,дали службову кватиру ві Львові з прибиральницею,службову машину,і 2000 бакинських (чистими)зарплату положили в місяць -міло ,но со вкусом
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    але з юдеями небезпечно мати справу ,ось там така контора і є як я описував http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=76386&postcount=148 А Ви щось не прореагували ,а написали ,шо я щось намарне(зря) сказав чи зробив,сказати то я ше можу ,а роблю тіко раз ,переробляти вже в мене часу не залишилось....
     
  14. Desperado

    Desperado Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    дуже перепрошую, там хтось мені стукнув повідомленням про роботу програмістом, але воно десь пропало. прошу мені в аську написати або краще приватним повідомленням на форумі.
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    у цьому частково погоджуюся...
    :) :) :)
    тільки:
    1. анаболіки (обман)...
    2. підкуп суддів...
    досить?... ;)
     
  16. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Скажіть будь-ласка, чи за кордоном сильно відрізняються спеціалісти від магістрів? У кого які шанси на роботу?
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    дочка вчиться ,працює нелегально,якщо не розраховуєте підмітати Брайтон ,почніть з програми обміну студентами(до трьох місяців можна працювати).Подивитесь мо" і не захочете того довгого бакса http://www.sti.com.ua/ru/projects/programs/work/
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    У мене була і не одна можливість працювати в оркестрі за кордоном, але чомусь не тяне мене туди... Чи це через патріотизм, чи через щось інше, сам не знаю... :o
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    анонсуй свій графік ;) хай не на кожен концерт - але таки ходитиму ;)
     
  20. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Ок. І навіть буду писати, на який концерт варто піти, а на який ні... Всю правду. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)