Зарплатня у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем SerP, 7 тра 2007.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Гаразд питання по іншому =) За Вашою логікою - мільйонер - злодій.
    Як стати мільйонером, і не бути злодієм ?
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    погоджуюся з марксом, що усі великі статки нажиті нечесно...
    але така "се ля ві"...
     
  3. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Проводила трошки в свій час співбесід. Переконалася, що наші люди просто себе недооцінюють і на ринку праці дуже дешево себе "продають". Тому і з\п малі - якщо люди працюють за 300 дол. (та ще й можуть на них вижити), то ніхто їм більше і не дасть. Ніхто навіть і не підраховував скільки, наприклад, принесе доходу компанії хлопчина-програміст, який має з\п 300 дол. За кордоном компанія його програми продає за шалені гроші...рахуйте в сотнях тисячах за проекти і десятки тисячі за окремі модулі.
    Тому шановні таланти ПК - не продавайтеся за дешево.

    Випадки із життя.
    В Дніпрі, хлопчина просив на вакансію бармена 1000 дол.... І шо ви думаєте, якщо чоловік з 20 попросять, то і власник змушений буде підняти з\п.
    У Львові, дівчина з 2-х річним стажем продажу моб.телефонів просила 150 дол.........
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Ви випадком не психолог з кадрів ЛАЗу?шось мені то дуже нагадує,Ціну встановлює той хто купує, найм на роботу, то ВАм не бутік на сотці
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Власник ліквідує вакансію,і к гадалке не ході
     
  6. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Ні :) Я менеджер середнього рівня в великій іноземній компанії. Ше плюс маю власну справу. По людях і по роботАх маю трошка досвіду:)
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    а чо не видно?
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    оть хто в тих філіях іноземних компаній сидить Ви мені скажіть директор -родич шефа польської філії,виїздна секретарка, шофер .прибиральниця і пару відбувайлів менеджерів щоб хтось в конторі на телефонні дзвінки відповідав і факси приймав, ой ще забув бух щоб бабулі обналювати
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    опапа!!! Амвей або Оріфлейм ,як то я зразу не допер
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    оть повзував я в свій час менеджерів середнього рівня Амвею на вул Зеленій на оптовому складі,які хотіли мене ощасливити
     
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Актори, "зірки" шоу-бізнесу. Теж крадуть? От безбожники =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Я от рахував заробляю для компанії приблизно 10 тис у.о а платять 300-400. от несправедливість.Та сам я і тих грошей не зароблю
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    хіба я кажу про "красти"?..
    початковий капітал у мільйонерів нажитий нечесно...
    варто згадати родину кенеді, початковий капітал яких було нажито у часи "сухого закону"...
     
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    ще забув згадати спорстменів... =) теж нечесно заробляють ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Не знаю, чи в Україні наші люди себе дешево "продають", але сюди, як приїжджають, то мають дуже розкатану губу! ;) А ще їх дуже нерви беруть, коли дивляться на тих, хто вже тут по 10-15 років і живуть в хатах по 300-400 тис., на машинах дорогих їздять... Вони ще не дійшли свідомістю, що то все куплене на позики з банку. Думають, що то наші люди тут такі цінні працівники, що їм відразу мішками гроші платять! :)
    Їм "невдомёк", що ще 10 років тому я, знаючи мову, могла працювати за 5 дол. на годину. Тепер вже відразу жінкам більше 10-ти на старт давай, а хлопам - не менше 15-ти на годину! А те, що в Америці основне роботу знайти і себе показати, який ти роботяга, то за таке і не думають! А потім буде і підвищення, аякже! Перше себе покажи, докажи, що ти на такі гроші вартуєш. То я говорю про прості спеціальності, не про якихось цінних професіоналів. ;)
     
  16. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Це такий стиль спілкування - нівелювання думки інших і та вияв неповаги? Чи то спосіб показати який ти досвідчений і вумний?
    Тоді мені жаль, що витрачала час і сподівалася на гарну дискусію з розумними людьми. Їх, як я бачу, все менше. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    наші дипломи в США не признають ніколи
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    До закінчення робочого дня і при виході трудову на руки ,розрахунок отримає ,якщо повезе
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    ой пардон якщо то виїздна секретарка то ето совсем другоє дєло
     
а де твій аватар? :)