Зарплатня у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем SerP, 7 тра 2007.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    на чому замовник скаже - а що? а роботу, де платили б більше - завжди шукаю ;) тільки от у Львові з такою проблема ;)
    --
    Ну, ви ж розумієте - за 10% "навару" шкода насиджене місце міняти :D
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    думка цікава... таку собі гілочку завести - де які умови праці...
     
  3. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Я теж знаю напевно це http://central.in.ua/cs/forums/TopicsActive.aspx?
    Бабкі і там не платять, це ж не Верховна зрада, де за "посєщеніє". Проте там немає таких як Ви Полковниче, і це добре.:D
    Йой, забув, зараз цю гілку закриють, Мартіні цю адресу у мережі не любить.:)
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    думаю, Ви помиляєтеся, є нестача розумних програмерів! І високі ЗП! Лиш би голова була там де тре... тобто на місці :)
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    добре, давайте зачнемо з анкетних даних ;) мені цього року 39 років ;)
    --
    90% кажуть, що в такому віці не може бути хорошим програмістом ;)
    --
    далі, близько 13 років я "прокалатав" на всяких різних заводах - то теж показник не на користь, чи не так?
    --
    Далі, я "на дух" не переношу мікрософт - хоча при потребі можу програмувати під нього - теж мінус, чи не так?
    --
    Ага, і з пхп знайомий лише оглядово - так само як з бейсіком. То що - мені певно навіть не варта й думати, щоб "пролізти" у програмісти? :D
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    так на чому Ви тоді програмуєте взагалі?
    можна бути тестером наприклад...
     
  7. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    В принципі зі слів знайомих - про сітіком, вухоком і євросєть - чиста правда!
    щодо зарплати: друг пішов на нову роботу, програмістом обладнання (контролери, мікропроцесори...) - то зі старту 300 у.о. на випробувальний термін, а з часом - 400-500, то вже залежить від знань і здобутків...

    у рядового інженера-будівельника - так десь 1300 грн. на папері, 1000-1100 грн на руки.
    а в солідних установах (фінанси, банки, престижні організації) ті ж самі інженери отримують на руки від 1700-2200 грн і більше.
    але то ексклюзивні випадки :) - тільки там, де елементарна повага до технічних професій.
     
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    гм... щось у мене склалося враження6 що чоловіків на тестера неохоче приймають... тим більше - таких "старих" ... ;)
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    на якій фірмі вам відмовили вже? ;)
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    ну, таких було кілька! Зокрема (ото вже й назву підзабув!) шукали тестера з перспективою створення групи тестерів, ну а на роботу хотіли прийняти людину6 що зможе ту групу організувати. На Стороженка якась фірмочка - дві просторі кімнати вщерть заповнені барахлом, комп'ютерами і, як ви влучно висловилися - win-програмерами.
    Ото й спробував туди резюме надіслати - так навіть на співбесіду запросили... Навіщо - до цього часу не розумію ;) Адже відмовили через вік ;)
    --
    Так от, там мені молодий та ранній (в сенсі - всі розуми поїв6 незважаючи на молодість) "кадровик" - то по модному якось інакше називається - повів, що Кнут - ацтой, сучасне програмування принципово відрізняється від колишнього, Декстра - то єрунда, нічого він нормального написати не міг, бо писав у 60-х роках... І загалом - як керівник групи тестерів я не підходжу - хіба би був троха молодший. Я після тої співбесіди ще 2 дні хихикав ;)
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    ага - ще забув - софтсерв. Ну, але там відмовили під приводом недостатнього знання англійської, насправді ж я сам винен - з їхнього договору реготав як кінь. Тобто з тими їхніми "немає права" і т.д. - насправді той договір (тоді, не знаю, - може зараз і поправили) настільки суперечив чинному законодавству, що на нього можна було відразу начхати ;) влаштуватися, за півроку звільнитися ще й через суд моральну компенсацію виграти ;)
    --
    Але то таке - то лірика.
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    кармою?.... :D :D :D
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    не тільки наш такий нарід....
    ще мудрий німець геббельс говорив, що чим більша брехня — тим скоріше у неї повірять...
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    обманювати не вмію.... :) :) :)
    але щодо будівництва....
    у мене три швагра на будівництві — в середньому по 100 гривень у день заробляють...
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    я також не люблю "масдай", але лінух на постійно ставити не поспішаю...
    час від часу бавлюся з лінухом, але це не більше ніж просто забавка...
    при всій моїй любові до опенсурс — має бути якась платна база...
     
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    принципово інший підхід - платити не за ліцензії на програми, а за послуги.
    Поясню.
    Якщо до дрібном'якого звертаються з серйозною проблемою - супорт відповідає "не знаю - з вас скількись там баксів за відповідь". Або "дякуємо, ми про цю проблему знаємо" і теж рахунок.
    На opensource практикується троха інший підхід. Ось тобі тексти програм - маєш натхнення правити - вперед. Не маєш - наймай програміста, який тобі то поправить.
    --
    Крім того - на лінухах і комерційний софт є, і не всі лінухи безкоштовні ;) от стосовно програмування - тут вінда є настільки обмежений інструмент, що після лінуха таке відчуття, що тобі всі пальці обрізали, но один лишили - і ти тим пальцем щось набираєш ;)
    --
    Але то виключно моя особиста думка ;)
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    дякую за пояснення....
    знаю... :) :) :)
    це принцип нулерів....
    наприклад, якщо взяти пхп....
    мова — безкоштовна, програмна оболонка включно з апачем і сервереми, на яких, як правило, розміщуються сайти — безкоштовна....
    найдільш розповлюджена база даних для пхп — мускул, і вона теж безкоштовна...
    але...
    є два види програм на пхп: платно "від" і "до" (наприклад, "булка"), і безкоштовно "двіжок", оплачується супорт і плагіни...
    але номінально щось є платним, навіть якщо все решта безкоштовне...
    як приклад: гугл, мозілла... теж ніби безкоштовне... ;)
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    В статуправі дані офіційні
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    офіційні — це 600 грн?...
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Вже здається більші - 700 чи 800
     
а де твій аватар? :)