Зарплатня у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем SerP, 7 тра 2007.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Так ;) тому що професор говорив про тих студентів, для яких 200 не проблема, не згадуючи про тих, що вчаться самостійно.
    Тому жо автомобілів таки менше ніж маршруток - а маршрутки забиті. А не всі і на маршрутках їздять ;)
    --
    А те, що є у нас кілька чесних успішних бізнесменів - про яких (і їхню благочинну діяльність на користь міста) ми періодично дізнаємося з некрологів - ну то вже звиняйте. Та й ті самі податківці - невже то поважно до таких бізнесменів машруткою під'їжджати? теж мусять марку тримати, нє?
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    некоректне висловлювання - вони працюють зазвичай за меншу ;)
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    у Львові вважають6 що лікарі добре заробляють. Хабарі беруть - і без хабаря не лікуюють. Бо інакше хто би то повірив, що лікар на зарплату таку як в санітарки - і по викликах бігає, і санстанції кульочки носить?!
     
  4. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Згоден... Але це добре???
     
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Можливо. Хоча уявити важко. Якщо не секрет, яка галузь ?


    Та не проблема для студента 200$ , тільки щоб "замазати" еНки, 2, тай узагалі сесію - студент більше платить.


    Судячи по заторах, а також кількості припаркованих авто в центрі міста - кількість приватного автотранспорту зростає. Навіть в новинах РадіоЛюкс - це зазначали.



    Я не бачу логічного зв'язку між чесний бізнесмен, некрологи, податкова.
    Як ремарку вставлю: чесний - поняття оцінювачне, конкретного показника нема. А бізнес - це гра зі своїми правилами.
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    то тільки люди так думають. Тих хабарів навіть на порядні мешти не вистачить - які по дільницях (особливо зимою, в любу погоду) - зтоптуєш...
     
  7. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Згоден! Чому тоді на лікарів "наїжджають"???
     
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Не знаю як у ЗУ, у нас вистачає... Але ж принижує!!!
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    думаю, що таке кажуть люди для яких 200 уо - це копійка.
    Реалії думаю, є значно трагічніші ніж загалом коментується.
    От наприклад - мої батьки, які все життя працювали викладачами, останній рік-два дещо легше почали жити, бо діти вже дорослі та і оплата праці трішечки вищою стала.
    З різними надбавками, більше ніж 1 ставка тато має трохи більше 1000 грн.
    І він не може нарікати, бо як згадати 90-ті роки то не раз сльози на очі навернуться...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    З того, що знаю, бачу - проблема суттєва. Як на мене, вагомим є так звані з/п в конвертах.
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    то такі студенти. То дітваки бізнесменів, про яких далі... Хоча іноді мама по італіях гарує - синочку освіту дати... Але то таке - не рівняйте всіх - людей же можете образити

    так - росте. На цю тему є окрема гілка. В центрі паркуються зазвичай дітваки та коханки бізнесменів - тих, що нижче

    то перекликується з гілкою "що робити з пробками в центрі" і "чи то погано - багато заробляти".
    Сенчук - відомий бізнесмен? Перераховувати далі, чи назвати лише Лозинського - і досить?
    Стосовно податкової - можливо, ви дійсно не бачите зв'язку. Певно, вам слід назвати пару адрес, де проживає керівництво податкової... подивіться на будиноски, садочки з альтаночками коло басуйну, на припарковані машини......
     
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    не все так просто - колись обговоримо то окремо. Може, вам і попалася яка непорядна "к...ва" - але всіх таки так міряти не варто....
     
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Ольга
    =) Життя дорожчає. Свої міркування про 200$ уже виклав. Крім того я не говорив виключно про всіх. Звичайно є винятки. Тай 200$ то ремерарка, прошу вибачення, що збаламутив панство. Там є свої нюанси протих 200$. Мабуть, я надто в широкому змісті їх вжив.
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    фіговий, мабуть, програміст....
     
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    стань кращим ;)
    нігди не задумувався - в тих самих держустановах, де з/п зара заледве до 800 доповзають - програмісти є?
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    Шкода випускників мед-універів. Вчитися багато треба, як всі кажуть - навчання платне, вступ дорогий, іспити платні. За місце роботи ще дорожче ніж за вступ у Львові (хоч хтось скажіть, що це не так)
    От і яке ж тоді щастя, якщо після навчання тебе в поліклініку на ставку посадять?

    Студентом була я не так давно. Факультет не був дуже "модний", тому вчилися зі мною прості і розумні люди. Дітей бізнесменів не було. За всі сесії я заплатила лише раз - 5 грн за якийсь залік з фільософських методів :)
    ЗП в 100 уо на 5 курсі для мене була вершиною щастя!
    Зараз за 500 уо я хіба вдома б погодилася працювати...
     
  17. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    afterstep У Ваших постах прослідковується прихована агресія до багатих людей =) Але загалом, це не тема даного топа =)
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    я теж про це подумала...
    може Ви роботу шукаєте??:) на чому програмите?
     
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    від 1000 грн і до ... Залежить від фірми і проекту над яким працюєш. Але якщо є міски, то гроші самі з'являться. =)


    Хм. Дозволю не погодитися. Якщо не помиляюся, є програми які передбачають пільги для студентів, які підуть працювати в села.


    А коли це було ? =)
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Зарплатня у Львові

    закінчила я в 2003...не так давно :)
    у 2003 іспити на модних факультетах були по 100 уо :)

    здається у Львові це єдина галузь, де розум отримує фінансову винагороду :) правда очі червоні і мозолі на...
     
а де твій аватар? :)