Запис на 38 гру

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем ContRaSt, 16 бер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Записуйте

    [​IMG] оновіть перший допис
     
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    нє, ну чесне слово. В яку тему не глянь, всюди як не КВ, так Тривіум... Ну є вже тема "офтопи", говоріть там про що хочете і скільки хочете...
     
  3. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Согласен с Любимой! должен быть порядок!
    еще хотел бы обратить внимание, что меня заставляют обсуждать игры на других ресурсах, в которых я даже не участвовал))) не могу сказать, что я был сильно против по обсуждать то, о чем не имею ни малейшего понятия, но сам факт! ))))

    ого, полтретьего ночи. как внезапно.
     
  4. Twister

    Twister Well-Known Member

    Надеюсь, сексуальным? Записываюсь!

    Начиная с 4-го числа я уже и играть смогу, не только вести.
     
  5. singe

    singe Well-Known Member

    зголошуюсь, запишіть мене, будь ласка.
     
  6. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    так точно Мэм [​IMG]
     
  7. Hermione Granger

    Hermione Granger Чаклунка

    Підписуюсь.)
     
  8. Twister

    Twister Well-Known Member

    Що робимо? Шукаємо баланс для 8 гравців чи чекаємо ще?
     
  9. Кличемо всіх !!!

    [​IMG] А де головна мафія ЛФ: Любима, Темплар, Нікіта.... чому не записуєтесь?
     
  10. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Записываюсь )
     
  11. Twister

    Twister Well-Known Member

    Наближається 12 квітня, день космонавтики - пропоную в зв'язку з цим опробувати новий тип маньяка: прибульця.

    В той час, як на планеті Земля вже в 38й раз мафія намагається захопити владу, а чесні мирні земляни з лікарем і озброенним комісаром докладають усіх зусиль аби знайти і винищити цю нахабну мафію - саме в цей час іншоплентяни зацікавилися станом справ на наші планеті і прислали до нас одного-однісінького неозброєнного розвідника, який зовні виглядає точнісінько як землянин.

    Спочатку Прибулець виконує суто наукову роль: він досліджує землян і їх поведінку. Щоночі він краде для дослідів одного землянина, причому так справно, що вкрадений землянин нічого не помічає.

    Якщо на вкраденого були направлені якісь НД - ці НД невдалі.

    Якщо сам вкрадений у ніч викрадення виконував якісь НД - НД вкраденого нормально спрацьовують, а Прибулець тимчасово опановує його вміння (причому саме те, яке землянин виконував у цю ніч). Якщо це був лікар, яки лікував - прибулець тепер з наступної ночі тимчасово вміє лікувати. Якщо ком, який перевіряв - з наступної ночі тимчасово вміє перевіряти. Якщо ком або маф, якій саме цієї ночі стріляв - з наступної ночі тимчасово вміє стріляти.

    Починаючи з наступної ночі Прибулець вже може на власний розсуд або робити таке саме НД, як останній викрадений ним землянин, або красти нового землянина - але тоді він назавжди забуває вміння попереднього. Навіть якщо новий землянин не вміє нічого (мирний або маф, яки у ніч викрадення не стріляє).

    Лікувати прибульця земною медициною даремно - він того попросту не відчує (нд лікаря на прибульця ігнорується).

    Результат пострілу у прибульця залежить від того, чи на момент пострілу прибулець вмів стріляти, чи був неозброєнний.

    Постріл у неозброєнного прибульця активує його.
    Неозброєний прибулець від пострілу не помирає, але якщо активованого прибульця найближчим днем повісити - це привід для віни, прилетить ціла іншоплатетна космічна армія і землянам гаплик, стоп гра, прибульці виграли. Активація триває лише найближчий день.

    Зовсім інша справа - це постріл у прибульця, який на то момент сам вмів стріляти. Таку ситуацію будь-який космічний трибунал розцінить як законний самозахист землян. Озброєнний прибулець помирає від пострілу одразу, і навіть земна медицина безсила цьому завадити.

    Неактивованого прибульця можна спокійно вішати, він не встигне викликати підмогу.

    Активований прибулець чи ні - в темі не повідомляється, про це знає лише сам прибулець. Чи володіє прибулець якоюсь навичкою - також не повідомляється нікому, окрім прибульця.

    Що бачить Комісар при перевірці прибульця - поки відкрите питання.

    Для виграшу прибулець має або залишитися сам (неважливо, як саме загинуть інші), або змустити/вмовити інших повісити себе активованого.

    Умови виграшу інших команд - звичайні.

    ОБГОВОРЮЄМО,
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    А пришелец будет знать, что в него стреляли? По идее должен знать, чтобы на следующий день подставиться на линч и выиграть.
     
  13. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ну звісно знає, і що в нього стріляли, і яку навичку має (коли має).
     
  14. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Интересно. Можно попробовать.
    И я даже знаю, кому выпадет роль пришельца )))
    Вешаем в первый же день, не дожидаясь перитонита! )

    ---------- Додано в 13:58 ---------- Попередній допис був написаний в 13:55 ----------

    А у украденного землянина его спецспособность исчезает? То есть украденный док не сможет лечить как минимум одну ночь - и может быть и дольше, пока пришелец не украдет кого-то другого?
     
  15. Twister

    Twister Well-Known Member

    Нет! Землянин продолжает жить и действовать как ни в чем ни бывало, ни сном ни духом не ведая о том, что его крал инопланетянин. Способности не воруются, а дублируются. Поэтому в игре могут оказаться двое умеющих лечить, или двое умеющих проверять, или трое стреляющих одновременно.

    Только не забываем, что маньяк играет сам за себя, поэтому подигрывать может не только мирным. С него станется и мафа от выстрела кома полечить и т.п.

    Любопытно. Я как ведущая этого не знаю, а ты уже знаешь. Машиной времени дашь попользоваться?
     
  16. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Если украденный игрок отстреливается/вешается, его спецспособности остаются у пришельца?

    Якщо на вкраденого були направлені якісь НД - ці НД невдалі.
    Если комиссар проверяет украденного, ведущий скажет ему роль того? (это ведь тоже НД)

    Эта ролька прям под Зю написана; это будет вселенская несправедливость, если она достанется не ему (
     
  17. Twister

    Twister Well-Known Member

    Остаются, пока не украдет нового землянина.

    Нет, "проверка не удалась, попытайте счастья в следующий раз" . Хотя, комиссар уже будет точно знать, что проверял не инопланетянина - тот ведь сам себя для опытов украсть не может.

    Ну вот заодно и узнаем, есть ли во вселенной справделивость. Я всегда все роли тяну из шляпы.
     
  18. redfox

    redfox Well-Known Member

    давайте уже играть уже,
    и ЗЫ - я МИР!!!!
     
  19. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Фигли. Оскоромилась ты в прошлую игру :pardon:
     
  20. Twister

    Twister Well-Known Member

    Разослала приглашения кому только могла. На такого сильного маньяка надо еще и еще игроков.

    Или прийдется маньяка ослаблять, а жалко...

    ---------- Додано в 20:35 ---------- Попередній допис був написаний в 20:34 ----------

    PS: перешла на русский, т.к. почти все те, кого я звала, украинского не знают :sad:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)