Замки України

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем P1MPusy, 8 січ 2008.

  1. ODIN

    ODIN Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    Лепота то какая!
     
  2. genykn

    genykn Member

    Відповідь: Замки України

    Найближче до Львова місто Жовква. Маршрутка з вул. Куліша (5 грн.). Там є дуже багато пам"яток середньовіччя :замок, парафіальний костел, домініканський костел, василіянський монастир, оборонні стіни, вежі, брами, синагога , кілька дерев"яних церков. Та і місто саме по собі дуже симпатичне. А 4 травня у місті відкриття туристичного сезону. Будуть різні атракції. Початок о 16-00.
    Біля Жовкви вартує відвідати Крехівський монастир.
    Фоток не подаю, щоб заінтригувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ODIN

    ODIN Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    у нас на Вологодском форуме велосипедистов обсуждали Пидгородецкий замок, собирались туда рвануть
     
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Замки України

    Хто має можливість проїдьтесь по Тернопільщині - не пожалкуєте!І кажу це не тільки тому що сама з Тернополя,а тому що до недавньої пори сама не підозрювала що тут є такі місцинки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    Наприклад... Куди варто з"їздити? І яким чином туди можна добратись від Тернополя?
     
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Замки України

    Я особисто була тут:) :
    http://www.castles.com.ua/chervon.html http://www.castles.com.ua/czerwonogrod.html
    і тут:) :
    http://www.castles.com.ua/sk.html
    і тут:) :
    http://www.castles.com.ua/n29n.html(найбільше вражень)
    і ще:) :
    http://www.castles.com.ua/trem.html.
    Ми добирались автомобілем керуючись картою і наперед вибраними місцинками,тому нажаль про інший транспорт нічого сказати не можу:no:
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Замки України

    Збираємось з чоловіком в Кам'янець-Подільський в четвер, або п'ятницю (15, 16 травня) на один день. Хто бажає - приєднуйтесь! :)
    Їдемо автобусом, туди: Львів 8:30 - Кам'янець-Подільський 13:10, назад: Кам'янець-Подільський 20:00 - Львів 04:20.

    Прошу поділитись корисною інформацією про місто. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    Ну от чому тоді, коли не виходить?:sad:
    З 15 по 18 число там відбудуться масові літання над містом на повітряних кулях, в суботу - лазерне шоу "на замку":)
    Нірванко, невже збудеться одна з твоїх мрій?:)
    Щодо міста - місто як місто, ну звісно відвідайте церкву, не пам"ятаю назви, чи то не церква... Ну то є в путівниках... вона перед центральною площею, де ратуша(в якій, за легендами, привид) не знаю чи туди мона спуститись, думаю, що так...але я там не була-мінус екскурсій, то якщо ви з екскурсією, то відривайтесь від них... нудно... самим мона все місто обходити...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    Цього часу дуже мало, старе місто дуже-дуже красиве,є що оглядати, фотографувати!!!!!!!!!!!! Ми там були 3 дні і то не все встигли оглянути. Єдине,шо раджу не ходіть з загальними екскурсіями, бо там тьотки завчили один текст (може самі навіть не звідти) і на додаткові питання навіть не знають відповідь :scare:. Ми розглядали все самі або питали перехожих,то цікавіше було:clapping:.

    Нам з чоловіком дуже сподобалось це місто, шкода що не було можливості надовше залишитися:sad:
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Замки України

    Ухти! Ото втрафимо :) Шкода, що в суботу не зможу.. :sad:
    Так :) Я спочатку планувала в Умань - там певно зараз фантастично - все цвіте! Але туди автобус рідко ходить, не випадає. Вже думали на день в Київ, а з нього на другий день в Умань, але в чоловіка робота, а це займе багато часу..
    А мене так тягне кудись, ну так тягне, що вирішила таки відвідати одне з місць-мрій - місто-фортецю. Хоч і часу мало буде, але це хоч щось..
    Ми самі ходитимемо, не люблю з екскурсіями, часу багато займають. А інфу я перед тим почитаю, буду готова :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    Кілька моїх друзів поїхали в Умань, туди зручніше їхати з пересадкою в Вінниці (до Вінниці нічним потягом).

    Додано через 1 хвилину
    http://www.o2-photo.com/theme/36/

    Фотки замків, що я нафоткав в свій час, є ще багато необроблених фото викладу пізніше
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    Аж слинка тече... замммммммки........
     
  13. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    А замок в Збаражі дійсно вартує,щоб його подивитись!Побувала там місяць тому - вражень купа і всі приємні:)

    Додано через 56 хвилин
    Мало відвіданий, а проте вартий уваги (і ще досить добре збережений!) замок в смт Поморяни Золочівського району Львівщини, який відкрила для себе минулого року і всім раджу. Поморянський замок знаходиться в 27 км на південь від Золочева, тобто можна поєднати в мандрівці 2 замки:спершу поїхати в Золочівський, а потім в Поморянський (так зручніше).Краще їхати автомобілем,можна і трошки екстремальніше - спочатку маршруткою Львів-Золочів, а потім місцевою маршруткою до Поморян. На жаль,:sad:фотку не покажу - знімали відео,яке вийшло як в "чисто" чайників.Але напишу "всю правду",коротко,звичайно.
    Поморянський замок був збудований у першій половині XVI ст. і зараз можна оглянути власне сам трьохповерховий замок і біля нього шось типу гостьового двору (в радянські часи - кафе).Найцікавіше - то замок:добре збережений фундамент,оригінальні льохи (чи підвали),тримаються купи всі стіни (а навіть в європейському вимірі - то вже фест-замок ми маєм),але... найінтригіюча деталь - це коли стоїш на першому поверсі, задираєш голову догори і бачиш кінець третього поверху:radist:Так,Ви все правильно зрозуміли - а підлоги то нема,ха-ха,ну майже нема - є тільки десь 15% нормальних дошок між 1 і 2, і 2 і 3 поверхами,типо така модняча підлога, і ...коли вже дуже екстремальна душа,то можна спробувати побувати на 3 поверсі:)Але ліпше не надо,а то не буде з ким говорити на ЛФ про замки...Та насправді ми щасливий народ,маємо багацько класних пам'яток, і від того (точно-точно) ми багаті!:radist: (То вже мене явно на історичну романтику пробило)
    Окрім замку в Поморянах залишилась неоготична ратуша і чудовий колишній костел Пресвятої Трійці з XVII століття (до речі,орган Домініканського собору у Львові, який так радо приходять послухати в п'ятницю - неділю львів'яни і гості міста,так він оце ж бо звідси - з Поморян!).
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. romhavr

    romhavr Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    Радий, що в Поморянах щось змінилося. Був у Поморянах у 2003 році. Замок і дороги залишили гнітюче враження. Не те, щоб руїна була несподіванкою, але тоді там було поєднання замка, звалища і пасовиська... Вибирався з Поморян на 1-ій передачі, погані дороги не новина, але щоб так! Нікому після того не рекомендував туди заїжджати. Приємно, що є зміни на краще.
     
  15. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Відповідь: Замки України

    Дуже рада,що Ви вже були в Поморянах:)Дороги туди ведуть, звичайно, непрості(мабуть,такі ж що й в 2003 р.),але замок ВАРТУЄ аби його бачили.Минулого року там був просто замок,трошки руїна,без поєднання звалища і пасовиська. Вже нормально збережена фортифікація - це коли всі стіни тримаються купи і зверху є дах! Насправді в Європі (в сусідній же ж Польщі) кожен кавалок стіни колись замків або палаців оберігають як архітектурну чи там історичну пам'ятку. Та що там Європа,розкажу про Україну.Не забуду як в подорожі до Кам'янець-Подільського (2 роки тому) наша група зупинилась десь в Тернопільській області (сором:o.не знаю де),на пагорбах,де були дійсно залишки якоїсь потужної фортеці (чому потужної - бо руїни були розтянуті в довжині),там вже не було ні вікон, ні дверей і даху не було,а просто масивні стіни - щоб подивитись як-ото колись було.Ми власне тоді навіть і не почули історії про ці місця від нашого супроводжуючого (може то він такий просто був),а сіли,пообідали "на дорожку",та й поїхали далі.Але враження від місця залишились чудові...Так в Тернопільській області взагалі влада непогано подбала про історичні місця,об'єднавши всілякі замки,палаци чи інші фортифікації в заповідник "Замки Тернопілля",дбаючи про їх охорону і збереження (ця невідома відвідана була зовсім не засмічена,а доглянута).Чи, наприклад,цікавий сайт є про гарні куточки Черкащини - там дорогі теж несуперські,але люди їдуть,причому часто, і з Києва.
    http://7chudes.ck.ua
    Сподіваюсь,Львівщина теж не відставатиме від інших областей за рівнем охорони і турботи про історичні місця.А стосовно доріг...то це є окрема гілка на сайті.Скажу лише,що в самому Львові дороги тепер набагато гірші,ніж в 2003 (бруківку людську забрали,але асфальт ще по-людськи заливати не вміють і виходить,особливо центр наш і особливо під час дощу,як не озеро,то купа болота).Тому всі хто мешкають у Львові,то можуть їхати до Поморян спокійно - дорогами вже загартовані:rolleyes:
    Зрештою,Поморянський замок - для людей-відкривачів нового,які шукають чогось особливого і ще не надто популярного (але то явище тимчасове). На захист Поморянського палацу (що ця будівля - однозначно! не є останньою у списку достойних для відвідин) скажу такий факт, що навіть директор Києво-Печерської Лаври хотів взяти цей об'єкт під свою опіку,але влада шось не дала згоди.Зараз цей замок підпорядковується Львівській Галереї Мистецтв (колись Картинна галерея)Та й добре - буде в майбутньому Поморянський замок - частиною класного маршруту "Замки Львівщини":naci:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Замки України

    НІРВАНКО, А поділіться но Ви враженнями про поїздку в Камянець-Подільськ???
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Замки України

    Про поїздку я писала тут, а фотки можна побачити тут. Якщо щось цікавить конкретно, питайте! :) Додам лише, що там дуже гарно і якщо їхати на 2 дні хоча б, можна просто повалятись на пагорбах біля хотинського замку - там дуже затишно! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member

    Планирую две поездни на велосипедах по замках. Одна небольшая по золотому кольцу. Вторая на 2 дня по Тернопольской области. Думаю первая будет уже в мае.
     
  19. TOURIST_KA

    TOURIST_KA Member

    Набираєте команду?:good:
    Мене цікавлять замки Тернопілля.
     
  20. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member

    Да собираю понемногу желающих. В тернопольской области еще до конца маршрут не проложен, поскольку я не очень там ориентируюсь по достопремичательностям, но думаю по мере приближения часа Ч, маршрут уточнится.
     
а де твій аватар? :)