Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем lotr_an, 5 чер 2007.

  1. Ringo

    Ringo Member

    Якщо когось цікавить "шиканути в ресторані" ,то можу поділитись своїм цікавим досвідом.
    Минулого місяця в коханого був день народження. Вирішили себе потішити і відсвяткувати вдвох обідом в ресторані .. Старанно вивчили відгуки про всі ресторації ЛЬвова і зупинили свій вибір на Валентинос (колишній Кактус). Ну що я вам можу сказати... Спочатку пів години ми входили в образ. Дуже вишукана обстановка,осблуговування високого класу. Коли хлопець резервував столик, його перепитали чи це романтична вечеря і запропонували засервірувати відповідним чином. Сервірування я зацінила)
    Було дуже смачно..Все,окрім пюре. Не буду казати що я його роблю смачніше(хоча це так), але я і в набагато дешевших закладах їла краще пюре (хоч і здається що його неможливо зробити якось не так). Його мені вже принесли затверділим.
    Все решта сподобалось дуже.Салати в них просто надзвичайні! Загалом для романтичного обіду/вечері дуже навіть рекомендую. Якщо не шкода заплатити за двох величеньку суму (поза 500грн без десерту і гарячих напоїв).
    P.S:тільки не замовляйте пюре ;-)
     
  2. Стас Штауб

    Стас Штауб New Member

    Ви почитайте на одеському форумі, що пишуть про ваші кнайпи)
    заж... заїлися ви, нмп)

    а це - гірляндіно, так би мовити)))

    НеземнаЯ
    пора й собі торувати дорогу.
    все ж таки 1 раз 22 роки тому -це не комільфо(
    вже нікому й не кажу))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    В Одесі нема колоритних ресторанів? В Одесі є чудові гастрономічні ресторани, зі своїм колоритом і смачною кухнею. Один Лібкін чого вартий. Я б сказав, якщо йдеться про те, щоб смачно поїсти колоритних страв - Одеса не дуже сильно поступається Львову. У нас просто з атракційною частиною крутіше набагато. Але я б сказав, що то питання не харчування, а шоу-бізнесу. Бо я б радив іти дивитися на атракцію в одні місця - Криївку, Копальню кави, Гасову, а от їсти - все ж в заклади, які спеціалізуються на якісній їжі: Трапезну, Кумпель, Монс Піус, Штрудель Хаус, Кентавр, Купол... При тому і в них є на що подивитися, просто воно не таке крикливе і показне...
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    "Велика тарілка", хтось в курсі шо то за кнайпа?
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Цього тижня мала дві приємні вилазки із коліжанками. У четвер мала приємність в черговий раз відвідати Celentano Ristorante на вул. Галицькій. Все як завжди на висоті - швидке обслуговування, дуже смачна кухня, холоднющий мохіто і приємна атмосфера. Якщо хочете скуштувати найсмачнішу у Львові піццу (ще у Белла Чао дуже смачна) та посмакувати італійською кухнею-вам туди:) А вчора мала приємність побувати у Динамо Блюз. Мій висновок - якщо хочеться доброго м"яса, то треба йти однозначно туди. Хоча ціни трохи кусаються:yes:
     
  6. Terabitia

    Terabitia New Member

    Шановні форумчани! ))
    Допоможіть, будь ласка. Порадьте кафе економ-класу в центрі міста, як то Купіца, Пузата Хата, де можна смачно поїсти без шкоди для гаманця - 20-40 грн (щоб це був обід, а не десерт+чай).
    Дуже прошу писати назву закладу, розташування та приблизні ціни на страви. Дякую! :)
     
  7. muravey

    muravey Well-Known Member

    Terabitia, Пузата Хата есть на просп. Шевченко. Практически напротив - Макдак. На Площе Рынок есть Львiвськi пляцьки - там можно вкусного струделя с мясом поесть.
     
  8. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    Час поїсти - Коперника, 3, Староєврейська, 12
     
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А как поживает "У пани Стефы", в середине 2000-х можно было пообедать за 40 грн
     
  10. rita KH

    rita KH Member

    Добрый день, уважаемые львовяне, и я хочу попросить у вас помощи )), будем первый раз во львове, летом, 3 дня, приедем вечером, будем в районе пр.Свободы, и хотелось, чтобы не искать местечко, а сразу упасть ))) и вкусно поужинать и отметить сразу ДР :), подскажите пожалуйста, заранее спасибо!
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Гарно проживає, цвіте і процвітає :)
    Ціни там і далі дуже приємні, страви смачні :)

    ---------- Додано в 12:28 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

    В районі п-ту Свободи та пл. Ринок кафе, ресторанів, кнайп, пабів і т.д. хоч греблю гати :) До кольору, до вибору, як то кажуть :) Десь точно місце знайдеться :) І радити тяжко, не знаючи, на який формат Ви розраховуєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. rita KH

    rita KH Member

    Спасибо))), ой формат... не знаю, просто хочется львовского гостеприимства ))), больше переживаю найдем ли местечко, вечером, в субботу??, чтобы еще и не бегать и искать, вот....
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ну, тут складно спрогнозувати, чи місце одразу ж знайдете, з вечора п"ятниці по вечір неділі в центрі дуже багато людей - місцеві і туристи активно тут гуляють :) Якщо у Вас буде велика компанія, можливо, краще забронювати столик заздалегідь?
    Подивіться по сайтах закладів ще, наприклад, скориставшись пошуком тут: http://eat-places.virtual.ua/?locality=lviv
     
  14. rita KH

    rita KH Member

    Спасибо большое за ответ:), нет, нас мало ))), я, муж и сын, надеюсь что-то подберу все таки с сайта, еще раз спасибо большое.
     
  15. DUKE Kh

    DUKE Kh Member

    "Оскар" за найдешевші ціни - їдальня заводу "Маяк", вул Промислова 27
    Як на мене смачно та й просто феєрично, бо це майже "машина часу". (Меню з цінами додав.)
    Розумію, що не дуже в центрі, але можна поєднати з прогулянкою по району Підзамче - доволі тихому і мальовничому.
    Розташування на мапі.
    Як добратися транспортом

    Почесне не знаю яке місце по невеликим цінам - Студентське кафе «Мандрівник» , воно же "Навчально-лабораторний комплекс харчування та готельного сервісу", вул. Лесі Українки, 39.
    Доволі смачно, +/- дешево, центр!
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 1 тра 2015
  16. daruemic

    daruemic New Member

    то дійсно такі ціни, як на фото?
    там можна заходити усім бажаючим? чи тільки студентам такі ціни?
     
  17. dadamama

    dadamama Member

    Народ , може хтось має тел. в шашличну що біля трьох слонів , її ще називають на шроті! допоможіть!
     
  18. Підкажіть, будь ласка, куди сходити у центрі Львова. Буду в вересні два дні у Львові. Я сама Львів'янка, але живу давно далеко, у Львові була років 9 тому. Зупинюсь біля прощі Ринок, тому цікавить центр. Бюджет середній. Цікавить смачна українська їжа, добра випічка, чай, кава, а також східна, тобто сильно приправлена їжа - дуже люблю спеції! Де можна посидіти в одиночку, щоб це не вигляділо дивно? Не п'ю, не курю, тому накурені місця не цікавлять. Будь ласка, вкажіть адресу кафе чи ресторану, я постараюсь на мапі знайти. Боюсь, що нові імена вулиць я зовсім не знаю. :sad:
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Вдома. В кнайпах таки спілкуватися прийнято.... Вроді...
     
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Чай , кава і випічка ще є.
    В центрі біля Костелу і Каплиці Боїмів було (коли я був в 2012р) дві поруч кавярні.
    Кава добра і свіжа випічка.
    А з доброю їдою то тяжко.Їда є - голодні не будете.
    Але щось ...типу доброго стейку з шклянкою вина , чи той самий чайніз фуд то я не зустрічав.
    Піцца є в центрі - ...е, ....буває краща , але ця може бути.
    Тільки це що в Америці мідіум - то в Львові екстра лардж.
    Кредитні картки приймають в ресторанах /кавярнях.Все ніби чесно , не пробували дурити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
а де твій аватар? :)