Подорожі Україною

Закарпаття

Posted by Dzeko on 16 лис 2010 відповідей - 507
  1. Real

    Real Well-Known Member

    через ваші закарпатскі опуси вас стали вважати, м"яко кажучи, ненормальним, але це вас не обходить. Ну і в чому тоді був глибокий сенс писати їх? :dntknw: Логіка людини, яка у когось під дверями зробила свою "велику справу" :mocking:
     
  2. mirosza

    mirosza New Member

    Хіба про коней, гуцульських мова?


    Вони також належать до закарпатського колориту!

    ---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

    Дякую Вам Audun за відповідь, мене власне і цікавило як це збоку виглядало.
     
  3. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Я, може, пізно схаменувся, але є питання.

    Плануємо Новий Рік зустріти у Карпатах.
    Що маєте порадити? Бажано, щоб недорого....
    Будемо з друзями (2 чол.) та собаками (дві мареммо-абруцькі овчарки :))) двома машинами. Їхати будемо через Харків, Київ - а далі машиною я не їздив :)

    Десь доби на три-чотирі - з 30 по 2.

    База відпочинку з демократичними цінами, наприклад, недалко від Львова
     
  4. www

    www Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. podsolnyshek

    podsolnyshek Member

    йой, що то за електричку на Мукачево зі Львова впустили, це просто жах! Хто повернув оті "шальоні" 90-ті? Їздили на фестиваль вина 14.01.2012, квитки тепер тільки в касах, вагони в 2 рази кортші, замість нормальних сидінь знову лавки, де троє чоловік на одну не вміщалися, 2-ий клас - це колишній 3-ій, п"яні провідниці, а туалети - no comments! Шкода тих лижників було, яким ті сноуборди та лижі на полицю не вміщались та валялись в проході і з лайками супроводжували тих, хто за них чіплявся.
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Хто підкаже, який зараз реальний стан сполучення на маршруті Мукачево-Колочава, з зупинками? Є можливість орендувати бус на декілька днів? Ну і за скільки, звичайно...
     
  7. marko pola

    marko pola New Member

    Влітку плануємо великою компанією пройтися Міжгірською Верховиною. Зелений туризм :) Може, хтось просвітить, які "родзинки" варто було б подивитися в даній місцевості. Є якісь "набиті" маршрути? Дякую.
     
  8. iso

    iso Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  9. marko pola

    marko pola New Member

    iso,
    Дякую красно!
    Є що почитати. :) Насправді це мій майже дебютний похід. Чоловік взагалі заявив, що візьме з собою лише в разі, якщо здам залік на знання особливостей абалаківського рюкзака. Це такі в нього жарти з тур.дитинства, поблизу перевалу Уклін.
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    А Ви у свою чергу поцікавтеся у нього, чим різняться брОцаки Абалакова і Ярова;)
    А для "майже дебютного" я б порадив перехід Усть-Чорна-полонина Шассин-хребет Свидовець - Драгобрат ( із заходом для бажаючих на Близницю) -Ясиня. А далі якщо є час і бажання - далі через Зіммер на Говерлу, Чорногорою на Попа Івана, і вертатися через Вухатий Камінь вниз. До Ясині прогульковим кроком із заходом на оз.Герешаску і ночіввлею там - 4 дні.
    Через Чорногору, із ночівлею на оз.Бребенескул - 3 дні. Лиш не знаю, які тепер правила мандрування Чорногорою?
     
    Останнє редагування: 19 кві 2012
    • Подобається Подобається x 1
  11. kozhuk

    kozhuk New Member

    Якщо влаштує неелектронне джерело – подивіться принагідно книжку "55 дерев’яних храмів Закарпаття". Там, щоправда, мапи досить умовні, але є цікава інформація про дерев’яні церкви.
     
  12. solibre

    solibre New Member

    До Вашого відому, на Закарпатті є не тільки угорські, але й ромунські, німецькі села ;)
     
  13. marko pola

    marko pola New Member

    Егеж, аби я тільки знала те :)

    ---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

    Дякую. Так, я знаю,здається, цю серію. В нас "2 береги Збруча" є. Це хороша серія путівників... із культурологічної точки зору…Але мапи таки умовні. Брат каже:якби цю інфу якомиось чином прив’язати до карт Генштабу СРСР в навігаторах з ОЗІ Експлорер – то ціни б не було серед "зелених"туристів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kozhuk

    kozhuk New Member

    А як ви із навігатором походите в горах? За пів дня "сяде".
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Рахівський район - то практично продовження Івано-Франківської области. Нічим сі не відрізнєє від Яремчі чи Верховини. Жиют там гуцули, сі вітают "Слава Ісу" - "Навіки слава Богу Свєтому", як і належисі гуцулови. Степан Бандера - почесний громадянин Рахова. Це південня частина Закарпаттє. Північна частина сі відрізнєє, там білш неоднорідне населення, лінгвістична і етнічна еклектика, і чим ближче до західного кордону - тим посилюєтьсі більше, люди не вельми довірливі. Ше був в Міжгірському районі, там така говірка по селам, шо я мало шо второпав. Наспровді Закарпаттє найколоритніший регіон в Україні, шось таке невловимо-циганське, хто видів фільми Кустуриці, той збагне.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тю.

    Яке там невловимо - то є в очі разюче. )
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, разючого прямо нема в тих місцєх, де я був. Просто шось таке дивне, навіт не можу описати. Прикарпаттє - воно не міняєсі, там майже нічого сі не відбуває, а Закарпаттє постійно в якихось фестивалєх, повно туристів всюда. То є Східна Європа просто фактично, а решта України лиш декляративно. В інших областєх одному району байдуже до єншого, особливо коли туди 100 км, а закарпатці точно знают шо в себе сі відбуває, шо в Хусті, шо в Мукачевому.
     
  18. Garis

    Garis Well-Known Member

    То так і є що Закарпатці вони специфічний народ трошки і в культурі і в розмові і в поведінці, але то напевно у всіх гуцулів є така риса знати що , де, коли і в кого відбувається))) скоро у Верховині свято вихід на полонину - треба їхати )) Так що на Прикарпатті теж свят вистачає)
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чи втілили свої плани? Розкажіть, чим закінчилося?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Спробуйте, гуцулам металобрухт дуже потрібен.
     
а де твій аватар? :)