Зайві КГ!!!

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Bodyk, 24 гру 2008.

  1. Summer

    Summer Well-Known Member

    я теж думаю, що для голодування потрібно підготувати організм, а то раптом різко так , то буде великий стрес і організм злякавшись як хом'як буде навпаки "набирати " запаси...вроді криво пояснила, але суть вроді зрозуміло...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ой!!!!!То я нинька не в ту тему забрела...
    Та ну їх ті кг.коли на столі такі аромати, і холодець і шинка і до шинки і рулетики запечені і фарширована рибка і кишка і до кищшки і під кишку.....і бульйони з лігумінами,кекси з тортами і завиванцями....Ех!!!!!
    П.С. Сихів нинька гуде,гуляє!!!!!!!!!!!!!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Я тоже схиляюся до думки шо ліпше мати 2-3 лишні гк, чим нервового зрива :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Summer

    Summer Well-Known Member

    то воно так, але як то важко їх скинути...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Важко тримати себе у формі. Особливо позбавлятися зайвих "бутербродів" на животі. :))) Але й бути пральною дошкою тоже не хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    І не надо.......Жінка має мати троха і сраки і вище і нижче,а нє,як штахета ходити за вітром........
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. nastinka

    nastinka відсутня

    як накачати ноги? я бігаю присідаю. мало(
     
  9. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А чого рішили шо мало?
     
  10. nastinka

    nastinka відсутня

    бо таке враження, що шкіри більше на ногах ніж має бути) тобто то не цилюоіт. а просто шкіра така. ну я б хотіла її підтягнути, але не знаю як.(

    ---------- Додано в 10:08 ---------- Попередній допис був написаний в 10:08 ----------

    ну то не виглядає страшно) у мене нормальні ноги)
    просто хочу трішки більше їх підтягнути)
     
  11. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну то біг і присідання то вроді не для шкіри :). То вроді для мяса :). Мясисті ноги то звісно гарно, але то ше від людини залежить. Дехто може мати ого яку силу і бути накачаним, а мязи всеодно не конче великі (бо така їх природа).
     
  12. nastinka

    nastinka відсутня

    чесно я так доприсідалась що ледве джинси тепер натягую. але всерівно. шкіра якасб така. мене це нервірує. в такому молодому віці. фє.
    ну так, не кожен, то шо тепер мені робити?( не показувати свої ноги?(
     
  13. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Не знаю. Може сходіть до дерматолога. Може то яких вітамінів брахує. Чи занадто суха чи ше шось. Впевнений то всьо легко поправимо. Мо масаж потрібен ;)
     
  14. nastinka

    nastinka відсутня

    може дійсно масаж. або ще менше їсти. хоча.
    моя знайома каже, що животик маленький жінці треба. каже, шо діти здорові будуть) правда то чи ні хто його знає. але думаю що животик то краще ніж бути скілєтом маделлю.
    хоча хто його знає. я навіть не знаю як краще.
    а гарно виглядати хочеться завжди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну то шкіра геть обвисне тоді. Кажу вам сходіть до доктора. Може воливою якою понатираїте і все буде гуд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Йой:scratch_one-s_head:кожен себе сприймає по своєму:scratch_one-s_head:
    Я от собі з тих кг. проблеми не роблю....ну є їх трішки забагато на животі:blush:Але то таке.....зима...під светром не видно:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. nastinka

    nastinka відсутня

    може й не видно. я хочу щоб мій хлоп обоєнював мене морально і ще й око його милувала моя гарна дупа =р
    мрак. я вже си сиджу тут залякана) і їм нутеллу ложкою) думаю краще цилюліт чим обвисла шкіра)))
     
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    от від того целюліту ше нічого не вигадали, шоб його не було... навіть мегазірки і то його мають, то така природа і її не зміниш, можна трохи підкоректувати, згладити...
     
  20. nastinka

    nastinka відсутня

    він буває і у дівчаток 5 років.
    це не проблема. то така структура шкіри. то якийсь ідійот придумав шо т опогано! на справді це все залежить від структури тіла.
    в мене особисто на дупі нема цилюліту бо я наполегливо працювала над тим. але я ше не в ідеальній формі
     
а де твій аватар? :)