Заявки на гру №4

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем hunter, 15 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Давайте до 18 може, хто працює, якраз до закінчення роботи
     
  2. Masini

    Masini Well-Known Member

    Перси, зайди ко мне в мафию mafia.grodno.net, найди там тему - альтовая партия. Там почитай список возможный допролей мирный. Может что-то понравится.
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    ок, зараз.
    На рахунок квентів я пропоную так: гра розпочнеться приблизно о 14. 00 за нашим часом. Можна їх зробити, просто коротше (наприклад до 18.00, а там уже підуть звичайні дні). Але виникає проблема - чи всі рольовики на протязі цих чотирьох годин встигнуть відіслати НД, та й власне побачити, що гра вже почалась
     
  4. hunter

    hunter мандрівник

    6та година? та де, нікого дома точно не буде...
    12гравців - моя думка
    третина мафів - 4
    третина ролей за місто
    третина мирних
    отже:
    маф1 (бос), маф2, маф3, маф4 (якщо вбивають боса, то босом стає вищий номер мафа)
    лікар, ком, дівчинка і
    Сержант - Співпрацює з комісаром (один одного не знають). При перевірці комісаром людини, дізнається про результат перевірки разом з ним. Якщо комісара вбивають, сержант займає його місце.
    і 4 мира...
     
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Одно слово, "мы посовещались, и я решила" :))) Флуд (тобто відігрування ролей буде). Але ми його трішки скоротимо. Приблизно о 14.00 сьогодні розпочнеться гра і будем флудити, тобто квентити. Але будем це робити не до завтра, а до сьогодні 21.00 за київським часом (далі я не можу тягнути, бо мені тільки година лишиться, щоб до стадіо добратись). Я думаю, від обіду і аж до дев'ятої кожен буде мати можливість заглянути на форум, день сьогодні все таки робочий. Далі розпочнеться звичайний день, який закінчиться (як будуть закінчуватись і всі решта дні у грі) о 18. 00 Усьо.
    До другої всі отримають свої ролі і буде відкрита тема.
     
  6. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Кто не успел, тот опоздал.
    Думаю, всі встигнуть.
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Хантер, ну що значить, нікого не буде? Минулі дві гри (позаминулі) закінчувались о сьомій і нічо, всі були, всі встигали
     
  8. hunter

    hunter мандрівник

    не мирним потрібно сидіти дома з 5до7 - і нема куди сходити, тобто потім вже буде пізно, а до того ще не встигнеш прийти, як на мене таке не годиться...
    роби як знаєш, ти ведуча, але за таку штуку потрібно погоджувати з гравцями - тобто щоб більшість погодилась на таке.
     
  9. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Присилай своє НД на протязі дня і йди гуляй. Нє - дивишся о шостій рез. голосування і шлеш за 10 хв. НД, то так довго, чи що? Я не зрозуміла претензій
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    згідний на те як було в попередній грі, тільки ніч можна зробити півгодини-годину і плюс НД, щоб можна було відправляти на протязі дня і змінювати якщо ситуація поміняється.(тобто два рази)
     
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    І не грузіть мене своїми капризами. Бляха - муха, та ви вже дістали. :))) Не роби о дев'ятій, посунь на пізніше. Нє, посунь на швидше. Нє, хай буде так само. І що я маю робити в такій ситуації?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. hunter

    hunter мандрівник

    окі, нехай кожен напиши о котрій йому зручно, а потім ведуча зробить середнє арифметичне)))
     
  13. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Це було в минулій грі і буде в цій
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. hunter

    hunter мандрівник

    ось я і думаю про інших:
    робота закінчується о 5 (6ій) якщо в пятій, то поки приїдеш до дому то вже і кінець дня буде, якщо в шостій - то в кінці робочого дня ти не будеш сидіти за компом і в мафію бавитися.
    так як все основне проводиться на протязі останньої години (перед кінцем дня) і серйозне обговорення після НД, тобто 5-6 і 7-і далі....
    вечір - це найкращий час для обговорень...
     
  15. hunter

    hunter мандрівник

    то звісно що є, його ніхто не відміняв, так як не факт що людина попаде в ту кінцеву годину в нет.
    а і ше одне до гри - ролі або розкриваються всі або ніякі, ато якщо одну сторону розкривати, то їй занадто важко грати...
     
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Чекаю думок інших гравців
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. hunter

    hunter мандрівник

    роби початок гри, до 21 так як і казала НД, і нехай на протязі цього всього часу кожен відпише зручний для нього час закінчення дня, ось і все...
     
  18. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Ми в таборах грали і на 20 :)))
    Але найбільше мені сподобалася гра в неті на 15±1 гравець. Правда мафії тоді починає бути невесело ;)

    ---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    Але не всі можуть іменно в ту саму годину сидіти ввечері в неті. Тому краще варіант з умовно лімітованим часом. (на мою думку)

    ---------- Додано в 13:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:12 ----------

    :air_kiss::girl_in_love::kiss3:це правда (те, що після "так як") :)))
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я буду підстроюватися під графік, не можу зараз сказати в якій годині я гарантовано буду чи не буду на форумі.
     
  20. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Нє, то вже буде перебор. Або одне або інше, бо інакше мирні ніколи не виграють.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)