Заявки на гру №4

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем hunter, 15 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    Я грати не зможу, так як у період з 23 по 27 вересня буду у від"їзді (а саме - у Львові)
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    До 23 вересня ще дві гри можна зіграти, а не тільки одну )
    Я десь бачила, ти написав, що не проти зустрітись з гравцями під час свого перебування у Львові. Тільки от у нас тут гравців власне зі Львова, по моєму, не так і багато :) Я в принципі не проти, але наразі просто не можу сказати, що я буду робити 23 - 27 вересня. ) От десь 22 вересня, думаю, буду знати, що робитиму 23 вересня :)))
     
  3. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    По перше, власне у Львові я буду з 24 по 26 вересня (23 і 27 - у дорозі туди й назад). А по-друге, гравців з цього форуму, які живуть у Львові, для гри в реалі справді не вистачає. Але просте спілкування ніколи не завадить
     
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну я ж кажу, я не проти зустрітись. Але щось конкретніше домовлятись, то вже ближче до того часу, сьогодні ж тільки 15

    ---------- Додано в 21:23 ---------- Попередній допис був написаний в 21:22 ----------

    Ой, а звідки в мене медалька взялася? :))) ще й за активність. :) То вже треба було дописати: за активність в Мафії :)))
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я "ЗА" початок гри в понеділок. Бо неділя - то такий день, що можна забути зайти на форум.. На вихідних теж святкуватиму ДН, тому боюсь провтикати :shy:

    ---------- Додано в 20:25 ---------- Попередній допис був написаний в 20:24 ----------

    То всьо Мартіні. Знач - він мафія :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    :haha::haha: Ну десь за такою логікою я і грала :haha: Якщо то можна логікою назвати, звісно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. hunter

    hunter мандрівник

     
  8. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Я у ігрі, мені сподобалось грати! :good:
     
  9. nastinka

    nastinka відсутня

    ну може мене візьмете?)
    я буду флудити)))
     
  10. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Прошу записати мене.
     
  11. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я з вами. Давайте не чекати понеділка. До того часу можна гру зіграти.
     
  12. set-ua

    set-ua Member

    Дуже хочу спробувати зіграти.Прошу прийняти мою заявку на гру.
     
  13. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Хантер
    Ріксія
    Хонда
    Мартіні
    Іспанка
    Нірванка
    Овод
    Еребус
    Настінка
    JaguaR
    Сашка
    set-ua

    Аж 12 гравців. Я пропоную на тому зупинитись, бо забагато - то вже каша ІМХО. Починаємо сьогодні?
    Оскільки в Ріксії поважна причина відкосити від обов'язків ведучої, я спробую. Але тільки 1 раз, відразу кажу.

    Ріксія, з Днем Народження! Всього найкращого і дякую, що ти тут нас вчиш, як треба правильно в мафію грати :)))

    ПС. Якщо все - таки почнемо сьогодні, пропоную на суботу - неділю зробити перерву (принаймні якщо хтось з гравців не зможе у вихідні ходити на форум. Нірванка, наприклад, вже сказала, що у неділю не може)
     
  14. Masini

    Masini Well-Known Member

    Спасибо большое :-*
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Давай, Персі. Крути барабан. Чекаємо на ПП з роллю. "Раніше сядеш - раніше вийдеш" :)
     
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ок. Таке зауваження. Ролі будуть роздані і гра почнеться в будь - якому випадку до 20.00. Оскільки ввечері я ще на футбол йду. :))) Але думаю, що ще й раніше.
    У мене запитання: робити так, як робила Ріксія, з квентами і відіграшами? Якщо так, то давайте тему. :)
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну їх в баню ті квенти, то дуристика :)

    Я пропоную періодичність день-ніч робити за тим же принципом шо в Ріксії, тобто ніч не тягнемо цілу добу. Хоча трохи недобре, що в неї ніч тривала пару хвилин. Я думаю шо добу має тривати день, потім годину ввечері ніч, а тоді знову добу день і так далі. Тобто на ніч віддати хоча б годину, бо інакше мені здається дуже великий ризик, що не всі рольовики встигнуть попасти на форум вночі.
     
  18. hunter

    hunter мандрівник

    Персі, напиши спершу який буде розклад - тобто скільки кого...
    далі я б казав денне голосування посунути трохи на пізніший час, так як вечером всі люблять погуляти і всьо таке, ніч зробити на годинку, я про це Рікції казав, але вона відмовилась, чому годинку - наприклад в кінці все переплуталося і потрібно подумати і змінити хід, а за 10хв цього зробити важкувато...
    про ролі - звісно рандом (з можливою кореговкою) не зважаючи на те шо ось він вже тим був, тепер не буде...
     
  19. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ролі всі будуть випадкові, не зважаючи на те, хто ким був в попередніх іграх. Посунути денне голосування - то на котру годину? Не забуваєм про різницю у часі деяких учасників (наприклад у Настінки + 4, якщо ми зробим десь на 10 за нашим часом, то їй доведеться не спати до другої ночі :))) ). На рахунок ночі - ок, буде тривати годину.
    У нас цього разу 12 учасників - тому може мафами аж 4 зробити? Чи то вже буде забагато? Готова вислухати думки більш досвідчених гравців. Точно будуть дівчинка, комісар та док... Якщо мафів буде аж 4, то ще якусь треба роль. Того ж таки броньовика. Давайте, висловлюйтесь.
    ПС. Хантер, імунітетів не буде, мені та думка не сподобалась, соррі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Можна зробити голосування до 18 чи 19 год. А потім - година ночі. Пропоную ведучій відкривати статус вбитих, як це було в попередніх іграх.
    Мафів, мабуть, четверо треба.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)