ЗАБОРОНА ВЖИВАТИ ПИВО В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем Alter, 2 чер 2010.

?

Поправки до ст.178 адмінкодексу(про заборону вживання сл.алк.напоїв)-це :

 1. оздоровлення нації

  40,7%
 2. покращення добробуту міліціянтів вже сьогодні

  48,1%
 3. ще один геніальний спосіб поповнення бюджету

  16,7%
 4. лобіювання інтересів власників барів і відкритих майданчиків

  24,1%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
 1. Tarasyk

  Tarasyk Well-Known Member

  За один день світ не зміниш(місто тоже :) )

  Сьодні вже одного кмітливого засік: :)
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 3
 2. Locke

  Locke невиправний реаліст

  А я давно кажу і не раз в тому переконувався, що мусорА - не люди, а нЕлюди. Не плутати із справжніми міліціонерами, яких дуже і дуже мало.
  Два тижні тому в суботу в скверику біля кінотеатру Кіно (кол. Довженка) на Сихові на власні очі бачив, як двох пристойно вдягнених хлопців років так на вигляд по 25-27, що мирно сиділи на сусідній лавочці, попивали пиво і вели пристойну бесіду, загребли мусора до райвідділу. Причому неподалік через кілька лавочок натовп випивших а може обкурених малолєток розпивали вино з паперових літрових пакетів, поводили себе неадекватно і голосно матюкалися, а менти на них не звернули уваги - видно боялися отримати по голові.
  Ну який їм толк затримувати хуліганів - простіше інтелігентних людей, бо ті скоріше можуть відкупитися. А що візьмеш з п'яниці, дебошира чи бомжа?


  Недавно читав інтервю з міністром внутрішніх справ на рахунок пиття пива, захованого в паперових пакетах, як це роблять на заході. Так він на це сказав - у нас не захід і ми будемо перевіряти що там в тому пакеті.
  Демократія, блін....
   
  • Подобається Подобається x 9
 3. Чупага

  Чупага Well-Known Member

  Фактично забороняють публічно цілуватися з пляшкою схожою на пивну.
  "Запретітелей" розумію напевно часто ответчкі пояснюють-перед тим як нанести побої або розбити машину потерпілому вони пили пиво а не їли трусаквкі з вершками на вулиці.
  Гуляти з пляшкою вулицями зовсім не те що сидіти за кухлем-ні заменіть,cом більше півлітра не п'ю і рідко ,все одно це зовсім інша справа ніж за столом.
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. Svjato

  Svjato Well-Known Member

  А чому на лавці на вулиці можна, а поза лавочкою ні?
  Лавочки всі належать міліціонерам... :)

  А як сер'йозно. Дали ментам закон, то вони готові голову об асфальт розбити, щоб його виконати. Інші статті би так виконували.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  цікаво.. а в кіно тепер теж не можна буде пити пива??? там ж його продають...
   
  • Подобається Подобається x 3
 6. Чупага

  Чупага Well-Known Member

  Кінотеатр взагалі може бути приватним ,де на вході написано" міліцію при виконанні не обслуговуємо".о_О
  (На ближньому шосе соц. реклама велика і яскрава - Уберите мусор с дороги!)
   
  • Подобається Подобається x 4
 7. Alter

  Alter Well-Known Member

  ось ще один зразок
  Бумажный пакет - это не шапка-невидимка: пиво не спрячешь
  За распитие пива в пакете в общественном месте милиционер также может штрафовать, но уже на более крупную сумму. "Штрафовать могут не только за употребление алкоголя в общественном месте (штраф за это 50-85 грн., за повторное нарушение - 119 грн), но и за укрывательство правонарушения (до 102 грн.)", - говорит Владимир Дмитренко, сотрудник пресс-службы столичной милиции.

  розяснення:

  Это утверждение не соответствует действительности. Статьей 178 КоАП, новой редакцией которой введен запрет на распитие пива и слабоалкогольных напитков в общественных местах, не предусмотрена ответственность за так называемое "укрывательство" такого правонарушения. А если говорить о бумажных пакетах, в которые любители пива "прячут" свое правонарушение, то утверждение сотрудника столичной милиции выглядит несколько абсурдным.
  Сокрытие случаев распития спиртного (в том числе пива и слабоалкогольных напитков), как отдельный вид административного правонарушения, предусмотрено ч. 2 ст. 179 КоАП. За него могут привлечь к ответственности мастеров, начальников участков, смен, цехов и других руководителей за участие в распитии спиртных напитков или сокрытие случаев распития, а также за сокрытие появления подчиненных на работе в нетрезвом виде.

  В одном милиционер не ошибся: максимальный штраф за такое правонарушение предусмотрен, действительно, в сумме 102 гривни (шесть необлагаемых налогом минимумов).

  Следует, однако, отметить, что Законом "О государственном регулировании производства и оборота спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков и табачных изделий" не предусмотрено исключений для запрета на распитие пива и слабоалкогольных напитков, если они находятся в пакетах. Так что пить пиво в общественных местах нельзя, хоть оно в пакете, а хоть и без него.

  ___________________________________________________________

  тобто нас як завжди мають за дурників
  тлумачать закон як їм вигідніше
  цікаво, а за таке публічне спотворення духу і букви закону немає покарання? :mocking:

  зверніть увагу, це саме те про що я кажу - вони як завше, повертають дишло в позицію "максимального навару"
  то кому цей закон вигідний?вони ж носяться з ним як з писанкою
   
  Останнє редагування: 8 чер 2010
  • Подобається Подобається x 4
 8. Hrystyna

  Hrystyna Member

   
  • Подобається Подобається x 5
 9. safara

  safara New Member

  правильно зробили. Весь світ так живе!
   
  • Подобається Подобається x 3
 10. nikolas

  nikolas Well-Known Member

  Чесно,набридли ці ходячі зомбі з пляшкою в руці і сигаретою в зубах.Правильно зробили,що заборонили.А під час масових міроприємств,скільки битого скла під ногами,і не факт,що не отримаєш по голові пляшкою,кинутою кимось.
   
  • Подобається Подобається x 3
 11. majolika

  majolika Well-Known Member

  Цікаво, а чи є вже серед наших форумлян перші "попереджені"? :)

  Чи чось змінилося в центрі з часу введення заборони? Бо у нас у дворі багатоповерхівки як сиділи вечорами мужики з пляшкою чорнила, так і сидіть :)))
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Antirus

  Antirus Well-Known Member

  Таа мені здається шо нічого не змінилося після запровадження закону,просто люди почали більше ховатися,а пють як і пили раніше!:bad:
   
 13. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  А вони з дев'ятиповерхівки приклад беруть: вона сидить, дивиться, мовчить - чорнильники сидять і пиячать. Почне ганяти дев'ятиповерхівка - шукатимуть більш лінивих мешканців.
   
 14. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  Я вже бачив ситуацію. Йшов якраз до кіоску, а позаду кіоску є кущі і доріжка. Там , на відстані метрів з чотири-п'ять від кіоска, сиділи/стояли чотири хлопці, один з яких на інвалідному візку, і біля них стояли дві відкриті пляшки пива , один стаканьчик на бордюрі і одного стаканьчика тримав в руках хлопака на інвалідному візку. Почув що хтось голосно вітається, повертаю голову, а то три ПЦОшники підійшли до тих хлопаків. Розмова відбувалась ввічлива (наскільки я бачив по виразу і по уривках фраз), хоча хлопаки з пивом трохи знітились. Якщо я правильно зрозумів, то зіграв фактор що з ними був хлопака на інв. кріслі. Менти сказали що то ніззя робити, хлопці їм щось відповіли (я не почув що саме, бо в той момент купляв воду), далі менти попросили забрати з очей пиво і стаканьчики і не залишати сміття після себе. Протоколів не складали, тому що за тих пару секунд, що я втратив їх з очей, не встигли б. Отак то :)
   
 15. knepiyvoda

  knepiyvoda Member

  Щеб курити перестали в людних місцях було б зовсім чудово
   
 16. Sashka-ua

  Sashka-ua Спостерігач

  Про що ви! Слабоалкоголки так само заборонені! Всі ром-коли, бір-мікси і їм подібні...
   
 17. RHom

  RHom Well-Known Member

  І правильно, що заборонили. Мало радості спостерігати як дудлять пиво в громадських місцях, особливо в парках і на вулиці. Не кажу вже про компанії - взагалі ганебне явище.
   
 18. yomoto

  yomoto Member

  Заборонити то заборонили,а саму міліліцію не раз бачила с пивом)))Так що,закон не для всіх,втім як завжди в нашій державі(((
   
 19. Sashka-ua

  Sashka-ua Спостерігач

  В нас постійно ППС ходять парком і вулицями, виловлюючи "проштрафившихся". Щовечора спостерігаю по декілька разів, як ведуть групку таких до дільниці (сумніваюсь, що доводять :) ), але щойно вони проходять - всі дістають пиво з-за лавочок, з сумок, чи хто де встиг заховати. :)))
  А в мене з'явилась нова забава. Купляю щось безалкогольне і роблю вигляд, що ховаю його в той момент, коли вони проходять(але так, щоб побачили). Так кумедно бачити це розчарування на їх... лицях. :). Зірвалась надбавка до зарплати! :)))
   
 20. volk

  volk Well-Known Member

  А я тоді взагалі не розумію - а як же літні кафе? Там що, теж пива не вип'єш? Чи з тим самим кухлем відійшов за огорожу- вже порушник? Крім того, з точки зору суспільної моралі і прикладу для молоді, - також нонсенс, бо діти й так бачать, що я сиджу і п'ю пиво.
  ???
  А штрафи, ймовірно, смішні, бо бачу неодноразово, що й дітям пиво продають, й пьють його на вулицях, як і раніше пили.
   
  • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)