Забобони

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем duncan, 1 лип 2012.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    в чем? тут поподробнее, и плз. ссылочку из Библии где описано существование сего места, а то здается мне, мы опять с католическим фольклором имеем дело ...

    ---------- Додано в 19:01 ---------- Попередній допис був написаний в 19:00 ----------

    здрасте приехали, как это нет ??? пруфф ???
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а що вас здивувало?
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    нас здивувало - с какого это у СЕ можно делать что попало? насколько я знаю там довольно жестко подходят к всяким непотредностям ....
     
  4. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Бачите, Артем, тут деяка різниця. Колись комуністи також мали багато рестрикцій в своїй поведінці. На людських очах... Чому? Боялись вищестоячого начальства. Те ж і з єговістами, які бояться свого "надзіратєля", бруклінської гопкомпанії і бояться бути відлученим від інших людей, включаючи найближчих родичів.
    Михова, Левкова і моя поведінка виходить не з того, що ми боїмось ксьондза чи пастора. Ми на кожному кроці відчуваєм відповідальність перед Богом. Вловлюєте різницю?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, але я маю наувазі, що за їх теорією за гріхи абсолютно нема відповідальності перед Богом. Ти можеш бути грабіжником, кіллером, або взагалі праведним. Смерть, чорний екран, тебе нема....
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви колись інструкції єговістів у випадку конфлікту з законом читали? Пошукайте...
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не, так цитатните, заинтриговали ...
    как так? не, Ром ты чет путаеш, христианские религии подразумевают жизнь после смерти ...

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:53 ----------

    ну тут , надо послушать версию СЕ, но ваша ответственность перед Богом, довольно условна (ну мне так кажется) я думаю вы все при необходимости в порядке смообороны и человека убьете и украдете если не у бабушки пенсию, а чето боле гуманное, лес из заказника, гравий со стройки и т.д. ... тот же Рома, вполне искренне был готов за Родину врагов крошить, это т о может и правильно, но точно не по христиански ...
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я вже тут на форумі навіть публікувала, нарию в себе - обов'язково дам. Але суть в тому, що жодний із СЄ, якщо дізнається про злочин, вчинений кимось із збору, має в першу чергу звернутись не до відповідних органів, а до юристів збору. Так само, якщо вчинить його сам. Мета - не допустити, щоб спливли факти, що порочать свідків. А потім свідки приходять сюди, і розказують, які в них всі безгрішні...
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Християнські - так, але не СЄ.

    Нема у них життя після смерті.

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

    Захищати своє життя, життя рідних близьких - ще й як по-християнськи.
     
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    неа,
    так что нет и еще два раза - нет, не по христиански это, разумеется если христиане хотя бы делают вид что заветы Христа для них не пустой звук ...
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    29. Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.
    (Від Матвія 5:29)


    Хто має два ока - вже не християнин.:)))

    Ти неправий.
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Рома, если у тебя от той фразы такой вывод, то наврено туши свет кидай гранату .... вот скажи мне в какой вселенной мои ссылки по поводу отношения к агрессивным третьим лицам (врагам) опровергаются твоей с метафорой повествующей о превосходстве духовного над плотским ...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Шо-шо?

    ---------- Додано в 00:06 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:53 ----------


    Арт. Ти підняв питання, може несвідомо, хто є зристиянин, а хто не є. Привів цитати, які говорять до чого мають стрімитися християни. В тих цитатах нема такого: глянув на жінку з пожадливістю - ти не християнин.
    Там описані стосунки між людьми, які вони мають бути. Годі то заперечити. Але як би то не було, війна - то не просто стосунки між двома людьми. Людина захищає не лише себе, а й ближнього. А захист ближнього - брата, знайомого, незнайомого - це по-християнськи. Якщо в бою ти бачищ вмираючого ворога і надасиш йому допомогу - це по-християнськи. Якщо ворог прийшов на твою землю і вбиває інших людей, а ти їх не захищаєш, то це не є по-християнськи. Слабшого захисти, голодного накорми - так сказано.

    ---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:06 ----------

    це сарказм.

    просто, не треба завжди бути буквоїдом. Інколи можна, але не завжди.:)))
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не Рома, это старое доброе язычество Око за око, зуб за зуб ... ты все верно говориш с точки зрения здравого смысла, и логики, но увы и ах это не по христиански, это на крайняк по иудейски но никак не по христиански, если про врага - еще можно двусмслыить, то с пощечинами все прозрачно - не отвечать на агрессию ...
    где сказано?

    ага, скажи это судье или адвокату, но я не о том, единственный источник который все христианские и коло конфессии считают Истиной это Библия, вот ее и "едим" ...
     
  15. Mykhaylo Denys

    Mykhaylo Denys Active Member

     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    смієшся? так було в старому декалозі.
     
  17. Mykhaylo Denys

    Mykhaylo Denys Active Member

     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Самі взяли на себе місію судити людину? А хто з вас є безгрішний, хай кине камінь!

    ---------- Додано в 20:07 ---------- Попередній допис був написаний в 20:04 ----------

    Хто вийде? По-вашому, нікого нема - чорний екран.

    ---------- Додано в 20:08 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

    судді і адвокату можна що завгодно сказати, а Богові - що не-будь не скажеш.

    ---------- Додано в 20:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:08 ----------

    а християнство немає логіки і здорового смислу?
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    та ладно, ты вон во имя высших целей людей хреначиш (виртуально) и ниче ...

    нет конечно, если да же ты христианин уж извини - типа, и то в вопросах ответочки, заповеди Исуса посылаешь вдаль ...
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Наприклад!



    Віра - це не знання. Я багато чого не знаю, не лише в релігії. Я значно більше не знаю, ніж знаю. Книга, написана Творцем всього видимого і невидимого, цілком справедливо має в собі те, чого ми не знаємо.
    Що тут дивного? А не знаючи, ми віримо. Віроючою може бути людина цілком безграмотна. Не може бути так, що віруючою може бути лише людина з вищою освітою, або лише професор.
     
а де твій аватар? :)