Забобони

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем duncan, 1 лип 2012.

  1. yasam

    yasam Well-Known Member

    От ви і викрили себе пане Сергей Аспірант )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    У вас як завжди марення продовжуються незалежно від пори доби. Раніше говорили що являюсь Пупером. Я все чекаю доказів про планети. Мабуть до кінця життя буду чекати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    Мене ШОКУВАЛА стаття в Інтернеті, коли я досліджувала що ж означає червона нитка, яку дітям прив'язуюють в церквах на руку, ніби то для оберегу. Практично всі статті про червону нитку на запясті, пишуть про те, що це символ посвячення злому. Нитка на руці насправді не оберігає немовля, а посвячує його темним силам і батьки по всьому світу не розібравшись прив'язуюють її на руки дітей. Походження нитки явно язичнецьке, але навіть якби вона мала якісь розумне пояснення було б абсурдно покладатись більше на захист від нитки ніж на захист від Бога. Біблія вчить, що справжній захист може дати нам тільки Бог.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хочете, я вас ще більше шокую?

    Так от, жодних ниток в церкві ніхто нікому не вяже. Ну як? Нема запаморочення в голові?:haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    Від ваших слів ФАКТ НЕ МІНЯЄТЬСЯ! Я ділюсь з людьми, щоб їм ця інфо була корисною!
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви брешете. Ніхто в церкві ниток не в'яже.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ще одна з СЄ? В церкві ніхто не в'яже жодних ниток, священники ще й сваряться з тими,хто їх дітям прив'язує
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вже сім'ями ходять...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То у баштанних брехня є корисною, а не серед християн.
     
  10. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    При виході з церкви, вдома, в роддомі люди на жаль почепають цей язичницький символ. Тема іде про забобони, якщо ви підтримуєте їх, то дайте хоча б іншим дізнатись їх походження і значення.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    О, ще червона нитка - язичний символ.... кашмар... Забобони - ти сила.:haha:
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Брехня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А як ви на рахунок одежі? Носите одежу з червоними нитками-язичними символом, чи старійшина недозволяє?
     
  14. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    церква осуджує, нє? а ви що писали?
     
  16. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    Тим не менше більшість прихожан церкви це роблять. Це різні речі осуджувати і Навчати( щоб не носили)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я чомусь того не видів, але чув.
     
  18. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    http://protivkart.org/main/433-pravoslavnye-starcy-o-shtrih-kodah-i-elektronnyh-dokumentah.html


    Теща була в лікарні і її сусідкою була православна МП, яка всі ці речі сприймала серйозно...
    Жесть...:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mykhaylo Denys

    Mykhaylo Denys Active Member

    До всього потрібно з розумом підходити, Біблія сама це показує: "ми самі вважаємо доречним не накладати на вас додаткових тягарів, крім того, що необхідне: 29 стримуватися від пожертвуваного ідолам, від крові, від м’яса задушених тварин* і від статевої розпусти*. Дії 15:29
    Стосовно влади віддати належне, якщо не суперечить Божим законам: «Віддайте кесареве — кесареві, а Богові — Боже!» Матвія 22:21
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    я ніколи не вживав продуктів з штрихкодом, я викидав штрихкод.:haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)