За що так Бог покарав священника?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 25 січ 2021.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Slav
    17 лютого 1600 року на вогнищі католичної.інквізиції був спалений Джордано Бруно Ноланць.
    Як ви гадаєте, то Бог покарав чи ті, хто від Його імені вбивали, катували і спалювали людей, звинувачуючи їх у єресі і вільнодумці, як прояв диявільщини?
    І що означає "Хай Бог милує" у моєму запитанні до вас у гріховній темі про владу від Бога?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Добра людина живе для інших, зла - тільки для себе.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні існує багато причин, за яких людина страждає. То погана екологія, погані продукти, корупція суспільства і т.п.
    Одна з причин з самих давніх давен - то прокляття. Теж вистачає різновидів, але виконавців небагато. То є люди і Бог (особливо у "Ветхому завете").
    Природа цього явища не зовсім прозора. В одних випадках то оправдано, в інших за це карається... коротче кажучи, хто вижив, той і прав((

    Там же така байка
    Що таке прокляття і чи могло воно призвести до загибелі двох синів священника, а дві жінки, які їхали з ними на задніх сидіннях - вижили?
    Прокляття - це тільки слова бажання людини, направлені на свого образника. А образи - то таке діло, що може довго тліти... Мало кому що ті два брати зробили, а може від заздрощів, що теж, як варіант(
    Але, головне, як прокляття приймає форму із мисленного у фізичне перетворення? Рерих казав, що мовчання рухає (думку) , а слово спонукає до дії.
    Як прокляв - то почалося...
    Хто з людей бажає іншому щастя? Ну, трохи є, і то, більше своїм рідним. Але Ісус казав, що маєте з того, що ви любите своїх близьких, а інших сварите? Ненависть і заздрість інших до ваших близьких більше вразлива, бо ядовита. І чим далі, як подивитися по життю в Україні, то стає все гірше і гірше... Бо ненависть і зло вже потрохи за край л'ються, а прокльони набирають незворотню силу, бо ніхто не хоче прощати нічого нікому.
     
    Останнє редагування: 16 лют 2021
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Щось в тому є...

    Тепер треба чекати на допис від @WowkS .
    Або перечитати його попередні дописи.
    Там має бути відповідь.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це той, "словоблуд"?) Він шифрується без доступу до конфінформації і попередні дописи навряд чи вирахую( , (тай нащо?), а ресурси пошуку у мене обмежені, хоча вовк далі свого лігва не бігає)

    Взагалі, тема людського зла і дій провидіння дуже туманна і занадто поляризована на добро і зло.
    Скоріше , це дві нероз'ємні частини, як причина і наслідок, як початок і кінець...
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це той, "словоблуд"?) Він шифрується без доступу до конфінформації і попередні дописи навряд чи вирахую( , (тай нащо?), а ресурси пошуку у мене обмежені, хоча вовк далі свого лігва не бігає)

    Взагалі, тема людського зла і дій провидіння дуже туманна і занадто поляризована на добро і зло.
    Скоріше , це дві нероз'ємні частини, як причина і наслідок, як початок і кінець...
     
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    Добра людина робить добро. Зла людина робить зло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    "А не пора ли, - молвил князь,-
    Закрасить краской эту грязь?"
    Маляр сказал: "Пора,
    Давно пора, вельможный князь,
    Давным-давно пора".
    И стала грязно-белой грязь,
    И стала грязно-желтой грязь,
    И стала грязно-синей грязь
    Под кистью маляра.
    А потому что грязь - есть грязь,
    В какой ты цвет ее ни крась.
    А. Галич


    Що я хотіла цим сказати? Нема на Землі ні чистого добра, ні чистого зла.
    Все відносно. Навіть Мати Тереза, яка була канонізована, робила таке, що можна вважати злом. Не буду довго на цю тему. Кому цікаво - в гугл.
    Світ - він брудно-білий. Чисто білого нема...Але на фоні бруда завжди буде помітно щось незвично біле, чисте.
    "Что бы делало твое добро, если бы не существовало зла?" Воланд.

    Можна бути ангелом - тільки для членів своєї родини (це іноді теж не легко).
    А для сторонніх - нейтральним, наскільки дозволить виховання.
    Хоч би так - оптимальний варіант.
     
    Останнє редагування: 21 лют 2021
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Slav

    Slav Well-Known Member

    Очевидно, що добра людина може деколи робити зло, а зла людина деколи -- робити добро.
    Мова йде про переважну більшість вчинків людини.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. analityk

    analityk Member

    Як завжди в народі - поганого Бог покарав, а доброго забрав до себе або когось там випробовує. Все це несерйозно і абсурдно - підтасовувати випадок під статус людини. Істина відома тільки Богові, а не нам. Ми можемо брати лише до уваги офіційну інформацію (технічна несправність. помилка водія і т.д.).
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дуже сильне розділення добра і зла у світі, але у мене є підстави не так думати, як гадає більшість людей. Якто, не було б дима без вогню, хоча і вогонь може бути бездимним, сам пособі) , але недарма я блукав у пошуках розгадки, якось назвавшись "останнім странніком".
    В одному з відео йде порівняння Бога христіянського і мусульманського.
    У христіян Бог дає волю людини, благий, человеколюбний, є джерелом добра, а Аллах все навпаки. Гордий, джерело зла, все вирішує за людину, не всі йому потрібні щоб їх рятувати тощо.
    Оце підтасовка, так підтасовка!
    Що таке істина ? Істина - це Бог. Хто пізнає Бога, той пізнає істину. Чи може людина Його пізнати? Ні, якщо сам Бог не захоче того. Але я думаю, що відкриється тому, хто буде Його рукою правити на Землі, справедливо і по-божескі, хто переможе антихриста і зло. Коли настане час, коли відкриється правда про Бога, тобто Божа правда, а не людська.
    Тілька ця правда встановить мир на землі і порозуміння , бо щезнуть протиріччя і різні трактування одного предмета.
    ))
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви такі відео дивитеся... Хіба мусульманський і християнський Бог черпаються не з одного джерела - Старого завіту?

    От розуміння Бога - це так...
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не вважаю себе ортодоксальним христіянином ),, не вбачаю інщи конфесії своїми запеклими ворогами, тому мені не бракує хоробрості та розуму дивитися усяке, що комусь може стати поперек. Наприклад аідео колишнього адвентиста чи професора Осипова, тим паче є у нього те, що я пережив у своєиу релігійному досвіді, тобто, відчуваючи Бога не розумом, а серцем, а його прояви чеоез свої органи почуття, які і справді не назвати ніяк, ніж чудом.


    Хіба буде шукати істинного Бога, кого влаштовує догмати чи те, що нам проповідують к аркушів біблії або корану? І це не иак, що прочитав новину про курву політика і маєш про що говорити, а про Бога треба вміти думати, слухати, бачити і спілкуватися, а головне, без ругані і образ.
     
а де твій аватар? :)