За кухликом компоту з жовтої аличі.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем IncInc, 3 сер 2023.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Що таке справжня незалежність країни?

 1. Економічна (в т.ч. фінансова), культурна, політична, територіальна та ментальна незалежність.

  100,0%
 2. Та, де ти у фарватері так званих друзів, партнерів. Твоя країна - їхній сателіт. То одних, то інших.

  0 голосів
  0,0%
 3. Єнше.

  0 голосів
  0,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
 1. IncInc

  IncInc Well-Known Member

  Думки, так звана конспірологія, політика, медицина, ков-вакцини, ку-ку коди, електронно-цифрові "блага", війна, незалежність, дилетант/любитель/експерт, сучасна свобода слова, фактчекінги, нав'язувані/застарілі тренди, раціональність, природнє/техногенне, місто для життя, чи життя для міста тощо.
   
 2. IncInc

  IncInc Well-Known Member

 3. IncInc

  IncInc Well-Known Member

  Скульптури в Стрийському парку.
  Підміна понять: прийняття людського тіла, і, на противагу - прийняття якоїсь його порочності, хиби свідомо набутої і гордо пронесеної. Мовляв дивіться, це я, так, я можу бути наркоманом, пиячком, шизофреніком, гомосєком, ексгібіціоністом, агресивним, педофілом.... будь-ким. Але, я не бажаю змінюватись, і міняти свою хибу. Це ви, ви клятющі гомофоби, маєте мене приймати таким без вимог і прагнень до моїх змін. Ви маєте прийняти мене і будь-які прояви мого тіла! Зрозуміло?)

  Схоже щось і тут. Химера не то жінки, не то якогось пузаня, з обвислими грудьми, стать, до речі чітко важко ідентифікувати. Купи якихось неотесаних голів, торсів з пісюнами - це все ж добре, прекрасно. Це ж наші, людські тіла! Ну то чого яжемамочки верещать, коли якийсь наголяса прогулюється біля дитячої пісочниці. Він ж просто не соромиться свого тіла. От темні гомофобки.

  Ще один, неформальний привід, для москальської пропаганди, показати який гатунок людей тут проживає, якщо добровільно і мовчки ковтає от таке новонормоване мистецтво, віяння, течії. Ще бракує весекового Львів прайду очолюваним Кіт-Садо подружжям, під час війни. Це вже так, щоб задній привід остаточно став місцевою ідеологією.

  Так-так, все, заради світлого майбутнього діток.
  Протиставлень а-ля всьо скріпне і традиційне - це кремлівська пропаганда - краще поберегти при собі. Надто вже примітивно. До слова, в тих самих пітєрах і москвах, всяких фріків вистачає.
   
 4. IncInc

  IncInc Well-Known Member

а де твій аватар? :)