ВІТАЮ ОКСАНКУ КОФФІ З ДНЕМ АНГЕЛА!!!НЕХАЙ АНГЕЛ - ОХОРОНЕЦЬ ЗАВЖДИ ЗАХИЩАЄ ВАС ВІД УСІХ БІД І ТРИВОГ!!!! А це для всіх Оксанок і Ксень!!!
Сьогодні св. Йоана! Вітаю іменинників! Найбільше вітаю доцю Адріасі - маленьку ЙОАНКУ!!! Щастячка, і міцного-міцного здоров"ячка!!! Нехай Тебе завжди Ангелик охороняє!
ВІТАЮ ОКСАНКУ КОФФІ З ДНЕМ АНГЕЛА!!! Хоч із запізненням... був у Києві.......але хіба то оправдання, нє?
СЬОГОДНІ ІМЕНИНИ ВСІХ ГАЛОЧОК,ГАЛОК ,ГАЛЮНЬ, ГАЛИН, ГАЛИНОК, ГАЛЮСИКІВ, ГАЛЬ, ГАЛЧЕНЯТ І Т.П. НАЙСЕРДЕЧНІШІ ВАМ ВІТАННЯ НАЙЩИРІШІ ПОБАЖАННЯ,ДОРОГІ МОЇ ТЕЗКИ! а це музвітання всім іменинницям : http://www.youtube.com/watch?v=fxkCOuQfPGU
Всіх Юріїв, Юрчиків, Георгіїв, Олександрів і Сашків з ДНЕМ АНГЕЛА! ЛЮБОВІ, ЗДОРОВЯЧКА і ДУШЕВНОГО СПОКОЮ.
Іри, Іринки, Іриски, Ірусі вітаю вас З ДНЕМ АНГЕЛА! Усіляких вам гараздів!!! П.С.Особливі мої вітання для Аліас і Ірени.
Дякую за вітання! :girl_in_love: Також приєднуюсь до вітань і бажаю тезкам радості, сонечка, гарного настрою та всього всього найтеплішого! :girl_in_love:
Всіх Ірусь(Багірку, Нірванку, Аліас, Іруську*8, вибачте, якщо ще когось забула ) вітаю з іменинами..Щастячка Вам, здоровячка, коханнячка...Цьомаю Вас...