Хвилина мовчання.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем VasMT, 27 вер 2016.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
  2. LMV

    LMV Well-Known Member

    "Хлібне перемир'я": У мережі шоковані втратами сил АТО на Донбасі
    четвер, 20 липень 2017, 19:56

    У мережі активно обговорюють несподівану активізацію бойових дій на Донбасі.

    [​IMG][​IMG]

    У зоні АТО 20 липня загинули дев'ять українських військових, ще п'ятеро бійців, за даними штабу АТО, отримали поранення, передають Патріоти України.
    Зокрема, шестеро військових стали жертвами обстрілів у Мар'їнці та Красногорівці. Крім того, троє бійців загинули під час підриву на вибуховому пристрою у Новотошківці.

    У мережі трагічна подія на Донбасі викликала шок.

    "Малоросійські виродки полізли. Спроба прориву. Красногорівка. У нас важкі втрати. UPD. Прямо зараз. Розриви 120-х мін чітко чутно навіть у центрі Красногоровки. А в коротких паузах між розривами співає соловей..." - повідомив у Facebook журналіст Андрій Цаплієнко.

    "Будь проклятий Путін і його "російський мир"
     
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    Несподівані слова у цій темі.
    Я не чув чогось подібного від автора цієї теми. Хотілося б, щоб мене хто поправив.
    Переважно негатив автора викликають командири воїнів, які загинули – згідно маргінального оригіналу: «Вальцман», «Мусорилий». Тому ця тема – прикриття для дискредитації командування.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    а хіба ті слова, які Ви процитували, належать автору теми?
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хотів би з вами погодитись взагалі, бо прокльони - справа не вдячна і емоційно-негативна, що визиває звірячі інстинкти у людини, а кінолог має про це знати. А в залишку... Робити собі, автору теми, рейтинг в цьому шоу на біді і горі - або він герой, або гидота. Але він сам взяв цей хрест і йому його таскати. Буде може йому нагорода, або на тому світі таскати цей вантаж вічно - один Бог знає. І йому судити.
     
  6. LMV

    LMV Well-Known Member

    Недумав, що у вас буде така реакція на мій допис.. А "Будь проклятий Путін і його "російський мир" ,то не мої слова (читайте в коментарях). Кожен день хтось гине і нестане сторінок щоб всіх згадати, а це як виключення. Не треба роздувати і робити з мухи слона... @Коммунарец, ви дуже універсальна людина- мастак когось принизити, ви мене не знаєте і вже не в перше робите мені втик, за якісь там РЕЙТІНГИ. Підкажіть своїм однодумцям, щоб ігнорували мої дописи і буде вам щастя. Бажаю ВАМ всього найкращого і дальнійших "успіхів" на форумі, а мене більше не поминайте лихом. Дякую за "приємне" спілкування ...на форумі.Бувайте здорові!
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зло не можливо знищити через зло. Якщо ви призиваєте людей ненавидити когось, то стаєте самі злом. Коли ви рубаєте голову курці - ви не ненавидите її чи зі злостю до неї? А я навіть прошу вибачення, бо по іншому не можна. Так і тут - захищати можна Україну і без прокльонів ворога. Вбивство нікого ще не змінили, а тим більше зі злим умислом.
    І я зовсім не хочу ображати вас і принизити. Більше того, хочу, щоб задумалися над тим, що коїться навкруги по-новому, якщо це ще можливо. Бо моя мати каже:"Мене вже не зміниш". Може й так...
    Якщо ви зовсім не чуєте мене - то як кажуть: "Вот Бог, а вот порог..."
    П.С. Якщо не ваші слова - то навіщо їх повторюєте?
     
  8. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ні.
    Автор теми використовує риторику тих, хто вбиває наших військових. Він не має морального права створювати такі теми.
     
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Якщо це стосується мене, то я перепрошую.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Напилися і хтось у п'яні драці кинув дві гранати у своїх товаришів... Нажаль.
     
  11. tea man

    tea man 茶人

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    R.I.P.
    Мабуть, кадирівці.:sad:
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Земля пухом, хлопчику(
    А які молодці земляки - зібралися таким гуртом, щоб віддати останню шану.
    Матері то, звісно, не допоможе....
     
    Останнє редагування: 11 лис 2017
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А шо я кажу?
     
  17. tea man

    tea man 茶人

  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вічна пам'ять....
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • ... ... x 1
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

а де твій аватар? :)