Худнемо!

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Nataliali, 13 тра 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    FB_IMG_1658585639728.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Історії для натхнення
    4 д. ·

    "Кілко разів денно люди їдять? І в яких порах що коли їсться?"
    Їдять люди разів три і чотири, а літом як жнива або друга-яка робота, то тоді їдять разів п'ять і шість: рано снідають, а то — гобідають, а то — полуднають, а то — підвичіркують, а то — вечерають. А їдять — то "часом до хріну, а то й собачий голод напириміну". Називають перву їду сніда'нком, другу — гобідом, третю полу'дним, четверку підвичірком, а п'яту вечерою.
    Сніданок буває тільки хліб та цибуля, або часник; а в скоровний день, як у кого буває сало, гоїрки, то це на сніданок.
    А на гобід вариться борщ або капуста, і до цього вариться каша пшоняна і круп'яна, що дируть із ячмен'ю або із гречки. Часом намі'сті каші — лимішка із гричаного борошна або із ячмінного. А як нима каші і лимішки, то пичуть коржі, пампушки, та обмішують із маком або с часником. Борщ — із квасяних бураків та шуляків ("шуляки" називаїться капуста одборня)¹). І варать юшку іс картоплі. Гобід буває ниоднаковий, бо буває так, що тіки оден борщ, а буває, що є ще-який приварок: є так, що варать вареники с сиром, та маслом обмастюють, або пичуть голадки на салі оба на голії; — то це усе упливає на гобід.
    На полудинь — то те, що і на сніданок. А буває так, що тіки оден хліб. Полуднають як-раз у південь.
    На підвечірок — теж хліб та цибуля.
    А на вечеру вариться багацько різних страв. Вариться коліш, пшоняний і круп'яний; і куліш із гордою; галушки пшинишні або гричані або ячмінні; картопля густо варана і колотяна, сма'чана салом або маслом, та с перцим; і картопля у муньдєрах, то єсть у лушпайках. Іще варать голубці іс капусти: розривають головку капусти та заліплюють у листки пшоно або гричані крупи, теж іс салом або із голією. Або пичуть прісні пиріжки с картоплию, або с капустою, або с сиром. Смажать капусту із голією або салом. Або пичуть картоплю і хліб житній.
    ¹) У Звиногородці "шуляками" звуть тую капусту, що не в'яжеться в головки, а йде тільки в стебло. А. Кр.
    (Уривок з книжки "Звенигородщина. Шевченкова батьківщина. З погляду етнографічного та діалектологічного", Аг. Кримський, 1930)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    40 хвилин - це 4000 кроків, або 3 км. Швидкість Вашого бігу - 6 км/годину
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Главное - это регулярность.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Lina Duykov

    Lina Duykov New Member

    Також є методологія для місцевого схуднення яка називається кріоліполіз. Рекомендую спробувати, чи хочаб заглибитися у питання. Ось гарний сайт на цю тему про кріоліполіз, а саме КулСкалптінг https://coolsculpting.in.ua
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Це краще:

    https://vm.tiktok.com/ZM23eGMyG/
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. reginamay

    reginamay New Member

    Мені допомагає худнути - підрахунок калорій.
     
  8. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Як добре, що в мене немаэ зайвої ваги та можу істи все, що тільки забажаю. От саме думаю, що би приготувати на обід смачненького.
     
  9. Markov

    Markov Member

    Приготуйте банош https://blog.comfy.ua/ua/yak-prigotuvati-ukraїnskijj-banosh/ - ось хороші перевірені рецепти. Це страва з національної гуцульської кухні, яку готують з кукурудзяної крупи та як правило подають з бринзою, шкварками, смаженими грибами, зеленню та іншими компонентами. Мені аж самій захотілось таке на вечерю.
     
а де твій аватар? :)