Худнемо!

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Nataliali, 13 тра 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Lelekapruletiv

    Lelekapruletiv миється в бані

    Как я думаю, главное это нормально питаться, стараться есть до 18 вечера, и порционно. Очень люблю сайт вкусно дома рецепты там очень крутые. Одно из самых любимых это запеченная утка в медово-соевой глазури. Все так круто пошагово расписано. И получается офегительно вкусно!!
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фігня то всьо...
    Во як круто і пошагово було тільки шо

    На маленьку пательню хляпаєте крапульку оливи, як загріється - кидаєте туди порізану як сі вдасть цибулю, як цибуля зарум"яниться - кидаєте нарізаний шпондер. Трошки чекаєте, щоб шпондер запах.
    Як тільки шпондер запах, вибиваєте туди семеро людських яєць, солите, перчите, дрібку мороженого кропу/петрушки, трете трошки твердого сиру і накриваєте кришкою. Скручуєте вогонь на маленький.
    Скоренько нарізаєте хліб, солений вогарок і наливаєте пісят.
    Як тільки все зробили - знімаєте з пательні кришку і трошки від країв посуваєте все до середини, щоб відлипло від дна.
    Накриваєте пательню тарілкою догори дном. Потім рррраз - перевертаєте пательню вверх дном і все з неї переходить у тарілку. Тепер можна зверху форкнути по яєшні майонезом /на любітеля/

    Смачного!

    А ви берете і кажете...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Привіт дівчата,та жінки.
    Я також худий,бо їм 2 рази на день,я дарбоголік якщо поїм 3 рази на день то із швабри виглядаю.:cools:
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Svitlana Grogol

    Svitlana Grogol миється в бані

    Так, менше їсти та більше рухатись — простий та ефективний спосіб схуднити. Неможливість скинути надмірну вагу може сигналізувати про проблеми зі здоров'ям, тут вже до лікаря треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Акція на знижки в ресторані
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1
  16. YaLomakov

    YaLomakov Member

    Не часто я на дієтах сиділа, але пару раз усього. Допомогла меня дієта Дюкана. За 2 місяці я скинула 14 кг. І не була голодною. Але ж я зрозуміла, що у мене почало з'являтися запаморочення. Часто. Я вирішила припинити дієту. Запаморочення пройшло. Десь перез декілька місяців я знову сіла на Дюкана. і запаморочення знову з'явилося. Тому можу сказати, що це працює, але треба дуже слідкувати за своїм здоров'ям
     
  17. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 10 лют 2021
    • Смішно Смішно x 1
  18. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    :)))

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    :girl_witch:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)