Хто знає, чим можна підняти імунну систему організму без ліків?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Hramovnik, 26 жов 2021.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну нарешті :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hramovnik

    Hramovnik Member

    та якось малувато, майже нiхто не турбується про своє здоров'я, чи що?
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та... тут один пан навіть півгектари тютюну вирощує :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Hramovnik

    Hramovnik Member

    о_Оо_Оо_О:mocking::mocking::mocking:
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тутечки є різні диваки. Один був, то шпинат вирощував або варення з зелених шишек варила, я - чорну редьку вирощую для себе і тварин)

    [​IMG]
    А хто ще чим переймаєтся?
     
    Останнє редагування: 29 жов 2021
    • Подобається Подобається x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Знайшов про імунітет людини аід інопланетян через контактера.
    Важко їх слухати з 36 по 56 хв, та окреслю головне: деградація моралі, страх, стрес та інші сучасні розлади суспільства на енергетично-духовній почві знижує імунітет. Енергетика і різноманітність частот порушує вплив корисного спектру га організм.
    Мабуть і в церквах зараз вже не камільфо з енергетикою... сваряться між собою... не до Бога їм(


    View: https://youtu.be/Aw_QR7ftCZY
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Врач пульмонолог рекомендує для підвищення імунітету:
    - вітамін Д3
    - астматол
    - Ангістол? (Невнятно говорить)

    View: https://youtu.be/rn4AV0zw7Zw
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hramovnik

    Hramovnik Member

    чорна редька це дуже корисна рiч, лiкували дитину соком ч. редьки з медом.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нормально лікар говорить :good:

    Минулого року я десь тут давав це кіно в ширшому форматі. Там ще є кілька хвилин розмови з мамою пана Анатолія /а тут мусет нема, або я пропустив/. Дуже файно вона сказала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як говорить лікар Анатолій - головне побороти пневмонію, а чорна редька з медом - це те, що треба.
    Пам'ятник їй поставлю, коли все закінчиться)
    :ThankYou:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я, звичайно, не такий крутий, як цей чувак,
    але виконую дихальні вправи по його техніці і обливаюсь кожного ранку холодною водою,
    або приймаю холодний душ.
    Почуваю себе чудово.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=J-07t8B7CQc&t=18s
     
  13. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

  14. Verytas

    Verytas New Member

    Звісно, що не варто приймати потужні імуномодулятори синтетичного походження. Вони одразу надають дуже дієвий ефект, але з часом все повертається до звичайного стану. Це як кава, коли вип’єш то на хвилин 30, або годину приходить бадьорість, але через невеликий проміжок часу знов хочеться спати. Дуже рекомендую натуральні засоби для зміцнення імунітету. Нам сподобалася натуральна продукція для імунітету та інші засоби від вітчизняного виробника «Нове життя». Принаймні продукція виробляється на заводі, а не хто його знає де. Ціна/якість нашу родину повністю влаштовує. Також сподобався інтернет-магазин офіційного представництва компанії, якщо цікаво посилання тут. В них все на вищому рівні, сайт постійно поповнюється, товари в наявності, продукція реально ефективна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Рухливий спосіб життя та правильне харчування, думаю, в першу чергу відіграють важливу роль. Звичайно, в сучасному житті, враховуючи ритм, не завжди вдається наповнити раціон всім неохідним для нашого організму. Але природа дає нам це в продуктах .
    Моя бабуся вживала топінамбур (і мене також залучала до вживання особливо коли були проблеми зі стулом)запеченим, сирим, додавала його до салатів, а зараз взагалі немає необхідності самостійно готувати його, бо чула, що продають в вигляді порошку.
    І можна підібрати список корисних продуктів для себе, щоб і корисно було, і гаманець вцілів)
     
  16. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Зараз більше намагаються вживати пребіотики, а не пробіотики. Оскільки пробіотики містять 1 чи декілька живих бактерій, а в кишківнику їх близько тисячі видів. Тому більш важливо підтримувати в порядку власну мікрофлору, а не підсажувати до неї бактерії ззовні. Є багато цікавих статей на рахунок цього.
     
  17. darinacuper

    darinacuper New Member

    Мені порадила подруга ходити до імунолога в клініку "Вільне дихання", там все дуже сучасно, якісно та професійно. Чула лише позитивні відгуки. І сама тепер можу однозначно рекомендувати!
     
  18. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

     
    • ... ... x 1
  19. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    А імунолог призначає вам якісь дослідження чи надає рекомендації щодо підтримки здоров'я?
     
  20. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Багато цікавого дізналася про імунітет та рекомендації щодо його підтримки. Є клінічні рекомендації, відгуки лікарів і сподобався цей сайт з доступною інформацією https://inulin.farm/category/media/ також можна подивитися відоси про метаболічний синдром, цікаві статі про дисбактеріоз і його вплив на імуну систему.
     
а де твій аватар? :)