Хто вже встиг захворіти

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Юрій Владичин, 25 вер 2014.

  1. І так, погана погодка лише розпочалась а я уже встиг прихворіти, насмарк, трішки температури, одним словом стандартний набір.

    Хто у нас іще такий щасливчик ?:rock:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    я вже і виздоровіти встиг, застудився 6 вересня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Добре Вам, у мене я відчуваю, все тільки починається.
     
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну грип якийсь пройшов десь якраз в районі 6-11 числа всіх моїх родичів і колег по роботі підкосило + - пару днів, тридня температури +38,2 - 39 , а потім ще тиждень слабкості ...
    так рано просто я не сподівався , бо зазвичай я щеплення робив і то пізніше...
    а зараз скільки в цьому році вартує в аптеці сама вакцина , з тим курсом , хто може взнавав ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой,а мені Слава Богу пощастило.Хоча погодка паскудна і я завжди в такі переміни температури зразу хворію,маю насмарк і горло болить,а зараз ця зараза якось мене не зачепила)))Надіюсь і не зачепить:yes:
     
  6. Усім привіт ось я уже здоровий. Вчора провалявся із температурою у 37 і сьогодні вже пархаю як метелик. Усім здоровячка
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так це добре що ви вже себе почуваєте здоровим!! Але треба все доліковувати до кінця, бо не доліковані ГРВ дають ускладнення на організм!:empathy:
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це точно...вже провірено.Особливо якщо у вас була така не дуже хороша температура 37...якийсь запальний процес починається..Так що краще провіртесь добре,здайте аналізи.;)
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Жінка після одруження:
    - Хвора.
    - Сильно хвора.
    - Дуже хвора.
    - Дуже сильно хвора.
    - Невимовно хвора.
    - Смертельно хвора.

    - Вдова....

    9 год
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Vewohely

    Vewohely Member

    Супер! В нас така сусідка, вже 93 роки. Скільки її знаю, постійно хворіє, кожен день вмирає:) (хай живе ще довго!) А чоловіка свого вже років 20, як поховала.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)