Хто такі російська "опозиція"

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Ворон, 1 січ 2017.

 1. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  Каспаров: У Навального важная роль в легитимизации Путина
  Каспаров: У Навального важная роль в легитимизации Путина

  Латынина, Собчак, Белковский, Веллер - элементы системы промывания мозгов

  Во второй части интервью тринадцатый чемпион мира по шахматам, политический деятель Гарри Каспаров раскрывает шеф-редактору "Обозревателя" Оресту Сохару специфику российской политики, рассказывая о малозаметной пуповинной связи части тамошней оппозиции с российским "самодержцем", а также о роли российских либералов в безоблачном и долгосрочном правлении команды президента РФ Владимира Путина.


   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  "В России огромное количество людей заражено вот этими миазмами, вот этой крайне искусной путинской пропагандой. Не стоит забывать, что "Эхо Москвы", "Дождь" и "Новая газета" работают в этом процессе в унисон с Кремлём."

  Як ми бачимо поза межами Раші також. На жаль.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  • Подобається Подобається x 2
 4. tea man

  tea man 茶人

  Завжди з великю цікавістю слухаю Портникова. Підписуюся під кожним його словом, за вийняткм того, що стосується Савченко. Не можна просто спостерігати за тим, що вона витворяє. Потрібно роз'яснювати людям, що вона своїми словами і ділами працює на знищення України. І не важливо, свідомо це робить чи ні.
   
 5. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  Я його виклав через те що там були висловлювання про російську "опозицію" на початку. Багатьох він знає особисто. Все інше це таке. Я не вважаю що він розбирається в американській політиці. Останні вибори насправді дуже складна тема. Його сприйняття спрощене і недуже відповідає дійсності. Наприклад про медичне страхування і чому багато ним невдоволені. Але думка про те що нова технологія змінює вибори цікава. Обама до речі її використовував. Г.Клинтон справді належить до старшої "телевізійної" епохи. Все решта надто натягнуто під його концепцію. Одна із причин успіху Трампа це реакція на епоху "політкоректності" яка настала опісля культурної війни 90-х. Встановлення "комсомольської" системи гіппократії не могло закінчитись добре. Я про це застерігав ще на початку 90-х. Насправді це рух проти гіпократії але сліпий і стихійний який нічого не доб'ється. Але біда в тому що їхні опоненти не дуже бажають визнавати свої помилки. Тому протистояння буде продовжуватись. Це звичайно не єдина причина перемоги Трампа. Але багатьох із виборців Трампа і навіть тих хто його не вибирали і залишились нейтральними калатає від люті до "політкоректності" і ця лють реальна. Це неможливо виправити продовженням політики минулого котру я завжди вважав помилковою і небезпечною.

  Щодо Савченко то її чекає доля Ганусі Герман. Тут Портніков правий. Навіщо стояти на шляху чиєїсь долі?
   
  Останнє редагування: 1 січ 2017
  • Подобається Подобається x 1
 6. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  Пионтковский: Латынина – КГБшная сучка, которая выполняет специальную функцию спецслужб РФ

  Обозреватель "Новой газеты" и ведущая авторской программы "Код доступа" на радиостанции "Эхо Москвы" Юлия Латынина, несмотря на свою якобы оппозиционность, помогает продвигать позицию Кремля в наиболее острых вопросах. Такое мнение в комментарии изданию "ГОРДОН" выразил российский публицист и политолог Андрей Пионтковский.

  "Латынина – КГБшная сучка, которая выполняет специальную функцию спецслужб РФ. Ей часто позволено говорить очень резкие вещи, в том числе о президенте России Владимире Путине и его системе. Но это делается исключительно для того, чтобы завоевать доверие аудитории, а после проталкивать позицию Кремля в наиболее острых и нужных для КГБ вопросах", – отметил Пионтковский.

  Пионтковский: Латынина – КГБшная сучка, которая выполняет специальную функцию спецслужб РФ
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Можна і до Каспароова придертись...
  В загальному, опозиціонер до путінархів може бути українофобом, ватніком і кримнашистом, взяти Денікін - ворог більшовиків, але українофоб і російський імперіаліст, скільки десидентів, зокрема Солженіцин ненавидів совок, але марив Російською імперією, само собою із Україною.
  Таким як Ходорковський, Навальний, Собчак на 100% вірити не слід, вже кричали, що Гафт такий хороший і такий прихильний до України, потім про Земфіру... і тут " Кримнаш, Путін цар, Гундяєв Бог ".
   
 9. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 11. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)