Хто на чому їздить?

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем dArt, 20 лип 2007.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    Я й забув про ігнор,зараз вуйцю туди піде і буде мені спокій
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    віднедавна на Аудікатаюсь,хоч і старенька модель та німці знають своє діло - чудова машинка!!!
     
  3. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Зараз їзжу на Ford Transit Connect пасс. якщо честно це батькова, він її хоче продати, а я хочу пересісти на елмоб тільки радять брати нового, бо у тих що вживані проблеми з зарядкою, як у мобілки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Ford Transit Connect теж непогана автівка, в друга така то все раніше як був безробітним то він возив мене,піцу їли і таке інше)
     
  5. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Днепр 11
    ...з так званим боковим причепом :)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Bercillsa

    Bercillsa New Member

    Хочу купити БМВ и створити там автозвук крутий
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не виношу бидло, яке перетворює автівку на аудіодинамік на колесах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Stanlock

    Stanlock Active Member

    ще можна терпіти, коли хоч музика нормальна, але коли там "руський рєп" - хочеться ввести UZUMYMW (хто знає - той зрозуміє) і бахнути по ним з гранатомета.
    мене зараз почав цікавити китайський автопром - як там наші східні друзі, навчились робити якісно? зваблює ціна на самі авто та на обслуговування - дешевше, чим догляд за вітчизняним!
     
  9. NilaO

    NilaO миється в бані

    чим зручніше тим і їду, є і авто)
     
  10. GLkkk

    GLkkk New Member

    Так заднюю дугу можно и самостоятельно поставить, при наличии относительно прямых рук. Купить ее вы можете здесь , как не выйдет всем форумом помогать будем.
     
  11. Mikolay Kolesnichenko

    Mikolay Kolesnichenko Директор життя

    А я катаюся на старенькій Ладі татуся. От мені щастя))))
     
  12. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Перечитав з першої сторінки .
    Знайшов свій допис.

    10 років пройшло... а ніби це було вчора.
    RDX розбилася в аварії.Рідини з неї потекли. Іnsurance/страховка/забезпечення виплатили вартість машини- скільки це коштувало на той час в 2011р.
    Тойота трак відїздила свої 300тис.км без поломок і серьозних ремонтів і була залишена в BMW ділера , де я змінив на інше авто.
    ..а жінки не має.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Курва, як же ж дійсно час летить, Патрік...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ..і чим дальше , тим скоріше.
    А цей dArt , що почав цю сторінку , цікаво дальше в Львові живе?
    Він як людина з срепами напевно а апалченци на Сході записався.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Петро Димінський до вчорашнього дня їздив на Мерседесі S-65 AMG (н/з АС0277ВР).

    Автомобілем, що спричинив ДТП, керував Димінський – брат загиблої

    "В цей час Мерседес моделі S-65 AMG (н/з АС0277ВР), яким керував Димінський, в супроводі позашляховика марки Lexus (н/з ВС0222СК), грубо порушивши ПДР, на великій швидкості в населеному пункті здійснив обгін у недозволеному місці. Внаслідок цього сталася страшна ДТП, в якій загинула моя сестра", - пише Мацевко.

    "Після ДТП Петро Димінський, як останнє лайно, не надавши першої медичної допомоги, пересів в позашляховик Lexus (н/з ВС0222СК) і змився у невідомому напрямку. Після чого до авто Димінського підійшов його охоронець і стверджував, що це він був за кермом Мерседеса", - йдеться в пості.

    Мацевко зазначив, що зіткнення було дуже сильним, Мерседес злетів у кювет і врізався в дерево, однак на водієві, який стверджує, що був за кермом, нема жодної подряпини чи синця.

    Також, за словами брата загиблої, є свідки, які бачили, як Димінський пересідав у позашляховик.

    Кінець цитати.

    Свідки є, але навряд чи нададуть відповідні свідчення. А, якщо й захочуть надати, то чи захочуть наші реформовані поліції-прокурВатури-суди долучити їх до матеріалів справи.....................
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    часто ламається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Послали Ви б того підкацапника куди подалі. А Ви ще з тим тролем в діалоги вступати хочете. БМВ він має))))) Мав пес буду))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Odl

    Odl New Member

  19. www

    www Well-Known Member

    868031536.jpg

    В мене ось така.2.0л SUZUKI SX4. 5 років.У жінки ніссанчик верса1.8л 11 років. Скучно. Їздиш і їздиш, нічого не полагодити, замінити, полазити під машиною... От раніше були каділлак з форд ескорт.. то там було де розвернутися!
     
  20. ComisarRex

    ComisarRex Member

    Бачили чудака у Львові на Ланосі з Лебідкою



    Додумався ж таке зробити...
     
а де твій аватар? :)