Хто дійсно Бог ?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 19 вер 2008.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А ви що, цього раніше не бачили? Як співає Боб Ділан, ми мусимо комусь служити. Богу чи дияволу. Ось і служить...
     
  2. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Тут згоден...

    П.С. Бога не шукаю... знаю, що він є.

    ---------- Додано в 02:53 ---------- Попередній допис був написаний в 02:42 ----------

    Саме так. Ви переконані що Бога немає?

    Я може слабо вірю але таки знаю, що Бог є. Беру лінійку і не можу зміряти всесвіт...
     
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Щоб бути язичником також потрібна віра...;)

    ---------- Додано в 20:33 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

    Нажаль так багато людей і сприймають Бога.:sad:
    Сприймають Його як якогось диктатора злого, котрий тільки й чекає моменту, щоб наказати людину.
    Але насправді Бог - це сама Любов, безумовна Любов!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Звісно, що бог - це любов. Ну ви ж самі знаєте, коли любиш, то із задоволенням відправляєш людину на муки, тортури та страждання. Бо у кожного любов - своя, як і той уявний бог. Таку любов облишти собі, у мене інші уявлення...
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Хіба ж це Бог відправляє...?:sad:
    Він все зробив від Себе, щоб захистити і виравти людину від тих мук тортур і страждань. Сам переніс це все замість нас, а ви кажете, що Він із задоволенням відправляє людину на муки...
    Ех...:sad: сумно чомусь читати ваші озлоблені дописи...
     
  7. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я, як батько двох маленьких дітей, можу сказати, що пояснити дитині хто такий Бог є наааааабагато легше, ніж дорослій людині, котра вперто не хоче бачити очевидну реальність...:)
     
  8. KurT

    KurT Well-Known Member

    Бог є в наших серцях)
    а всі ці сперечення ... думаєте вони дійсно зроблять вас ближчими до Бога?
     
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    І не тільки. Він є всюди. Тільки стосовно людини залежить від людини: відкриє своє серце і душу для Нього, чи ні.....
     
  10. sitech

    sitech Well-Known Member

    Але, якщо ви думаєте, що армія (безпосередньо учебка) дасть розуму та знань про Бога... Там що, замість Статуту, вивчають по ночах Біблію? :)))
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Додати - не додасть, а от глупоту витрясе швидко.
     
  12. sitech

    sitech Well-Known Member

    Це точно, в голові нічого не залишиться:)))
    Але мова не про це. Що ви думаєте, чи буде християнин служити в армії? І як на вашу думку, перші християни перебували на службі у війську?
     
  13. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Брахман.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Буде.

    До Нового Завіту юдеї воювали аж гай шумів. Бог змінився? Ні. Змінилися Заповіді - ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ivan Bezimenniy

    Ivan Bezimenniy Well-Known Member

    А какого полку апостол Павел был?
     
  17. Ivan Bezimenniy

    Ivan Bezimenniy Well-Known Member

    Ветхий Завет показывает что войны, которые Израиль выигрывал, были инспирированы не Израилем но Богом (по Его волеизъявлению в основном) и кроме того, в Ветхозаветные времена Израиль был государством (со всеми вытекающими последствиями государственности, в том числе и обязанностью вести войны)
    Христиане же (библейские) государством не были, и воевать были не обязаны. А кроме того, Христос принёс на замен Ветхому Завету новое учение, по которому его последователям возбранялось не только воевать, но и вообще вмешиваться в политику мира.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нове вчення? Христос прийшов змінити закон, чи доповнити?
     
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    Нема слова "доповнити" ніде.
    Там написано"виконати":

    Матв.5:17
    Не подумайте, ніби Я
    руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я
    не руйнувати прийшов, але виконати.

    Це дуже важливо!
    Ісус прийшов не доповнити Закон, а виконати його.
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не буде того, хто б всіх влаштував, але підуть за тим, за ким істина і правда.
    Але, як послухати , то всі праві та істинні... Та щось ніяк мир не наступає(
     
а де твій аватар? :)