Хроніки апокаліпсису-2. Перемога антихриста

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 29 лис 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якось інспектор описав нападника, на що Шерлок Холмс відповів:' Під цей опис і доктор Ватсон підходить"
    Чому б мені самому не бути схожим під опис Утішителя?
    Скоріше я сам до себе, а не до вас, задаю запитання:" А чи не я той Утішитель?", бо багато чого сходиться на мені.
     
    Останнє редагування: 7 лип 2024
    • Смішно Смішно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вчитель музики на іспиті студентів запитує студента, який ніяк не може відповісти на жодне запитання:
    - Хто виготовив скрипку Страдиварі?
    На що студент відповів:
    - Нє ви лі?

    :))):))):)))

    Ви часом, не Бог?:))):))):))):)))
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На ваше щастя, ні.
    Хоча ви єдиний на ЛФ, з ким можна ще поговорити про непізнане.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це добре, а то я б сильно засумнівався у вірі.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Люди не можуть бути богами, бо це нарушає заповідь Бога про інших богів, кумірів та т.п., бо Він тільки один, той що Отець небесний.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    "Пророцтво" сприймаю ніяк. Я не знаю хто такий старець Пахомій. Я не знаю, чи він існує взагалі. Я не знаю джерела цього "пророцтва". Ви ж розумієте, повісити картинку і у читати текст у фоновому режимі - не є складно. "Пророцтво" - солодке, медом лягає на вуха.

    Те, що Бог на стороні України - погоджуюся.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Точніше, не Один, а Єдиний. Чи ти юдей?:)))
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я зазвичай теж не реагую на такі пророцтва, бо зі сторони росіян такі самі старці кажуть про перемогу росії.
    Але відео було для вас, чи підтримуєте ви перемогу України у цій війні, навіть у маренні? Але...
    Сьогодні їхав в маршрутці і на майдані незалежності встав чолоаік у маршрутці та почав клясти росіян, славити героїв-захисників, що полягли за Україну... Потім звернувся до Бога, щоб повстав і відплатив за злодіянія росіян... Я не почув відповіді з неба....

    Сидів я та тай думав, що сказати людині.. " Прости їх , Боже, бо не відають, що творять.." чи " Спали їх гнівом своїм, аби їх більше не було!"?
    То Бог на чиїй стороні? Може він нейтральний, бо всі люди винні і не зрозуміють того, допоки їм Утішитель не скаже?
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можете тлумачити як забажаєте, але син не може бути вище батька, тим паче, якщо це стосується богів.
    Не тільки іюдеї, але й мусульмане вважають Бога одним. Я не против святої трійці, але не розумію єдиного бога у трьох обличчях(
    маячня якась, на кщалт "(рак, щука і лебедь")
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чому ви вирішили, що Бог не відповів на звернення? Тому, що ви не почули?

    Вдумайтесь у своє ж запитання:

    Тобто є одна сторона, а є інша. А Бог має обрати якусь сторону. Чи не здається Вам, що це взагалі смішно.

    Бог - є Особою абсолютною, самодостатньою. Він має обирати чиюсь сторону? Питання стоїть зовсім не правильно.

    Це людина обирає, а Бог керує, творить.
    Бог не є нейтральний, Бог - істина і Правда.
    А хто такий утішитель - не чув і не знаю.


    Що до війни, і чи я підтримую Україну в її боротьбі.

    Не рахував, але десь на мільйон гривень допомоги відправив бійцям на фронт. І я переконаний, наше ЗСУ переможе, якщо не вмішаються політики. Якщо політики вмішаються - втратимо території і нам будуть подавати втрату території, людей, як велику перемогу.
    Про це вже говорить Мусійчук на єдиному.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Бог - це Отець, Син і Святий Дух. Він Єдиний.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    1 На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. 2 Воно в Бога було споконвіку. 3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. 4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей.

    Багато чого приходиться прийняти, як факт. А розуміння може прийти й пізніше.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    а хто такий святий преподобний отець Пігідій - знаєте? Читали його праці?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні, не читав.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тупішого за за це ще не читав(
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я давно , відносно, почув, але люди не почули, тому і запитують. Ви теж не знаєте відповіді, але крім догматів вам нічим аідповісти.
    ваш сосуд переповнений і більше туди нічого не залляти розумного.
     
а де твій аватар? :)